הובלות עושים בכיף או לא עושים בכלל - הובלות דוד - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות עושים בכיף או לא עושים בכלל

הובלות עושים בכיף או לא עושים בכלל

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלות עושים בכיף או לא עושים בכלל

מעבר דירה עשוי להיות מעט מעייף ומייגע  מהיבטים רבים. אם ברצונכם להפוך את התהליך לכמה שיותר פשוט ויעיל ואף יותר מכך – להפיק ממנו את המיטב, לפניכם כמה טיפים מועילים.


אין דבר מרגש יותר מהתחלה חדשה, בל נשכח שעל כל דלת אחת שנפתחה ישנה גם דלת שנסגרת ומובילה לפרידה מהקיים. אז למרות שהפרידה עשויה להיות קשה, ועל אף שכל מעבר דורש היערכות רבה, אף אחד לא אמר שתקופת מעבר הדירה צריכה להיות מעייפת ומעיקה. איך עוברים את המעבר מבלי שהתהליך יהפוך למייגע ומעייף? הנה כמה טיפים מועילים.

מערבים את הילדים

להכניס חיים שלמים, או חיים של כמה שנים, לתוך ארגזים זו משימה לא פשוטה הן עבור המבוגרים והן עבור הילדים. לכן כדי להפוך את המעבר לכמה שיותר פשוט וקל מומלץ, כדאי ורצוי לשלב בכך את הילדים. תנו לילדים ארגז שיוכלו לארוז את החפצים שלהם, השתמשו בעזרתם בשלב המיון ההתחלתי ואפשרו להם לקחת איתם את כל החפצים הכי אהובים. כאשר אין לכם סידור אחר, אריזה עם ילדים יכולה להיות מאוד מהנה ותתפלאו לגלות שהמשחק עם הקרטונים יכול להעסיק את הקטנים לכמה שעות.

כוחה של מוסיקה טובה

אין זה סוד שלמוסיקה ישנם יתרונות רבים והשפעתה עלינו היא ניכרת. ישנן מנגינות אשר יכולות לדרבן אותנו ולהגביר את המוטיבציה, לדחוף אותנו עד לקצה היכולת ולסייע ליכולות הריכוז שלנו. השמעת מנגינות שזו ההשפעה שלהן עלינו לאורך תקופת האריזה עשויה להפוך את החוויה לכמה שיותר נעימה וחיובית וכמה שפחות מעיקה. לכן אם ישנו מעבר על הפרק, ממש כפי שאתם דואגים לתאם מבעוד מועד עם חברת ההובלות, הכינו לכם פלייליסט של כל השירים האהובים עליכם כדי שתוכלו להאזין להם בשלב האריזות.

לגייס חברים ובני משפחה

כאשר אנו מסתכלים על כמויות החפצים שיש לנו בבית ואותן עלינו למיין ולאחר מכן לארוז בתוך ארגזים בצורה מסודרת, כל שאנו מרגישים זו תחושה של תסכול ועייפות, זאת עוד לפני שהתחלנו במשימה. אולם הדברים נראים פחות קשים כאשר יש לנו מעטפת תמיכה ולכן אם באפשרותנו לעשות כן, מוטב לגייס כמה שיותר חברים ובני משפחה. עזרה יכולה להפוך את המעבר לכמה שיותר פשוט וקל, לסייע לנו לייצר זיכרונות חדשים או להעלות מן האוב זיכרונות ישנים שהעלו אבק במחסן. מה גם שאם כבר אנו עומדים בפני מעבר, אין יותר כיף מאשר לעבור את התקופה עם חברים ובני משפחה.

בסוף התהליך: מסיבת פרידה

היעדר פרידה ראויה מתקופת החיים הקודמת יכולה לגרום לנו להשארת קצוות פתוחים ולמנוע מאתנו להמשיך בחיים החדשים בהצלחה. לכן אם אתם עוברים דירה, כדאי שתתכננו מסיבת פרידה. ואיזה מקום יותר טוב לערוך מסיבה מאשר בדירה הריקה? כאשר אתם יודעים שבתום התהליך צפויה לכם מסיבה כיפית עם החברים הכי טובים וכי אתם יודעים כי יש לכם דד ליין כלומר תאריך אליו הזמנתם את כולם, תרגישו הרבה יותר מוטיבציה לסיים בזמן ולפנות את הדירה באופן כמה שיותר מהיר ויעיל.

היעזרו באנשי מקצוע

מתי אנו עייפים או חשים מותשים? כאשר כל העול מוטל עלינו. לכן אם אין לכם משפחה גדולה או חברים שיכולים לעזור בתקופת המעבר, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מומחים. חברת הובלות שמתמחה באריזה, חברת ניקיון, צבע, חברה שתדאג לפנות את כל הציוד והרהיטים להם אינכם זקוקים או כל איש מקצוע שיוכל להסיר מכם אחריות, יתקבלו בברכה. כמובן שהדבר דורש השקעה, אולם בל נשכח שלא כל יום עוברים דירה ולעיתים מדובר בהשקעה אשר תחסוך מכם זמן ומאמצים רבים וכך תשתלם לכם בחשיבה לעתיד.


כאמור ישנם טיפים רבים אשר יכולים להפוך את המעבר להרבה יותר פשוט וקל. יש לכם עוד שאלות בנושא הובלה? לחצו כאן.