העברת דירה- טיפים ליום שלפני וליום שאחרי - הובלות דוד
פורטל לקוחות
העברת דירה- טיפים ליום שלפני וליום שאחרי

העברת דירה- טיפים ליום שלפני וליום שאחרי

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

רגע לפני שאתם בוחרים את חברת ההובלות המקצועית והאמינה ביותר יש עוד כמה דברים שכדאי לעשות לפני ההובלה,  במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר עצות  לדברים שרצוי  לעשות לפני ההובלה ואחרי ההובלה:

 

צביעת דירה לפני כניסה –  קודם כל בוחרים את חברת ההובלות


טרם צביעת דירה לפני כניסה עליכם לבחור את חברת ההובלות שתעניק לכם שקט וביטחון בכל הקשור להובלת הדירה. חברות הובלות מציעות לכם לא רק העברת הרהיטים והחפצים מהדירה הישנה לדירה החדשה אלא גם שירותי אריזה ואם אתם לא מוצאים את הזמן לארוז או שסתם לא בא לכם לבזבז זמן יקר אתם בהחלט יכולים לבחור באופציה הזו. לשלב שבו אתם בוחרים את חברת ההובלות תהיה השפעה גדולה מאוד על האופן שבו יתבצע יום המעבר, עליכם לקחת בחשבון את כל האופציות שעומדות בפניכם ולבחור במובילים המקצועיים, המנוסים והאמינים ביותר ללא שום פשרות וללא שום סיכונים מיותרים.

לרוב כשמדובר בדירה שלא מגיעה אליכם ישירות מהקבלן יש פה ושם סימנים או סדקים בקיר ובצביעה אחת קלה ומהירה אפשר להפוך את הקירות לחדשים כאילו מדובר על דירה מהניילונים. את הצביעה מומלץ לבצע כמובן לפני שהמובילים מתחילים את עבודתם וכך יהיה לכם הרבה יותר קל לצבוע את הבית כיוון שלא תצטרכו לשמור על הרהיטים והחפצים שכבר נמצאים בבית


אריזה הבית- אל תשאירו הכל לרגע האחרון 

 אל תחכו לרגע האחרון בלארוז את הבית. בקשו מחברת ההובלות חומרי אריזה לדברים שבירים וקרטונים שונים המיועדים לאריזת הבית. ארזו את חפציכם בצורה חכמה ונכונה כדי להקל עליכם ביום המעבר.  אריזה נכונה היא אריזה שקודם כל תשמור על חפצכם,  במיוחד על החפצים השבירים שבהם, שנית היא תמנע בלגן וכאוס בעת הפריקה.  על-מנת  לארוז בצורה נכונה את הבית רצוי לארוז את תכולת החדרים בנפרד ולא לערבב בין  החפצים של המטבח והסלון או כל חדר אחר בבית. יחד עם זאת,  מומלץ לכתוב על כל ארגז לאן הוא מיועד כאשר ביום המעבר תוכלו לפרוק את הארגזים מבלי להזיז אותם בכל הבית.

אם אינכם מוצאים זמן לארוז- תמיד תוכלו לפנות אל חברת הובלות שמציעה גם שירותי אריזה מקצועיים ולה חומרי אריזה איכותיים.

כבלים ואינטרנט

רשתו את הבית מראש לאינטרנט וכבלים. כדי שביום שאחרי המעבר תוכלו ליהנות יחדיו מסרט טוב בביתכם החדש.


אחרי ההובלה

צביעת הבית בסיום השכירות- להחזיר את הבית כמו שקיבלתם

כאמור כולנו נרצה לצבוע את הבית עם הכניסה ולהיכנס לבית ברגל ימין אבל יש עוד סיטואציה שבה נצטרך לצבוע את הבית והיא בסיום השכירות. אם אנחנו הוגנים נרצה להחזיר את הדירה שעזבנו בדיוק כפי שקיבלנו אותה ואם קיבלנו אותה במצב טוב אנחנו גם נשמח להחזיר אותה במצב דומה. צביעת דירה בסיום שכירות הפכה להיות שכיחה מאוד בשנים האחרונות ואם בעבר זו לא הייתה פעולה נחוצה הרי שהיום היא כבר כמעט בגדר חובה.

פריקת הציוד

כמו שהיינו צריכים לארוז את הבית, כך  אנחנו גם  צריכים לפרוק את הבית. אריזה חכמה של הציוד כפי שהזכרנו למעלה, תקל על פריקת הציוד. במידה ואינכם רוצים לבזבז זמן יקר על פריקת הציוד, תוכלו לשכור את שירותיהם של חברת ההובלות בפריקת הציוד.

שינוי כתובת

כדאי ורצוי לשנות את כתובתכם בסניף הדואר הקרוב אל ביתכם וזאת כדי שהמכתבים שאתם מקבלים יגיעו למענכם החדש. יחד עם זאת מומלץ לשנות את הכתובת גם במשרד הפנים על מנת שתוכלו להשתמש בשירותי העיריה או בשירותי הישוב.

ניקיון דירה

לאחר שהעברתם את חפצכם וסיימתם לפרוק את כל הארגזים, הדבר האחרון שנותר לפני שמתיישבים על הספה בסלון החדש היא ניקיון הבית לאחר צביעתו ופריקת הציוד. ניקיון הבית יבטיח לכם התחלה  חדשה ונעימה.

 

תתחדשו!