הובלות בטוחות לפסח - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בטוחות לפסח

הובלות בטוחות לפסח

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

יש "מועדים לשמחה" – במירכאות ובלעדיהן- שהם אות וסימן לתחילתה של תזזית סידורים ובהלת קניות. אנשים נדרכים. נכנסים לנוהל חגים. בולט במיוחד הוא חג הפסח, בשל המשמעויות הנלוות לו, הערך המוסף הגלום בו, והקונוטציות השונות הכרוכות בו.

מי מכם שמתכוונים לחדש את הריהוט בביתם ובהזדמנות זו להיפטר מהריהוט הישן, ודאי מתחילים להיערך מבעוד מועד ולחפש, בין השאר, שירותי הובלה. זה המקום וזה הזמן להציע לכם את שירותיה של חברה המבצעת כמות גדולה של הובלות במשך כל ימי השנה ועם זאת מעניקה לכל לקוח את מלוא תשומת הלב, תוך העמדת מיטב משאביה ואמצעיה.

בעוד שבועות אחדים אפשר יהיה להתחיל לשיר- אביב הגיע, פסח בא, אבל על מנת לא להיתפס לא מוכנים או במצב שבו הברירה היחידה שתעמוד בפניכם או שאתם תעמדו בפניה תהיה ברירת מחדל- רצוי ליצור קשר כבר כיום עם חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ.

החברה מספקת ללקוחות פרטיים ומוסדיים שירותי הובלה מגוונים, הכוללים אריזה, העמסה, פריקה וסידור במקום החדש. כמו כן לשירותכם – אפשרות לאחסן ציוד במתחם מחסנים מוגן ומאובטח.

אתם יכולים לקבל תמורה מלאה על הכסף שלכם ובעיקר- שקט וביטחון. החברה עובדת בכפוף לתקני איכות מחייבים ומחמירים והיא מהווה ספקית מורשה של משרד הביטחון וספקית בלעדית של שירות בתי הסוהר בישראל.

אם אתם רוצים לקבל חוות דעת של לקוחות – נשמח לספק לכם אותן. הבחירה בחברה לספק שירותי הובלות לגופים גדולים בחברה ובמשק מעידה על מקצועיותה ואמינותה אבל גם לקוחות פרטיים רבים שהסתייעו בשירותים שלנו ודאי יוכלו לדווח לכם אל עבודה מקצועית ללא דופי.

כל לקוח הוא VIP


לא רק גופים, חברות וארגונים מוסדיים גדולים וממוסדים נהנים משירותי ההובלה של החברה, גם לקוחות פרטיים, הזוכים ליחס מקצועי ואישי מכובד וקשוב, כפי שהם זכאים וראויים לו. לפני ביצוע ההובלה אומד נציג מטעם החברה את היקף העבודה שאמורה להתבצע, לרבות בחינת דרך הגישה הנוחה ביותר למשאית או למכונית המסחרית שעמה תתבצע ההובלה.

אם אתם מתכננים שינויים בביתכם לקראת פסח ובמסגרת "סדר פסח" שייערך בו אתם רוצים להיפטר מריהוט ישן ולרכוש במקומו ריהוט חדש, חברת ההובלות תסייע לכם לבצע את השינוי באופן המהיר והבטוח ביותר.

הציוד המשוכלל, הידע המקצועי, הניסיון המצטבר, והמחויבות הבלתי מתפשרת לספק לכם שירות מקצועי ללא דופי מהווים ערובה לביצוע הובלה חלקה.

היות שלקראת פסח באופן טבעי צפוי ריבוי פניות לביצוע הובלות, ככל שתקדימו לפנות  ולשריין זמן לביצוע ההובלה שלכם כך תוכלו להתכונן לקראתה בשקט, ללא דאגות.  כאשר אתם מזמינים הובלה בחברת ע.ר.ד הובלות אתם מקבלים שירות מקצועי באמצעות משאית סגורה היטב, שאורכה שבעה מטר וחצי, בעלת דלתות צד המקלות על העמסת הציוד ופריקתו, דופן הידראולי וכריות אוויר. הביטוח המוצע לכם מקנה לכם ביטחון מלא: גם אם חלילה, ייגרם נזק לציוד שלכם- מה  שלא רק כמעט בלתי סביר אלא כמעט בלתי אפשרי- החברה מבטחת אתכם בסכום המעניק לכם באופן ודאי כיסוי מלא.

אתם מוזמנים ליצור קשר לתיאום זמן מתאים להובלה, בהינתן אילוצים שונים  בכבישים, אשר הודות לניסיון אנחנו יכולים להציע לכם כיצד ניתן להתגבר עליהם. 

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל