הובלה בקירור - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלה בקירור

הובלה בקירור

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלה בקירור

הובלת מטענים בימינו כוללת מגוון גדול שלחומרים ומשימות שינוע העומדות בפני יצרנים, ספקים וחברות הובלה. הובלות מזון או חומרים הדורשים אריזות מיוחדות ושמירה על הטמפרטורה שלהם הולכות ומתרחבות. ענף הובלות הקירור הוא ענף מוסדר בתקנות משרד התחבורה המחייב גם נוהלי בטיחות השומרים הן על הנהג, הן על המטענים והן על קהל היעד שלהם מפני תקלות.ברור למה מזון חייב בקירור, ולמה הספקים והיצרנים חייבים למצוא את חברת ההובלה הטובה והרצינית ביותר שעומדת בכל התקנים והוראות משרד התחבורה להובלות בקירור, לנהגים מיומנים ובעלי רישיון מתאים ולכלי רכב שעומדים בתקן ומתוחזקים כראוי. אל תוותרו על בדיקת כל האישורים הנחוצים לפני שאתם בוחרים חברת הובלה.

תקינות כלי רכב

כלי רכב להובלות בקירור חייבים להיות מדגמים מאושרים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר הן ליכולתם לעמוד בדרישות הבטיחות והן במשימה הרגישה. כל רכב כזה חייב לעמוד בתקנים של מנוע שאינו פולט מזהמים מבלי שהדבר יגדיל את צריכת הדלק של המנוע ופליטות הזיהום שלו. מלבד מנוע הרכב משאיות קירור נושאות מערכת קירור משוכללת שחייבת לעמוד בתנאי מזג האוויר החמים במיוחד של ישראל,כך שאין כאן מרווח לתקלות קירור או כשל מנועי כלשהו. הטכנולוגיה של ימינו עומדת במשימה יפה מאוד, אולם חובה לוודא שהמשאיות שבחרתם להובלה מצייתות לכל התקנים שנקבעו לשם כך. אין מקום להתפשר על תנאי הרכב ומערכת הקירור שלו, משום שכל פשרה עלולה לגרום להפסדים ולעוגמת נפש.

הצורך בהובלות בקירור

משאיות הובלה בקירור נושאות ארגזים מיוחדים שלהם מנוע המקרר אותן כל הזמן. ארגזים אלה מיועדים להובלות ואחסנה של מזון מצונן, מזון קפוא, תרופות וכימיקלים, תוצרת חקלאית, ומזון שאינו זקוק לקירור אבל חייב להיות מובל בתנאים אופטימליים במזג האוויר הלוהט בישראל, כדי שלא יתקלקל. ככל שמערכות הקירור וההובלה מתוחכמות יותר טכנולוגית, הן מחייבות ציוד יקר יותר שמבטיח את בטיחות הרכב והמשתמשים בכביש כמו גם את תקינות המטענים ומצבם. יש מערכות קירור מורכבות ורגישות שיש לתחזקן בקביעות כמו גם את המשאיות, ועל כן מומלץ לוודא שתחזוקת המשאיות, ארגזי המטען ומערכות הקירור נעשית לפי התקנות.

חשיבותם של ביטוח ובטיחות ההובלה

מלבד כלי הרכב החייבים בביטוח ובבטיחות המטען והנהגים עצמם, יש לבדוק שהחברה מכוסה ביטוחית מפני כל הנזקים האפשריים שאפשר לחשוב עליהם בכל הקשור להובלה בקירור. התכולה הרגישה לטמפרטורות שמגיעה לחנויות עלולה לסבול מנזקים שיגרמו לא רק לעוגמת נפש אצל הצרכנים, הסיטונאים והקמעונאים, אלא גם עלולה לגרום לפגיעה במוניטין ולתביעות. השיקול של הובלה אמינה בקירור חייב לקחת בחשבון של הובלה כזאת נושאת בתוצאות ובהשלכות. ביטוח שמכסה כמה שיותר אפשרויות ניתן למי שהוכיח את עצמו כמי שעומד בתקנים ומציית להוראות הבטיחות, וזה הכרחי לוודא ולבדוק כיסוי ביטוחי כזה לכל מוביל שתעבדו אתו.

ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ מצוידת בכל האישורים על התקנים המחמירים ביותר, ומחויבת למצוינות ומקצועיות בשינוע וניהול פרויקטים מורכבים בתחום זה מכל סוג, לשביעות רצונכם המלאה. כשאתם רוצים לדעת שמטען רגיש שלכם מטופל באחריות ומשונע ביעילות וללא נזק, הובלות דוד יכולה להבטיח לכם את השירות המעולה ביותר עם התוצאות הטובות ביותר.