הובלת כספות ושרתים - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת כספות ושרתים

הובלת כספות ושרתים

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הניסיון הרב שצברה חברת ע.ר.ד הובלות דוד בביצוע פרויקטים גדולים של מעברי מפעלים, חברות ומשרדים מקנה לחברה את הכלים להתמודד עם כל פרויקט שיקרא בדרכנו להעברת ציוד רגיש ומורכב כגון כספות, חדרי שרתים, מדפסות ענק וציוד דיגיטלי רגיש. לחברה היכולת לעמוד בכל לוח זמנים, כמות עובדים וכלי שינוע בכל רגע נתון וזאת ללא שימוש בקבלני משנה או חברות כח אדם. יתרון זה מקנה לחברה את היכולת להעמיד לביצוע הפרויקט צוותי עבודה מקצועיים ובעלי ניסיון, דבר אשר תוחם לביטחון הלקוח ולמעבר חלק ונטול הפתעות ככל האפשר.
 

לראיה, חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ הינה הזרוע המבצעת של שרותי הובלה אלו עבור חברת  "פליינג קרגו" המשמשת כספקית הראשית של חברות כגון: אינטל, HP, DELL וכו'. חברתנו מבצעת את העברות השרתים והציוד הרגיש של החברות הללו ואף את אריזתם והכנתם לשילוח לחו"ל. 

לצורך המעבר יש צורך במספר גורמים

הובלת ציוד:

הובלת ציוד רגיש כמו כספות מתבצעת באמצעות כלי שינוע מיוחדים אשר נמצאים ברשות ע.ר.ד הובלות דוד ונותנים מענה וביטחון להובלת כל ציוד נדרש ובכל משקל שקיים. הרמת המוצר, ניודו ושינועו מתבצעים באמצעות מכונות וכלים מיוחדים ומשאיות חדישות בעלות כריות אויר למניעת טלטולים ותזוזות לציוד רגיש.
ציוד כגון: מכונות הרמה, מכונת טיפוס מדרגות, רמפות אויר, כלובים לניוד הציוד וכו'

אריזת ציוד:

הציוד המובל יארז במקום העמסה באמצעות חומרי אריזה מתקדמים המספקים הגנה מקסימאלית ככל הניתן. האריזה מתבצעת באמצעות צוות אורזים מיומן ורגיש וללא חיסכון בחומרי האריזה.
 

ניתוק וחיבור שרתים/מחשבים/מכונות הדפסה:


הצוות הטכני של חברת ע.ר.ד הובלות דוד ינתקו את הציוד בצורה מקצועית ויחברו זאת לאחר מיקומו במשכנו החדש.

משאיות:

בבעלות חברתנו 29 משאיות חדישות בעלות ארגז סגור באופן הרמטי, דופן הידראולי וכריות אויר לשינוע רגיש, משאיות מנוף למקומות עם בעיות גישה ובנוסף חמישה רכבים מסחריים להעברת ציוד קטן ורגיש המאפשרים ישיבה ופיקוח יחד עם המוצר בעת הנסיעה.


ביטוחים:

הובלות דוד - הובלה בדרך בטוחה, זה הסלוגן שלנו. לחברתנו כיסויים ביטוחים נרחבים ודינאמיים המאפשרים הובלה בטוחה בכל רגע נתון. כמו כן אין כל בעיה בהגדלת הכיסוי הביטוחי עקב דרישות הלקוח בהתאם לפרויקט.

          

העברת ציוד דיגיטלי רגיש

מאמר זה יגולל בפניכם את חשיבות בחירת חברת ההובלות ..
קרא עוד

הובלת חדרי תקשורת

מעוניינים להעביר את חדרי התקשורת שלכם? מעוניינים ל..
קרא עוד