הובלות בירושלים, מודיעין והסביבה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בירושלים

הובלות בירושלים

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

ע.ר.ד הובלות דוד היא מעצמת הובלות 

ע.ר.ד הובלות דוד מדברת - בלי מלים- מהשטח. היא עושה זאת במעשים. החברה היא מעצמת הובלות. לא פחות. החל מקטנות ופשוטות וכלה בגדולות ובמורכבות. החברה מעמידה לרשות מי מכם, תושבי הבירה וסביבתה שזקוקים להובלות, צי של 29 משאיות עם דופן הידראולית להרמת משאות ולהורדתם, עם דלתות צד, תא צוות וכריות אוויר. לנוחותכם – החברה מבצעת גם על פי דרישה הפצה וחלוקה הן לבתים פרטיים והן לבתי עסק. החברה מבצעת משלוחים חריגים והובלת ציוד רגיש, לרבות מערכות מחשוב.

החברה מבצעת העברה מבוקרת ומפוקחת על ידי מערך לוגיסטי ממוחשב, תוך שימוש באפליקציות ייחודיות, המאפשר לברר ולוודא היכן ובאיזה שלב נמצאת ההובלה. ההעברה מבוצעת כאשר על התכולה מבוטחת באופן מלא.

 

הובלות בירושלים והסביבה 

תושבי ירושלים יכולים לקבל שירות בכל מקום ובכל זמן. על מנת להתארגן כראוי לקראת ההובלה רצוי לתכנן אותה מבעוד מועד, כדי שהחברה תוכל להתארגן לקראתה כנדרש וגם אתם.
מי מכם שזקוקים לסיוע של החברה באריזת הציוד בתוך מכלים מיוחדים יכולים לקבל שירות זה, כולל אורזים מקצועיים.

המערך הלוגיסטי המורכב של החברה מאפשר ללקוחותיה ליהנות לא רק מהובלה אלא גם מאחסון והפצה. אם אתם זקוקים להובלת מטענים אל נמלי תעופה או ים, החברה תבצע זאת באופן שבו יישמר המטען, רגיש ככל שהוא, בתנאים המיטביים גם במשך ההובלה וגם בכל משך הזמן שבו הוא יישמר במתחם אחסון מאובטח מוגן מכל בחינה, מבוקר אקלים, המהווה ערובה מלאה לשמירה על איכות המטען ובמידת הצורך- על טריותו.

סיוע בשירותי מנוף 

החברה מאפשרת למי מכם שעוברים דירה ממקום גבוה או אל מקום גבוה להסתייע בשירותי מנוף כך שלא תיווצר כל מגבלה פיזית לביצוע ההובלה בכל מתווה נדרש.

הובלה היא מקצוע וחברת ע.ר.ד הובלות דוד היא חברה מקצועית ומנוסה, המגישה זה מכבר שירותי הובלה ושירותים נלווים ללקוחות פרטיים כמו גם לחברות גדולות ולמפעלים.

נציג מטעם החברה יבקר במתחם שממנו אתם רוצים לבצע את ההובלה, יבדוק דרך גישה נוחה, יאמוד את התכולה המיועדת להעברה וייעץ לכם כיצד להיערך לקראתה. כאמור- ניתן להסתייע גם בשירותי האריזה של החברה.

 

הובלות גם לסטודנטים

רבים זקוקים לביצוע הובלות בירושלים, לרבות סטודנטים לפני תחילת הלימודים ובסיומם. החברה מעמידה גם רכבים קטנים יותר להובלת מספר מועט של פריטים. כך או כך על מנת למנוע חיפוש ממושך, אשר לא אחת עלול להסתיים בעגמת נפש, רשמו לפניכם את כתובת חברת ההובלות שלנו והיו סמוכים ובטוחים כי נתייצב במקום ובזמן  הנדרשים לביצוע ההובלה במקצועיות בלתי מתפשרת, במהירות האפשרית, תוך ניצול שעות-כושר בצירי התנועה המרכזיים, בשעות שבהן אין בהם עומס, וככל שניתן, באופן שיש בו כדי לצמצם עד למינימום את אי-הנוחות העלולה להיגרם כתוצאה מההובלה.

חברתנו עובדת בכפוף לתקן האיכות והבטיחות המחייב והמחמיר ביותר ומעניקה כיסוי ביטוחי מלא על התכולה בעת הובלתה. לקוחות רבים- פרטיים ומוסדיים - מסתייעים בקביעות בשירותנו. אתם מוזמנים להצטרף אליהם וליהנות ממה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב.