בחרתם להוביל עצמאית? כל הפרטים כאן - הובלות דוד
פורטל לקוחות
בחרתם להוביל עצמאית? כל הפרטים כאן

בחרתם להוביל עצמאית? כל הפרטים כאן

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

בחרתם להוביל עצמאית? כל הפרטים כאן

בעת מעבר דירה אנשים רבים שואלים את עצמם באם להוביל עצמאית או להזמין חברת הובלות מקצועית. אם גם אתם מתלבטים, לפניכם סקירה של כל השיקולים אותם יש לקחת בחשבון לפני שמחליטים.


התקופה של מעבר הדירה מאוד מרגשת, ההתחלה החדשה שחיכיתם לה נמצאת בפתח ואתם עומדים לעשות את הצעד הראשון בחייכם החדשים. עם זאת אין ספק כי תקופה זו מלווה בהוצאות מסוגים שונים ועל כן אין זה מפתיע שישנם אנשים שמחפשים היכן ניתן לחסוך. היות והובלה נחשבת להוצאה המשמעותית מכולן, יש שמתפתים להוביל באופן עצמאי, אולם האם אכן מדובר בבחירה הכי טובה?

מה כוללת הובלה עצמאית?

אם כן הובלה עצמאית היא כזו שבחרתם לעשות בעצמכם. כלומר, לא שכרתם חברת הובלה מקצועית אשר תשנע את כל הציוד שלכם מן הבית הישן לחדש ואף יותר מכך, תספק לכם את כל הציוד הנדרש לשם כך. אין הדבר אומר כי כל עול המעבר מוטל עליכם, ישנם רבים אשר נעזרים בחברים טובים ובבני משפחה לשם כך עושים נגלה אחר נגלה כדי להעביר את כל הציוד, הרהיטים והחפצים האישיים. להובלה מסוג זה ישנם יתרונות כאשר הבולט ביניהם הוא המחיר: לרוב הובלה זו אינה דורשת תשלום למובילים. כמו כן אתם האדונים לעצמכם כך שאינכם תלויים בלוח הזמנים של החברה, תוכלו להעביר את הבית בזמן הנוח לכם ביותר.

כיצד תדעו האם הובלה עצמאית מתאימה לכם?

כמו בכל החלטה שלוקחים בחיים, לא כדאי להיות פזיזים ולכן יש לחשוב בטרם עת האם שיטת הובלה זו אכן המתאימה לכם ביותר. כדי לעשות זאת עליכם לשאול את עצמכם כמה שאלות חשובות ומהותיות ואלו הן:

  1. האם יש לנו חפצים רבים?
  2. האם יש לנו כוח אדם שנוכל לגייס לעזרה?
  3. האם יש לנו רכב מתאים בעזרתו נוכל לשנע חפצים גדולים במיוחד?
  4. מה המרחק בין הדירה הישנה לחדשה?
  5. האם יש דרך לשנע את הציוד והרהיטים מהבית לרכב ולהיפך בשני הבתים?

שאלות אלו הנן חשובות כי הן יעזרו לכם להתמקד ולהבין האם אתם מסוגלים לבצע הובלה עצמאית והאם יש לכם את האפשרות לעשות כן, כשמתייחסים לכל הפרטים הקטנים.

המפתח: ארגון מקדים

היתרון של חברת הובלות טמון בארגון המקדים שלה. כלומר מדובר בחברה מנוסה אשר מבצעת הובלות לפרנסתה ועל כן יש לה ניסיון מקצועי. לכן כדי להשתוות או לכל הפחות להצליח במשימה ביתר קלות כדאי ומוטב כי תתארגנו בהתאם עם כל הציוד הנדרש כדי להוביל בעצמכם. באופן כללי אתם זקוקים לכוח אדם היות ואינכם יכולים לעשות זאת בעצמכם, ככל שיותר אנשים יתגייסו לתהליך כך תוכלו לסיים במהירות רבה יותר. כמו כן עליכם לוודא כי יש לכם חומרי אריזה כמו קרטונים וניירות דבק, רכב המתאים להובלות וגם לא יזיק ציוד הובלות מקצועי אשר יסייע לכם לסחוב רהיטים כבדים ביתר קלות.

היש סיכונים בדרך?

אחת הסיבות שחברת הובלות מקצועית מציעה לכם ביטוח על ההובלה היא כי הובלות אינן חפות מסיכונים. בסופו של יום מדובר ברכוש שלכם ולא הייתם רוצים לגרום לנזק כתוצאה מפזיזות או חוסר מקצועיות. מובילים מקצועיים אינם מחזיקים רק בציוד מקצועי אלא שלזכותם עומד ידע וניסיון ובאפשרותם להוביל את הציוד שלכם בבטחה לבית החדש עם מינימום נזקים.

כאשר אתם מובילים לבד לא פעם אתם מסתכנים בגרימת נזק לציוד ובסוף הרצון לחסוך עלול להוביל להוצאות מיותרות ולא מתוכננות בעתיד.

כדאי או לא כדאי, זאת השורה התחתונה

בל נשכח שהובלה עלולה לגבות מכם זמן יקר וגם להיות כרוכה במאמץ רב. מה גם שיש להתארגן בהתאם ומראש, להשיג ציוד, לתאם עם אנשים ולבקש טובות, לא פעם להסתכן בגרימת נזקים וכל זאת בתקופת המעבר המלחיצה. חברת הובלות מקצועית אולי דורשת השקעה כספית אך פעמים רבות מדובר בהשקעה משתלמת גם מבחינה פיזית ונפשית היות ובאמצעותה תוכלו לחסוך בזמן יקר על עבודה מרובה, כמו גם על נסיעות הלוך ושוב (חישבתם את הדלק בבדיקת הכדאיות?.


למרות הרצון המובן לחסוך לא פעם שווה להשקיע בשירות מקצועי של חברת הובלות וכך לחסוך מעצמכם את הטרטור, כאב הראש והמאמצים. חשוב כמובן שתהיה זו חברה מקצועית ומיומנת אשר שמה הולך לפניה בתחום.