באיזה מקרים כדאי להשתמש בשירותי מנוף? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
באיזה מקרים כדאי להשתמש בשירותי מנוף?

באיזה מקרים כדאי להשתמש בשירותי מנוף?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

שירותי מנוף

בשנים האחרונות חברות הובלה רבות עושות שימוש בשירותי מנוף לשם הובלת חפצים שונים בעת העברת דירות, משרדים וכן למטרת העברת ציוד מכאני כבד בתעשייה. ההחלטה להשתמש במנוף מאפשרת העברה מהירה ויעילה של חפצים כבדים וגדולים מבלי לגרום נזק לחפץ או למתחם ממנו הוא מועבר.

שירותי מנוף- חברות הובלה

שירותי מנוף חייבים במשאית מיוחדת הכוללת מנוף ובהסמכה של המובילים אשר מבצעים את עבודת העברת החפצים מהדירה אל המשאית. חברה בעלת ניסיון בהובלות מנוף תמיד תגיע אל אותה דירה או משרד שמהם מעוניינים להעביר את החפצים וזאת על מנת לבדוק את הפתחים, הציוד שצריך להעביר ולקבל את ההחלטה באשר לפתרונות ההנפה וההרמה הטובים ביותר ללקוח שלה. 

יש לקחת בחשבון כי ישנם מנופים אשר משמשים להרמת חפצים כבדים מאוד במפעלים וקיימות משאיות עם מנופים המיועדים להרמת משקל פחות כבד של חפצים שונים בדירות ובמשרדים. טרם השכרת שירותי מנוף חובה לוודא כי החברה מספקת את כל הביטוחים הדרושים וכי המנוף מופעל אך ורק על ידי מפעיל מקצועי שיכול להציג בפניכם רישיון מפעיל מנוף. בנוסף, חשוב לדעת כי העלות של שירותי מנוף נקבעת לפי שעה ובדרך כלל בעונת החורף המחיר יהיה נמוך יותר מהתעריף הנהוג בעונת הקיץ העמוסה.

מדוע להשתמש בשירותי מנוף?

יש הבדל משמעותי בין שימוש בשירותי מנוף בתעשייה לבין שימוש במשאית מנוף לשם העברת חפצים בודדים ממשרד או כחלק מהעברת דירה. כאן חשוב מאוד לוודא כי חברת ההובלות ממנה אתם מעוניינים לשכור את שירותי המנוף, יכולה להציג בפניכם רישיון המעיד על כך כי המובילים אשר עוסקים בשירותי המנוף עברו את ההכשרה המתאימה ורשאים לבצע פעולה זו. בדרך כלל כאשר מדובר בשירות מנוף המיועד להעברת תכולת דירות ומשרדים, חברת ההובלה תשתמש במנוף הרמה אשר יכול להגיע עד לגובה של שישים מטרים.

פעמים רבות פתחי הדלתות בביתנו או במשרד אינם צרים מדי ואינם מאפשרים העברה של ויטרינות כבדות, פסנתרים וציוד בעל גובה ורוחב גדולים. במצבים אלו כל ניסיון לנסות ולהעביר בכוח ציוד זה דרך הפתחים הצרים של הדלת או החלונות יכול לגרום לנזקים רבים לציוד עצמו וכן לקירות ופתחי הדירה או המשרד מהם מעבירים את הציוד. שימוש בשירותי מנוף תמנע כל נזק ותייעל את התהליך.

שירותי מנוף והעברת דירה

שירותי מנוף מאפשרים העברת מערכות ישיבה כבדות וגדולות אשר ממוקמות בסלון, ויטרינות כבדות וגדולות, מקררים גדולים, פסנתרים וכן מיטות וחפצים רבים נוספים הממוקמים בחללים שונים בבית אשר מאופיינים במשקל גדול או נפח אשר קשה או בלתי אפשרי להעביר במעלית או בחדרי מדרגות צרים. כאן החפצים יועברו דרך המרפסת של הבית ישירות למשאית ההובלה. הובלות מנוף יקצרו את זמן העמסה וכן את זמן הפריקה של החפצים השונים וימנעו סכנה בריאותית למובילים, רעש מיותר בחדר מדרגות וגרימת נזקים לחפץ עצמו ולקירות הבית וחדרי המדרגות. בנוסף, אם אינכם מעוניינים לשכור אנשי מקצוע שיפרקו חפצים שונים ולאחר מכן ירכיבו אותם בשנית, שירותי מנוף יאפשרו לכם להעביר את החפץ בשלמותו, דבר אשר יחסוך לכם בכסף ובזמן.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל