הובלות בבאר שבע - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בבאר שבע

הובלות בבאר שבע

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלות בבאר שבע והסביבה

הדרום אינו רחוק. ודאי לא עבור נהגיה של חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ המובילים תכולות ומטענים בכל הדרכים, מכל מקום לכל מקום. אם אתם מחפשים שירות הובלות בבאר שבע, אליה וממנה, החברה מציעה לכם את השירות המבוקש לכל סוג של העברה- בית, משרד, עסק, מפעל, מוסד ציבורי ועוד.

צי משאיות משוכללות המונה 29 משאיות עומד לרשותכם. החברה מקצועית ומנוסה, עובדת בכפוף לתקן  איכות ובטיחות איזו 9000:2008, מצוידת ברישיון מוביל ובתעודת ספק מורשה של משרד הביטחון.

לא מדובר רק בחברה המעמיסה ציוד, מובילה, פורקת ומסדרת אותו; החברה מציעה שירותי אחסנה במחסנים מאובטחים, מחלקת ומפיצה סחורות על פי דרישה ומשנעת כל סוג של מטעם אל נמלי האוויר והים של ישראל.

הובלות דוד היא חברה מקצועית ואמינה 

תודעת שירות מפותחת אינה רק סעיף מרכזי בחזון החברה אלא ביטוי מוחשי למחויבותה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר שהם זכאים וראויים לו.
החברה ערוכה להיקרא לביצוע פרויקטים מוסדיים ואף ממלכתיים גדולים, המחייבים ריכוז מאמץ וגיוס כל משאב נדרש על מנת לבצע פינוי והעברה של ציוד במסגרת זמן קצובה וקצרה. כאן באה לידי ביטוי היכולת הלוגיסטית המוכחת של החברה, הציוד הרב העומד ברשותה, הניסיון המצטבר של עובדיה  והמחויבות חסרת הפשרות לביצוע מוקפד ומושלם של המשימה.

בחודשי הקיץ, שבהם בוחרים רבים להעתיק את מגוריהם,  מרכזת החברה מאמץ מיוחד ועובדת מסביב לשעון. עם זאת איש מהלקוחות לא ירגיש כלל את הלחץ שהחברה נתונה בו. לכל לקוח ניתן היחס הקשוב והסבלני ביותר.

רבים מתושבי הדרום בכלל ומתושבי באר שבע בפרט מכירים את החברה ומשתפים עמה פעולה. השם הטוב מתפשט ועובר מפה לאוזן. החברה עושה הכול על מנת להצדיק את הבחירה בה. היא עושה הכול על מנת להיות ראויה לבחירה.

אנו מספקים גם הובלות לסטודנטים הלומדים בבאר שבע וסביבתה

הובלות בבאר שבע נדרשות גם לסטודנטים הלומדים באוניברסיטה המקומית ובמכללות השונות בנגב. לחברה יש גם חמש מכוניות מסחריות המיועדות להעברת כמות קטנה יותר של ציוד. לפני תחילת שנת לימודים ובסיומה עשויים סטודנטים רבים להיזקק לשירותי הובלות. מי מהם שאין להם רכב פרטי או בוחרים להעדיף שירות של חברה מקצועית יכולים ומוזמנים להסתייע בשירותי חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ.

חשוב לציין שהמוניטין של החברה נבנה במשך שנים, שבהן גמאו משאיותיה קילומטרים רבים לאין ספור בכל חלקי הארץ, בהובלות של תכולות דירות, מטענים של יצואנים ויבואנים אל נמלי האוויר והים, הובלות של מכונות וציוד אחר של מפעלים, ציוד משרדי ועוד.

גמישותה של החברה ויכולתה לתת מענה ייעודי לכל סוג של הובלה הופכת אותה לחברת הובלות מובילה בכל מקום, לרבות, כמובן, בבאר שבע.

על מנת לחסוך לעצמכם את כאב הראש שכל מעבר דירה כרוך בו- אתם מוזמנים לפנות אל חברה שתמנע מכם את הכאב הזה ותאפשר לכם להעביר את כל תכולת הדירה בבטיחות, במהירות ובזהירות מרביות.