הובלה לדיור מוגן - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלה לדיור מוגן

הובלה לדיור מוגן

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מוסדות דיור מוגן מארחים קשישים בטווח גילאים רחב ומעניקים להם טיפול מקיף, סיעודי ורפואי. עם זאת, לעיתים נדרשים בני גיל הזהב להשתמש בשירות הובלות אל תוך המוסד או ממנו למקום אחר. בנוסף, רוב הקשישים שעוזבים את הבית למוסד דיור מוגן עושים זאת באמצעות שירותיה של חברת הובלות המגיעה עד אליהם. הובלה לדיור מוגן היא בעלת מאפיינים ייחודיים ולכן יש לבחור אותה בזהירות.

יש מספר נקודות המשותפות לכל סוגי ההובלות המוצעות עבור קשישים. ראשית, בהובלות אלו נדרש טיפול רגיש ועדין בציוד רפואי או סיעודי. קשיש העוזב את הבית לטובת דיור מוגן חייב להגיע כאשר ברשותו כל הציוד אליו הוא רגיל. הציוד קובע את רמת החיים של הקשיש ולעיתים אפילו מציל אותו מנזקים בריאותיים קשים. שנית, הובלה לדיור מוגן כרוכה לעיתים קרובות בניהול תקשורת מורכבת. לא כל הקשישים מצליחים לדבר בצורה שוטפת או להסביר את הרצונות והצרכים שלהם. חברה המבצעת את ההובלה חייבת לגלות סבלנות, אדיבות ורגישות. התקשורת מול הקשיש היא חלק בלתי נפרד מהשירות ולכן המובילים חייבים לשים את הנושא הזה בראש סדר העדיפויות.

טיפים להובלה מוצלחת


משפחה המעוניינת לדאוג להובלה מוצלחת לדיור מוגן חייבת להשקיע בבחירה של חברה מקצועית ומנוסה. הובלה מן הסוג הזה היא לא הזמן המתאים לעשות ניסויים או להתפשר. יש ליצור קשר מוקדם עם נציגי החברה, לשמוע מהם על ניסיון קודם בהובלה לדיור מוגן ולנסות לקבל המלצות מלקוחות שכבר עשו את זה. אפשר להגיע אל הדיור המוגן ולשאול גם את צוות האחיות לגבי הובלות מומלצות. בסופו של דבר, רוב הקשישים הנמצאים במוסדות דיור מוגן עוברים לשם עם שירותי הובלות. האלטרנטיבה היחידה היא הובלה עצמאית, אולם בהרבה פעמים היא אינה מתאפשרת עקב ריבוי ציוד, חוסר יכולת פיזית מצד בני המשפחה או מחסור במשאבים כמו משאית, רכב מסחרי וכדומה.

עוד טיפ עבור הובלה לדיור מוגן הוא לשים לב לנושא של הביטוח. הזמינו שירות רק מחברת הובלות המכוסה על ידי פוליסת ביטוח רחבה ואטרקטיבית. בדקו את הסעיפים המופיעים בתוך הפוליסה, השוו בין פוליסות ביטוח של חברות שונות ואל תתביישו לברר לגבי החזר כספי במקרה של תאונת דרכים או פגיעה בציוד. הובלה לדיור מוגן היא חלק מתהליך רגיש שעובר על הקשיש ובני משפחתו ולכן רצוי למנוע עוגמת נפש מיותר.

היערכות לקראת ההובלה


השלבים הראשונים של הובלה לדיור מוגן הם הקשים ביותר, אולם לאחר שבוחרים חברה ניתן להיכנס למסלול מהיר ולסיים אותו תוך זמן קצר. מומלץ לבדוק לגבי עלויות של שירותי אריזה ופירוק רהיטים. בהרבה מוסדות דיור מוגן לא ניתן להביא רהיטים פרטיים, אך האריזה היא זו שמבטיחה לקשיש יתרונות רבים. בשירותי אריזה מגיעים נציגים של חברת ההובלות עד בית הקשיש עם קרטונים וציוד נוספים, מבצעים את האריזה לפי הנחיות ודואגים לסמן ולסדר גם מוצרים שבירים. זהו שירות מומלץ עבור קשישים וגם עבור בני משפחה המעוניינים להבטיח ליקיריהם את התנאים האופטימאליים.

לסיכום, הובלה לדיור מוגן צריכה להתבצע רק על ידי חברה מובילה העושה כל שביכולתה על מנת לעמוד בדרישות.

אחת ולתמיד – מה ההבדל בין פינוי דירה להובלת דירה?

מעבר דירה הוא כמעט תמיד הליך מורכב, ואין זה משנה ב..
קרא עוד