העברת משרדים המדריך המלא - הובלות דוד
פורטל לקוחות
העברת משרדים המדריך המלא

העברת משרדים המדריך המלא

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

העברת משרדים המדריך המלא

הובלה של משרד ממקום למקום היא סיפור רציני, במיוחד כאשר מדובר בחברה עם עובדים רבים. יש לתכנן את המעבר מראש, כך שלא ישבש את הסדר התקין של המקום והעובדים, לוח הזמנים ושגרת היומיום. אז איך עושים את זה?

תכנון לוחות זמנים לפרוייקט ההעברה

תכננו היטב מתי בית העסק יהיה מוכן למעבר. לשם כך יש להתחשב בתאריך שבו תקבלו את המפתחות למשרדים החדשים והכנת המקום החדש לקראת המעבר. לעתים, מעבר לניקיון כללי וצביעת קירות של המקום החדש, מבצעים במקום שיפוץ והתאמות לצרכים הספציפיים של העסק הנכנס – קירות גבס, תאורה, חשמל ועוד. חשוב להבין את לוחות הזמנים של קבלן השיפוצים ולקחת קצת זמן אקסטרא לכל מקרה שלא יהיה.

אריזת הציוד

האריזה היא שכבת המגן של הציוד. אריזה טובה מפחיתה באופן משמעותי את הסכנה כי ייגרם נזק לתכולה, מאפשרת ניצול טוב יותר של המקום בתוך המיכל או הקרטון ואף חוסכת זמן בפריקת הציוד.
אריזה אפקטיבית היא כזאת המתבצעת באופן מאורגן, הגיוני, מסודר ושיטתי. על האורזים לדעת היטב כיצד לארוז את התכולה, באופן כזה שכלל הציוד יישמר ויתאפשר סידור מהיר במשרדים החדשים לאחר הפריקה והשינוע.
כמו כן, יש להשתמש בחומרי אריזה איכותיים כדוגמת מוצרי עיטוף ונייר הדבקה חזק ועמיד.
על מנת להבטיח אריזה איכותית ותהליך יעיל, המלצתינו היא שחברת ההובלה תספק את חומרי האריזה המקצועיים והנכונים ושהם גם יהיו אלה אשר יבצעו את האריזה.

המשאיות וכלי השינוע

אפשר להעביר משרד במשאית פשוטה בלי כריות אוויר שמונעות טלטלות, ובלי מספיק מקום לציוד המשרדי הגדול. זה יהיה זול יותר, אך מפח הנפש שעלול להיגרם לכם כתוצאה מכך והטרטורים של העמסות חוזרות ונשנות לא שוות את כאב הראש הזה.  המלצתינו היא לבחור בחברת הובלות מנוסה וגדולה שיש לה משאיות משוכללות שמיועדות במיוחד להעברת ציוד גדול ושביר.

הגובה והמיקום

מיקומם של המשרדים יכול להפוך את המעבר ליותר מאתגר. בין אם מדובר באזור תעשייה הומה אדם ובין אם בבניין גבוה במיוחד, על חברת ההובלות להיות מקצועית דיה ולהחזיק את כל הציוד הנדרש כדי לתת מענה אופטימלי ולהעביר את כל תכולת המשרד בשלום ליעדה החדש. כאשר המשרד ממוקם באזור תעשייה סואן יש כמובן לתת את הדעת לנושא החניה ולקחת בחשבון שייתכן שהמשאית לא תוכל לחנות בקרבת המשרד. כאשר המשרד ממוקם בבניין מגורים גבוה, כדי לחסוך בזמן ומאמץ על החברה להגיע כשהיא מצוידת במנוף ביום ההובלה. לכן חשוב שלחברת ההובלות יהיה את כל הניסיון הדרוש וכן את הציוד הנדרש לביצוע הובלות בצורה מיטבית תוך שמתאימה את הציוד וכוח האדם לסוג ההובלה.

אחריות וביטוח

למרות שבבתים פרטיים עשויים להיות חפצים יקרי ערך, ברוב המקרים תכולתו של משרד תהיה בעלת ערך גבוה יותר. ציוד משרדי, מחשבים, חדרי שרתים, רהיטים ועוד אלו הם רק חלק מהדברים אותם יש להעביר. לכן, כאשר מעבירים משרד יש לבטח את הציוד בביטוח מיוחד וכך להבטיח כי תכולתו תעבור אל יעדה החדש בהצלחה. כמו כן חשוב שצוות המובילים יהיה בעל הכשרה מתאימה, ידע להתמודד עם פירוק והרכבה של מחשבים וציוד משרדי, יעבוד ביתר זהירות כדי שלא לגרום נזק לרכוש ובאופן כללי יהיה בעל כל ההכשרה והניסיון הנדרשים כדי לבצע את העבודה ביעילות מרבית.
רגע לפני שאתם סוגרים עם חברת הובלה מסוימת, כדאי שתבדקו את התנאים שהיא מציעה לגבי האחריות למצב הציוד, שיישאר שלם ותקין וכן איזה ביטוח היא מקיימת, בכל שלבי התהליך.

חברת הובלה אמינה ובעלת ניסיון בהובלות משרדים

יש אינספור חברות הובלה, ובחירת החברה הנכונה לבית העסק שלך אינה נושא שיש להקל בו ראש. עליך לשמור על הציוד שלך וכן להמשיך את שגרת העבודה במהירות האפשרית. עליך לבחור בחברה שיש לה את המכשור המתאים להובלה, שמוביליה, שמנוסים בהעברת משרדים יודעים כיצד לשמור על הסדר הנכון לתיקים, מקפידים לשמור על הציוד בזמן ההובלה ומתייחסים בעדינות ואכפתיות לחפצים יקרי הערך.

פנו אלינו  לקבל ייעוץ ובקשה להצעת מחיר