הובלות בנייני הייטק - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בנייני הייטק

הובלות בנייני הייטק

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלות בנייני הייטק

ענף ההייטק נמצא בתנופת פיתוח אדירה וכמעט מדי שנה נבנים עשרות בניינים חדשים של משרדים, ארגונים וחברות העוסקות בתחום. כתוצאה מכך, עולה הביקוש גם להובלות לבנייני הייטק ולכן כדאי לדעת מה מאפיין אותן. הובלות מן הסוג הזה שונות מהובלות המתבצעות עבור לקוחות פרטיים, ויש גם הבדל ביניהן לבין הובלות של משרדים מסורתיים. חברת הייטק המעוניינת לעבור צריכה ליצור קשר עם מובילים המכירים את הדרישות שלה. מעבר לכך, ההצלחה של הובלות לבנייני הייטק נמדדת גם לפי עמידה בלוח הזמנים ולא רק לפי מחיר נמוך או מבצעים מיוחדים.

המאפיין הבולט ביותר של הובלות לבנייני הייטק הוא הגובה. לא משנה אם מדובר על בניינים בצפון, במרכז או בדרום, רוב הפרויקטים בתחום ההייטק הם של בניית משרדים לקומות גבוהות. המשמעות היא צרכים ייחודיים מבחינת חברת ההובלות. לא בכל הבניינים יש מדרגות בהן ניתן להשתמש על מנת לשנע את הציוד, יש הרבה בניינים עם מעליות קטנות ובהובלות לקומות גבוהות במיוחד יש צורך בשימוש בשירותי מנוף. חברת הובלות שלוקחת על עצמה את האתגר של הובלות לבנייני הייטק חייבת להתחשב בכל הפרמטרים הללו מראש. אין מקום לפשרות בעת הזמנה של חברת הובלות ורצוי לברר האם היא מודעת לסטנדרטים המצופים ממנה.

כיצד מובילים מחשבים וציוד טכנולוגי?


הייחודיות של הובלות בתחום ההייטק באה לידי ביטוי גם בבניינים שלא נבנים לגובה. בסופו של דבר, חברת הייטק עוסקת במחשבים, בחומרה או בתוכנה ולכן יש ברשותה ציוד רגיש בשווי מאות אלפי שקלים. חברת הייטק לא יכולה להרשות לעצמה לקחת סיכון או לסמוך על חברת הובלות שאין לה ביטוח מתאים. בתחומי ההייטק ניתן למצוא גורמים שונים המבססים את הפרנסה שלהם על חומרות, תוכנות, שבבים, גאדג'טים טכנולוגיים ועוד. שינוע של ציוד מן הסוג הזה דורש רמה גבוהה מאוד של מקצועיות.

ההמלצה עבור חברות הייטק היא לברר לגבי שירותי אריזה מטעם חברת ההובלות. שירותים אלו ניתנים בתוך המשרד, מבטלים את הצורך בגיוס העובדים ומבטיחים רמה גבוהה של אריזה. במהלך שירותי אריזה מגיעים המובילים עם ציוד ייעודי ופועלים לפי הנחיות הלקוח. הם יכולים לארוז את כל המחשבים ואת ציוד התקשורת בנפרד משאר הרהיטים, המסמכים או הפריטים השייכים לחברה. מובילים יודעים כיצד לארוז את הציוד כך שישתלב בתוך המשאית בצורה אופטימאלית. ההשקעה בשירותי אריזה היא קטנה באופן יחסי לתועלת שניתן להשיג מתוכם.

מחיר שירותי הובלות


מבחינת עלות, הובלות לבנייני הייטק מתומחרות על פי גורמים יחסית קבועים. המרחק מנקודת המוצא אל היעד, הגובה של המשרד והשימוש בבמת הרמה או מנוף משפיעים על המחיר באופן ישיר. גם התאריך, התקופה בשנה והזמינות של חברות הובלות יכולים להשפיע על העלות של ההובלה.

מצד שני, חברת הייטק המעוניינת לעבור בין משרדים לא יכולה לבצע את ההובלה בעצמה היא חייבת בשירות של חברת הובלות בחיפה. גם לחברה קטנה יש צרכים המחייבים מעורבות של חברת הובלות מקצועית. בתחום ההייטק עלולות בעיות קטנות להחמיר במהירות ולייצר נזקים כלכליים ופגיעה בתדמית. חברת הייטק שרוצה להישאר תחרותית חייבת לנצל כל יתרון קטן שיש לה, גם במהלך מעבר בין משרדים או בניינים.