הובלת סחורות - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת סחורות

הובלת סחורות

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלת סחורות

מדוע אתם שוברים את הראש בחיפוש אחרי פתרון כאשר לא קיימת כלל בעיה? אם אתם מחפשים שירות העברת סחורות - ע.ר.ד הובלות דוד מציעה ומספקת את המענה הטוב ביותר, המקצועי, הבטיחותי והאיכותי.

המקצועיות והניסיון של החברה בהעברת סוגים רבים של סחורות (תכולות בתים, תפאורות, מוצרי טקסטיל, מזון, לוגיסטיקה, מחשוב ועוד) מאפשר לנו להציע את השירות לכל צורך של כל לקוח.

החברה פועלת בכפוף לתקן האיכות והבטיחות ISO 9001:2008 המהווה אות וסימן למחויבותה ולאחריותה לספק את השירות באמות המידה המחייבות והמחמירות ביותר.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צי רכבים חדיש ומשוכלל, המצויד בכל האביזרים המהווים ערובה לשמירה על תקינות ושלמות הסחורה המועברת באמצעותן. הלקוח יכול להיות סמוך ובטוח כי לא יאונה לסחורה כל רע ובכל מקרה - הוא מכוסה באמצעות ביטוח נרחב של הסחורה.

החברה מפקחת על תהליך ההעברה באמצעות שליטה ובקרה ממוחשבת און ליין המאפשרת לתת מענה לכל צורך ולכל בעיה בזמן אמת.

העברת סחורות במחיר תחרותי


המצוינות של החברה אינה רק משאת נפש או סעיף בחזון ובערכי החברה אלא יסוד המוטמע בכל הציוד והשירות שלה. הטכנולוגיות החדשניות מקלות על ביצוע ההובלה, כמו גם התכנון המוקדם המוקפד, שמטרתו לייעל אותה.

הניסיון הרב שצברו עובדי החברה הופך אותם לצוותים תפעוליים מאומנים ומיומנים המוצאים את הפתרונות המעשיים הטובים ביותר לטובת הלקוחות ולרווחתם.

החברה מציעה שירות מקצועי לא רק בשינוע הסחורות בכבישים ובהעברתם ממקום למקום; היא מציעה ומספקת מענה גם לאחסון סחורות, לרבות ואולי בעיקר תכולות של בתים של מי שנוסעים לחוץ לארץ לתקופות ממושכות או נדרשים לאחסן את תכולת ביתם במקום חיצוני מכל סיבה שהיא.

ע.ר.ד הובלת דוד מציעה ומספקת פתרונות אחסון מיטביים לכל סוג של ציוד, רגיש ויקר ככל שיהיה. חשוב לציין, כי מחסני החברה מאובטחים היטב, שמורים ומוגנים גם באמצעים טכנולוגיים משוכללים ביותר וגם על ידי שומרים אנושיים. מספר מעגלי אבטחה מהווים ערובה לשמירה מיטבית על הסחורה. אחת בכמה זמן מתבצעת הדברה יסודית במתחם שבו שמור הציוד, כך שנשמרים בו גם תנאים היגייניים נאותים.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות של החברה על מנת לתאם מבעוד מועד תאריך שמתאים ונוח לכם לביצוע העברת הסחורה.

שינוע הסחורות והעברתן מתבצעת על ידי צי של 29 משאיות המסוגלות לשאת  מ- 10 עד 15 טון. הארגז אטום כך שניתן לבצע את ההעברה תוך שמירה מלאה על חסיון נדרש. בכל משאית קיימת דופן הידראולית המקלה על העמסת הסחורה ופריקתה.   על פי צורך משתמשת החברה במנופים ובמנשאי הרמה המסייעים להעלאת סחורה או הורדתה מקומות גבוהות באופן מקצועי ובטיחותי.

לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים של החברה עשויים להעיד על התאמת הפתרון המיטבי לצרכים שלהם. חברות ומפעלים גדולים במשק המסתייעים בקביעות בשירותיה של החברה נהנים מכל ההיבטים המקצועיים של החברה, מאמינותה, מטיב ביצועיה, מריכוז וממיצוי המאמץ לבצע את ההעברה במהירות ובזהירות הרבות ביותר.

ע.ר.ד הובלת דוד ממליצה לכם להכניס את מספר הטלפון שלה לרשימת המועדפים. כאשר תזדקקו לשירות הובלות תוכלו להקיש חיש קל על מספר הטלפון שלנו ולקבל מענה מהיר. 

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל

מלגזה – האמצעי המוביל בשינוע סחורות

מלגזה הינה כלי עבודה חיוני ויעיל עבור כל עסק שעוסק..
קרא עוד