פצפצים למכירה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
גליל פצפצים למכירה

גליל פצפצים למכירה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הרגע הגדול הגיע ואתם עומדים בפני מעבר. ברכותינו! כל שינוי הוא לטובה ומיד אחרי סיום המשימה הלוגיסטית המורכבת אתם הולכים לנשום ולרווחה ולחוות הת ההתקדמות שעשיתם בחיים. אבל קודם צריך לשרוד את המעבר. אנחנו כאן בכדי לסייע.

 


אריזה חכמה מתחילה בתכנון

 

מתחמקים מהאריזה ואובדי עצות בדבר המקום שכדאי להתחיל ממנו? יש לנו שלוש מילים בשבילכם: תכנון, תכנון, תכנון. ראשית כתבו לכם על דף מה חומרי האריזה שאתם זקוקים להם. אתם עומדים להזדקק למפר גלילים של סרט הדבקה הידוע בלעז כמסקנטייפ. גם כמה גלילים של סלוטייפ לא יזיקו עבור תיקונים קטנים שעלולים לצוץ במהלך הדרך. אתם תזדקקו לאריזות ולקרטונים וכמובן למוצרי אריזה והגנה עבור החפצים העדינים יותר כמו כלים מזכוכית, קריסטל או חרסינה. אתם תזדקקו גם למגוון שקיות. שקיות קטנות בגודל של שקיות אוכל, שקיות סופר רגילות, שקיות זבל וגם גומיות וחומרי קשירה. החומר היקר ביותר מבין כל האביזרים שצוינו כאן הוא הפצפץ. לעיתים אנשים נוטים לוותר על השימוש בו בכדי לחסוך בעלויות ההובלה הבלאו הכי גבוהות אך אנו ממליצים לא לוותר עליו היות והוא חוסך הרבה זמן התעסקויות באריזות אלטרנטיביות מפרכות וסיזיפיות כמו שימוש בסדינים ומגבות. סביר להניח שהזמן השולי שתבזבזו על התנהלות כזו, יעלה לכם יותר מאשר ההשקה בפצפצים וזה עוד לפני שדיברנו על עוגמת הנפש שכרוכה באובדן של חפציפ היקרים לליבכם.

 

 


מחירי פצפצים בשוק

 

מחירו של גליל פצפצים למכירה משתנה בהתאם לסוגו, איכותו, אורכו של הגליל ומקור רכישתו. אם אתם עסק שזקוק להגנה על חומרה או מתכות יקרות, אתם תזדקקו לפצפצים מסוג אחר שמשתמשים בו לאריזה ביתית פשוטה. זה מתחיל מעשרות שקלים בודדות ויכול להגיע גם למאות שקלים בודדות. המחיר תואם את הצורך. אם אתם בית עסק או משרד ויש הרבה ציוד אז תצטרכו גליל ארוך של 75 או 100 מטרים. אם מדובר בבית פרטי ויש לכם מעט חפצים שאתם מבקשים לארוז באמצעות הפצפצים, אז יספיק גליל קטן. פצפצים למכירה זמינים לכם אצל חברות ההובלות וגם בחנויות שונות במשק.

 

אם אינכם בטוחים איזה גליל ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, מה החומר או מה האורך או שאם אתם מעדיפים להפקיד את המשימה בידיים אחראיות, מיומנויות ומקצועיות, הגעתם למקום הנכון. חייגו עכשיו 1-700-071-075 והמומחים שלנו ישמחו להקשיב לכם, להבין את הצרכים ולהתאים את הפתרון המדויק בותר. תוכלו לנוחיותכם לפנות אלינו בטלפון או באתר.