גם סטודנטים זקוקים להובלות - הובלות דוד
פורטל לקוחות
גם סטודנטים זקוקים להובלות

גם סטודנטים זקוקים להובלות

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ ערוכה וזמינה לבצע הובלה מכל סוג שהוא בכל כמות של תכולה, לכל מרחק. לבד מהובלות גדולות של מוסדות ושל דירות קיים גם צורך בהובלת ציוד של סטודנטים, המעתיקים את מגוריהם אל מעונות הסטודנטים השייכים למוסד שבו הם לומדים או לדירה שכורה בעיר או ביישוב הסמוכים למוסד הלימודים.

על פי רוב התכולה לא גדולה ולא רבה, אבל גם הובלה הנחשבת לקטנה והקרויה כך מחייבת תיאום מוקדם. באופן פרדוכסלי דווקא הובלות קטנות בכלל ושל סטודנטים בפרט מחייבות תיאום מוקדם, היות שפרק הזמן שבו קיימת דרישה להובלות אלה הוא קצר ומשותף לרבים- לפני תחילת שנת לימודים ובסיומה.

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ באה לקראת הסטודנטים גם ואולי בעיקר במחיר. גם תכולה מצומצמת צריכה להיארז באופן מקצועי. גם תכולה קטנה מחייבת תמחור.  ניתן לייעל את תהליך ההעברה על ידי ציון מפורט של התכולה. החברה מציעה ומספקת גם שירותי אריזה.

על מנת לישון ולהתעורר בשקט חשוב לדעת כי אנחנו מבטחים את התכולה בכל משך ההובלה.

למה סטודנטים עשויים להיזקק בדירת הסטודנטים שלהם? ארון, מיטה, כיסא, שולחן, מקרר כיריים, תנור, טלוויזיה. דברים קטנים. לא מדובר בתכולה של דירה גדולה, לא מדובר בהעברה של חיים שלמים.

הזמן קצר, והמלאכה

גם סטודנטים שברשותם רכב פרטי עשויים להיזקק להובלה קטנה, מאחר ובדרך כלל מדובר ברכב שקטן מכדי להכיל אפילו את התכולה הכלולה במושג 'הובלה קטנה'. אין סיבה להילחץ, ודאי אין סיבה לנסות לתחוב ולדחוס את הציוד במכונית הפרטית הקטנה, של הסטודנט או של הוריו, רק כדי לחסוך, כביכול, את עלות ההובלה המתבצעת על ידי חברת הובלה מקצועית.

לפעמים- השכר עשוי לצאת בהפסד. עדיף לבצע את ההובלה על ידי חברה מקצועית, המספקת את כל הנדרש, במועד המבוקש.

אחד היתרונות הגדולים הגלומים בשכירת שירותיה של חברת הובלות גם ואולי בעיקר לביצוע הובלות קטנות היא האפשרות להסתייע בה ללקיחת ציוד שאינו רק ההכרחי והנדרש ביותר אלא גם פריטים שהקשר אליהם רגשי, או כאלה שתורמים לאיכות חיים, לרווחתם ולהנאתם. לדוגמה: בעוד ברכב הפרטי סטודנטים יתקשו לקחת עמם אל הדירה שבה יתגוררו במהלך הלימודים הליכון- החברה המבצעת את ההובלה תעמיד לרשותכם רכב שיש בו מקום למכשיר כגון זה.

חברתנו מציעה לכם, הסטודנטים, הובלה ייעודית ובטיחותית מבלי להיזקק לטובות של חברים ( אם אין לכם רכב, עלולה הפנייה אל חברים להקצות לכם רכב מביכה וכרוכה באי נעימות רבה. הלא כן?) הנה עוד סיבה מספיקה כשלעצמה ומוצדקת מכל בחינה שהיא לפנות אלינו לקבלת הצעה להובלה לקראת שנת לימודים ובסיומה ועל פי צורך או רצון- בכל מועד שהוא.

על מנת להתחיל את שנת הלימודים בראש שקט ודאי תרצו להתארגן בדירה השכורה זמן מספיק לפני תחילתו של השיעור הראשון. כמו כן ודאי לא תרצו לבזבז זמן בסיום השנה עד למציאת פתרון שיאפשר לכם להעביר ציוד מהדירה השכורה אל בית ההורים, שבו אתם מתגוררים. חברתנו מספקת לכם את הפתרון המיטבי לפני תחילת הלימודים ובסיומה.

בהצלחה!

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל

כל המידע על הובלות קטנות

מחפשים הובלה קטנה? מעבר דירה של סטודנט? זוג צעיר? ..
קרא עוד