הובלות קטנות השוואת מחירים | הובלות קטנות מחיר - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות קטנות לכל מטרה

הובלות קטנות לכל מטרה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

האמת? אנחנו לא מכירים את המושג הובלות קטנות. יש הובלות של מספר מועט של פריטים, יש הובלות למרחק קצר, אבל כל הובלה נחשבת ומוערכת כהובלה. נקודה. אין קטנה או גדולה, כל הובלה מחייבת אותנו לייחד ללקוח את כל הזמן והמשאבים המקצועיים שלנו. כל לקוח זכאי לקבל מאתנו את השירות הטוב והמסור ביותר שאנחנו מחויבים לספק אותו.

גם הובלה קטנה אנחנו מתכננים בקפידה 

גם הובלה אשר מבחינת הלקוח עשויה להיחשב או להיקרא הובלה קטנה יש לתכנן בקפידה, מבעוד מועד. חשוב לתאם את כל הפרטים זמן מספיק לפני תחילת ביצוע ההובלה, על מנת לבצע אותה במהירות וביעילות הנדרשות והמצופות.

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ שמחה וגאה להיבחר על ידי לקוחותיה לביצוע הובלות. יש מוסדות וארגונים גדולים, עסקיים וחברתיים, המסתייעים בשירותי ההובלה שלנו מזה שנים לשביעות רצון הדדית של ספקי השירות ושל הנהנים ממנו. המשך ההתקשרות שלם עם החברה ודאי עשוי להעיד על שביעות רצון מיטבית.

לבד מצי של משאיות גדולות ברשות החברה מכוניות מסחריות קטנות יותר לביצוע הובלות של פריטים מעטים וקטנים, לדוגמא, הובלת מקרר. לכל הובלה נבחר אמצעי ההובלה המתאים ביותר. גם כאשר אתם בוחרים להיעזר בשירותי החברה להובלה קטנה וקצרה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים ולכן גם רגועים כי התכולה תועבר באופן המהיר והבטיחותי ביותר ליעדה.

חברת הובלות דוד בעלת תקן איכות - ISO 9000:2008 מקפידה על תקני איכות ובטיחות ולא רק כמצוות אנשים מלומדה אלא מאחר שזו דרכנו לבצע את העבודה באופן המקצועי ביותר
דווקא בשל היות הענף פרוץ לשרירות לבם של שרלטנים, נוכלים וחאפרים אשר אין כיסוי להבטחותיהם ואין ברשותם אישורים והסמכות נדרשים לביצוע הובלות, יש חשיבות רבה להזמנת שירות וקבלתו מחברה מקצועית, אמינה וותיקה העומדת בכל תנאי הסף שעשויים להידרש על ידי לקוחות מודעים וקפדניים.

ברשותנו מנוף הרמה עד לגובה 60 מטר, כך שאם אתם מתגוררים בקומה גבוהה בבניין רב קומות ורוצים להעלות אליה או להוריד ממנה ספה, פסנתר או כל פריט גדול וכבד המחייב שימוש במנוף המסוגל להגיע לגובה  עשרות מטרים- אנחנו נספק לכם שירות זה ברצון ובאופן המקצועי והבטיחותי ביותר.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר להובלת מספר מצומצם של פריטים. צוות מקצועי מסור, מאומן ומיומן, עומד לרשותכם בכל עת לביצוע ההובלה הנדרשת.

ביטוח תכולה

החברה מבטחת את התכולה שלכם בעת העברתה ובכל משך הזמן שהיא נמצאת ברשות החברה. הכיסוי שלנו מקיף ונותן מענה מיטבי, אבל אם מי מכם רוצה להרחיב אותו ולכלול בו סעיפים נוספים – אפשרות זו פתוחה בפניכם, כמובן, ללא שום סייג.

סטודנטים רבים מסתייעים בשירותי החברה לפני תחילת שנת הלימודים ובסיומה, כאש נדרשת הובלת ציוד לדירת הסטודנטים השכורה וממנה. אין צורך להיסמך על "טובות" של חברים או להשבית את הרכב המשפחתי על הובלה- החברה תעשה זאת עבורכם במהירות וביעילות.

אנחנו לא רק עובדים סביב השעון, אנחנו עובדים בעיקר תחת אילוציו ומגבלותיו על מנת לבחור את השעות שבהן ההובלה תתבצע באופן המהיר והחלק ביותר, בהינתן המידע על עומסי תנועה צפויים בצירים מסוימים ובשעות מסוימות. כמו כן במידה שנדרשת הובלה של פריטים משרדיים היא תיעשה באופן שלא יפגע כלל במהלך העבודה השוטפת.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל

כיצד לבצע הובלת ריהוט בצורה נכונה

מוביל הרהיטים שמגיע למשפחה צריך להביא זאת בחשבון, ..
קרא עוד

פינוי של עזבון לא חייב להיות כאב ראש

במידה ורוצים לפנות עיזבון בשל פטירה או מעבר מגורים..
קרא עוד

הובלות קטנות לסטודנטים

הובלות דוד מתמחים גם הובלות קטנות, לדוגמא לסטודנטי..
קרא עוד

גודל ההובלה כגודל המשאית

מעבר לדירה חדשה, בית חדש או משרד חדש הינם רגעים מש..
קרא עוד