פורטל לקוחות
הפצה לוגיסטית באמצעות חברת לוגיסטיקה

הפצה לוגיסטית באמצעות חברת לוגיסטיקה

מלא את הפרטים הבאים

שינוע מטענים והפצה לחברות ומפעלים

כחלק משרותיה של החברה בתחום ההובלה, הפצה לוגיסטית ושינוע מטענים מתבצע בעזרת המערכות והאפליקציות הייחודיות והמתקדמות ביותר, המאפשרות גמישות ויעילות תפעולית מרבית. המערך של חברת ע.ר.ד הובלות דוד מורכב מצי מגוון של 50 משאיות הכולל משאיות 10 טון, 12 טון, 15 טון, ארגז סגור, וילונות, משאיות מבוקרות טמפרטורה, קירור / צינון, דלתות צד, דופן הידראולית, תא צוות וכריות אויר המפשטים את פעולות הטעינה, פריקה וחלוקה.

חשיבותה של חברת לוגיסטיקה 

כיום עסקים רבים זקוקים לשירותיה של חברת לוגיסטיקה אשר תטפל עבורם בכל הנושאים הקשורים להפצה, אחסנה ושילוח מוצרים. שירותים אלו אינם רק מובילים לחיסכון עצום ומשמעותי של זמן ומאמץ כי אם גם לשקט נפשי, הנובע בעיקר מהידיעה שהשירות מתבצע על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. יותר מכך, לקוחות העושים שימוש בשירותים לוגיסטיים יכולים ליהנות ממעקב בזמן אמת אחר המשלוחים, לדעת מה הסטטוס שלהם ולקבל מידע עדכני בכל רגע נתון.
ע.ר.ד הובלות דוד היא חברת לוגיסטיקה מובילה אשר מציעה לעסקים, חברות ומפעלים שלל שירותים לוגיסטיים ברמה הגבוהה ביותר. זאת תוך שעושה שימוש במיטב הציוד, המכשור והמערכות הקיימות בתחום.

 

החברה מציעה בין היתר: הובלת משלוחים חריגים וציוד רגיש, הפצה לוגיסטית, הובלה מנמלי הים והאוויר ואליהם אל כל חלקי הארץ. הובלת המטענים מתבצעת במשאיות חדשות תחת ביטוח רחב הכולל ביטוח סחורה בהעברה ומבוקר בזמן אמת במערכות ניהול ציי הרכב של החברה.

לפרטים נוספים או להזמנת השירותים שלנו צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם את הפתרונות העונים על הצרכים הלוגיסטיים שלכם.

הפצה וחלוקה לוגיסטית

חברת ע.ר.ד הובלות דוד מציעה ללקוחות עסקיים, מוסדיי..
קרא עוד

שירותי אחסנה ולוגיסטיקה

אנחנו מתמחים בשירותי אחסנה ולוגיסטיקה בכל רחבי האר..
קרא עוד
מבין לקוחותינו
ד"ר בייבי
דלתא
אוניבסיטת תל אביב
מחסני תאורה
יקבי ברקן
zer 4 u