הובלות בקריות ובחיפה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בקריות

הובלות בקריות

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חברת ע.ר.ד הובלות דוד חברה מקצועית ומנוסה 

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה ידע וניסיון מצטבר בכל מתארי ההובלות המבוקשים והנדרשים. החברה ערוכה ומיומנת בהעברת ציוד רגיש הכולל, בין השאר, חדרי שרתים, מדפסות ענק, כספות וציוד דיגיטלי רגיש במיוחד, אשר העברתו חייבת להיעשות תוך אבטחה מיטבית הן מהבחינה הטכנית של שמירה על שלמות הציוד והן שמירה על חיסיון המידע מה מועבר מהיכן ולאן.

החברה מעמידה לרשותכם כל ציוד נדרש ללא תיווכם של קבלני משנה. צוותי עבודה המכירים זה את זה היטב עובדים תוך מיצוי מיטבי של היכולות המקצועיות בכל מסגרת זמן שנתחמת לביצוע הפרוייקט.

החברה מסתייעת בכלי עבודה ייחודיים הכוללים מנופי ענק ומשטחי הרמה שונים המאפשרים הובלת ציוד, העלאתו והורדתו, רמפות אוויר, מכונות לטיפוס מדרגות, כלובים לניוד הציוד אל וממקומות גבוהים.

מי מכם שזקוקים לא רק לציוד אריזה ייחודי וייעודי אלא גם לצוות עובדים המאומנים ומיומנים באריזה יכולים לקבל מהחברה את כל מבוקשם.

הידע והניסיון המקצועיים מאפשרים לעובדי החברה לנתק ולחבר שרתים, מחשבים וכל ציוד נדרש באופן מקצועי המהווה ערובה לשמירה על שלמות הציוד.

החברה מעבירה לא רק תכולות של דירות פרטיות אלא משרדים ומפעלים. שירות הובלות בקריות מאפשר ללקוחות פרטיים ומוסדיים להסתייע במגוון השירותים הלוגיסטיים של החברה, המספקת גם מתחם לאחסון ושירותי הפצה וחלוקה.

לבד מצי גדול של 29 משאיות משוכללות, המאפשרות העברה של כל סוגי המטענים  והתכולות, מציעה החברה גם חמישה רכבים מסחריים קטנים יותר להעברת ציוד יקר ורגיש במיוחד, המאפשרת לבעליו לשבת ולשמור על הציוד בשעת ההובלה ולוודא כי הוא מגיע ליעדו בשלמותו.

ביטוח מלא לתכולה 

חשוב לציין כי כל התכולה והמטענים מבוטחים במלואם, וכל התהליך מבוקר ומפוקח על ידי מערכת שליטה ממוחשבת. עוד חשוב לציין, כי על פי דרישת הלקוח, כאשר מתבצע פרוייקט הובלה גדול, ניצן להגדיל את הכיסוי הביטוחי.

על מנת לתאם מועד נוח לביצוע ההובלה רצוי ומומלץ ליצור קשר עם החברה מבעוד מועד. הובלה אל הקריות, מהן ובתוכן תתבצע על פי מתווה מתוכנן מראש, על מנת שההעברה תתבצע ללא עיכובים וללא קשיים.

חברות גדולות במשק נמנות עם הגרעין הקשה של לקוחות החברה, הנהנים משירותיה המקצועיים. לבד מהם יש לה גם לקוחות פרטיים רבים שעבורם החברה היא כתובת טבעית ומועדפת לפניות על מנת לבצע הובלות.

במקום לשבור את הראש בחיפוש אחרי חברת הובלה- חברתנו נותנת לכם מענה ייעודי וייחודי לכל סוג ומתאר של הובלה. הניסיון המצטבר והידע המקצועי הרב הופכים את שירות ההובלות של החברה ליעיל ולמהיר במיוחד. הציוד הרב והיכולת להתאים לכל סוג של הובלה את הציוד המתאים ביותר מקל על ההובלה.

אם אכן "אין הנחתום מעיד על עיסתו"- אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברות הגדולות הנהנות משירותינו ולשמוע מנציגי השירות שלהם עדות נאמנה על טיב השירות ואיכותו.