הובלות בחיפה ובקריות - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בחיפה
מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלות דוד חברת הובלות אמינה ומקצועית 

גם כאשר מדובר בהובלות בתוך העיר- הובלות בחיפה צריכות ויכולות להיעשות על ידי חברת הובלה מקצועית. חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ מעמידה לרשות לקוחותיה ידע, מקצועיות, ניסיון ושירות לוגיסטי כולל המאפשר לבצע הובלה בכל מתווה נדרש ובכל רמת מורכבות.

כאשר נדרשת הובלה של תכולת בית או משרדף קל וחומר הובלת מפעל שלם, ודאי נדרש שילוב של ציוד מתאים, כוח אדם מקצועי, מאומן ומיומן, לוגיסטיקה המתאמת בין כל המרכיבים ומאפשרת את ביצוע ההובלה ברמת הבטיחות המתחייבת והנדרשת.

אם אתם מחפשים שירות הובלות בחיפה הכולל גם הפצה, אחסנה ושירותים נלווים- חברתנו ערוכה לספק לכם את השירות הנדרש ללא כל  קושי בכל מסגרת זמן שתיקצב.

החברה עובדת בכפוף לתקן ISO 9001:2008  ולא רק שואפת למצוינות אלא מחויבת לה ומממשת אותה, הלכה למעשה, בכל תחום של פעילותה באופן המחייב את כל עובדיה.

ניסיון בהעברת ציוד רגיש 

חברתנו מנוסה בהעברת ציוד ותכולה רגישים ומורכבים, מוצקים ונוזלים, לרבות כאלה שנדרשת העברתם בטמפרטורה קבועה. במסגרת הובלות בחיפה החברה מציעה את שירותיה להעברת זיווד אלקטרוני, לוגיסטיקה, טקסטיל, תפאורת, רשתות מזון ועוד.

צי רכב גדול ומגוון מאפשר לנו להציע את שירותנו בכל מקום ובכל זמן בתוך העיר ובסביבתה , ממנה ואליה. ברשות החברה כל הציוד המקל על גישה נוחה אל המקום שבו צריכה להתבצע תחילת ההובלה עם העמסת הציוד. אם וככל שנדרש- החברה מעמידה לרשות הלקוחות שירותי מנוף ומנשאי הרמה המאפשרים להוריד ציוד מקומה גבוהה והעלותו אליה ככל שנדרש.

חשוב לציין, כי מוטת שליטה לוגיסטית רחבה מאפשרת לחברה לשלוט, לבקר ולפקח על כל תנועת משאיותה בזמן אמת באמצעו בקרה ממוחשבת ושילוב אלמנטים טכנולוגיים חדשניים מתקדמים. הלקוחות יכולות להיות סמוכים ובטוחים כי לבד מהקפדה יתרה על כל אמצעי הזהירות הנדרשים, התכולה כולה מכוסה בביטוח מלא ומקיף.

מבלי להתהדר בנוצות זרים חשוב שייאמר דבר פשוט, אמתי ועובדתי: חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ היא חברה מובילה- תרתי משמע, כפי שעשויים להעיד עליה אין-ספור לקוחות, פרטיים ומוסדיים, אשר נהנו זה מכבר משירות מקצועי ואנושי מן המעלה הראשונה.

המערכת התפעולית של החברה עובדת במהירות וביעלות הודות להטמעת מערכות טכנולוגיות ואפליקציות  ייחודיות ומתקדמות, אשר מהוות חלק בלתי נפרד מהיתרון היחסי של החברה.
החברה מתמחה בשינוע מטענים ובהובלתם אל נמל חיפה וממנו. יצואנים ויבואנים רבים מסתייעים בשירות המקצועי של החברה המעמידה לרשות מי מהם הזקוקים למתחם אחסון לתקופות זמן קצרות, לאחסן את הסחורה עד שניתן יהיה להוביל אותה ליעדה.

 

גם הובלה קטנה אנחנו עושים 

עם זאת חשוב לציין שהחברה אינה הולכת- כלומר נוסעת רק בגדולות. אם אתם זקוקים להובלה קטנה וקצרה של פריטים אחדים או פריט אחד גדול- תוכלו להזמין את השירות וליהנות ממנו בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי.

על מנת לאפשר לכם ולנו להתארגן לקראת ההובלה ולבצע אותה בתנאים המטיביים חשוב להתקשר ולקבוע  מועד מבעוד מועד.... ככל שתקדימו לשריין לעצמכם את זמן ההובלה כך נוכל כולנו, ספקי השירות והלקוחות, להתכונן כראוי.