הובלת משטחים - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת משטחים

הובלת משטחים

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלת משטחים

הובלת משטחים זהו עסק למקצוענים בלבד – לחברת הובלות שהוכיחה את עצמה כאמינה, מקצועית ומנוסה בכל סוג של הובלה מסחרית ובכל רמת מורכבות. אל תתפשרו על פחות מזה ואל תפקידו את הסחורה היקרה שלכם בידיים לא מקצועיות. המטענים שאנו מובילים מכוסים בביטוח המהווה ערובה כי הסחורה שלכם תגיע ליעדה בצורה הכי בטוחה, מהירה ויעילה. השירות שאנו נותנים עושה שימוש בציוד החדיש ביותר ומתבצע על ידי אנשי צוות מהשורה הראשונה.

 

שירותי הובלות משטחים

חברות מסחריות רבות זקוקות היום לשירות הובלות, לעיתים באופן חד פעמי אך ברוב המקרים מדובר בעניין קבוע. ברוב המקרים גם מדובר בכמויות גדולות של סחורה וזו הסיבה שלרשותן של החברות הללו עומד שירות הובלת משטחים על ידי קווי חלוקה קבועים לפי אזורים ובהתאם ללוח הזמנים הקבוע. הובלה מסוג זה נחשבת ליעילה ביותר עבור כמויות גדולות של סחורה. במהלכה הסחורות מועמסות על גבי משטחי עץ כאשר העמסה והורדת הסחורה נעשית באמצעות מלגזות. מכאן חשוב מאוד שהמשטחים יהיו תקינים בהתאם לתקנים הבינלאומיים המחמירים, הציוד יהיה חדיש ומשוכלל והצוות יהיה מיומן בהובלת משטחים מכל סוג.

הובלת ציוד יקר ורגיש

שירות הובלת משטחים הפך היום למאוד נפוץ אם כי לא לכל חברת הובלות יש את הניסיון והיכולת לבצע שירות מסוג זה. במיוחד כשמדובר בהובלות של ציוד יקר ורגיש כדאי מאוד לעבוד אך ורק עם חברה בעלת מוניטין וניסיון מוכח בשטח. חשוב שהחברה תעבוד בכפוף לתקן ISO 9001:2008 של מכון התקנים הישראלי אשר מהווה אות וסימן למקצועיותה. חשוב שלחברה יהיה ידע מקצועי ומחויבות ללקוח, חשוב שהיא תעניק לו את השירות הטוב ביותר ואת הפתרון אשר "נתפר" לו באופן אינדיבידואלי, בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ותוך חיסכון ניכר בכספו ובזמנו היקר. בנוסף, חשוב שהחברה תאפשר ללקוח, באמצעות בקרה ממוחשבת, לעקוב ולוודא בכל שלב של ההובלה כי היא אכן מתנהלת כמצופה, ללא תקלות.

מקצועיות וניסיון

לרשותה של חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ עומד ניסיון עשיר, ידע נרחב, צוות מקצועי מעולה וציוד חדיש. כל אלה הופכים אותה לאחת החברות המובילות כיום בשוק הישראלי בכל הקשור להובלות משטחים והובלות מסחריות מכל סוג. החברה מתמחה במתן שירותי הובלה, הפצה, לוגיסטיקה ואחסנה. היא פועלת בהתאם לתקן הישראלי המחמיר וכן התקנים הבינלאומיים המחייבים אותה להעניק שירות מקצועי חסר פשרות.

זקוקים לשירות הובלת משטחים? ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ היא הכתובת הטובה ביותר לפנות אליה. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להציע לכם פתרון יעיל, חסכוני ובטוח.