חברת הובלות בראש שקט - הובלות דוד
פורטל לקוחות
חברת הובלות בראש שקט

חברת הובלות בראש שקט

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

העברה של דירה שלמה, מפעל גדול או עסק הוא סיפור לא פשוט. ישנם סידורים רבים שצריך לעשות לפני המעבר, אלמנטים רבים שיש לשים לב אליהם ובעיקר בלאגן גדול אחרי שכל הציוד מועבר ומגיע בשלום ליעדו. כדי למנוע הסתבכויות מיותרות, לחסוך כסף רב ולעבור למקום החדש בראש שקט, כדאי לשים לב היטב באיזו חברת הובלות אתם בוחרים.

לעבור דירה בלי להרגיש

החלטתם שאתם רוצים התחלה חדשה בבית חדש? זה לא חייב להיות קשה ומסובך. אנו בהובלות דוד נספק לכם שירות שילווה אתכם משלב האריזה ועד לשלב ההרכבה במעונכם החדש. חלק מהשירות שלנו כחברת הובלות הוא לספק לכם חומרי אריזה איכותיים שישמרו על חפציכם, או לארוז עבורכם בזמן קצר ומבלי להפריע את השגרה שלפני המעבר. נוסף על כך אנו מספקים שירות של פירוק כל רהיטי הבית והרכבתם מחדש במקום החדש.

להחליף את מקום העסק מבלי לפגוע בעבודה

הבעיה המרכזית העומדת בפני בעל עסק המעוניין להחליף את מקום מושבו, היא הפגיעה בשגרת העבודה. עבור עסקים קטנים ובינוניים, זו עלולה להיות בעיה חמורה שתגרום להפסדים כלכליים כבדים. אנו חברת הובלות מספקים שירות בשעות בלתי קונבנציונליות, לאחר שעות הפעילות של המשרד שלכם, על מנת שתוכלו לעבוד עד הרגע האחרון ולהמשיך מיד לאחר מכן במשרד החדש, באופן מיידי וללא זמן פריקה וסידור המשרד, דבר שלוקח זמן רב בדרך כלל. נוכל לארוז את כל תכולת המשרד, הציוד, המלאי והרהיטים, לקטלג את הכל על פי שיוך למשרדים ספציפיים, לפרק ולהרכיב מחדש בהתאם לצורך. חברתנו מיומנת בהעברת משרדים קטנים וגדולים ובעלת ניסיון רב בתחום.

להעביר מפעל שלם בבת אחת

כאשר מדובר במפעל, ישנם אלמנטים נוספים שנכנסים לתמונה. לרוב יש צורך לשנע משטחים ומטענים כבדים ומיוחדים, ולהעביר מלאי וציוד כבד ולא סטנדרטי. חברתנו מתמחה בכל סוגי המטענים ובעלת יכולת שינוע של מגוון סוגי המטענים. נוסף על כך, יש ברשותנו מספר רב של משאיות תובלה המסוגלת לבצע העברה מהירה של כל הציוד הדרוש בבת אחת, כך שפעילות המפעל לא תיעצר ותיפגע.

שירותים מקצועיים שעושים את ההבדל

חברת הובלות דוד מספקת שירותים מקצועיים החשובים בכל סוג של הובלה. ראשית, כל הציוד מבוטח בעת ההובלה במלואו והנסיעה מבוקרת בזמן אמת באמצעות מערכות מעקב מתקדמות. נוסף על כך, אנו מציעים שירות אחסנה לכל סוג של מטען לפרקי זמן ארוכים או קצרים בהתאם לצורך. בכל מקרה של מטען כבד או של מבנה גבוה ומסובך להעמסה, יש ברשותנו מנופים אשר הינם ייעודיים להעמסה של מטענים מיוחדים במקומות לא שגרתיים.

הובלות דוד – לעבור בלי לדאוג

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם שירות בביתכם או במקום העסק שלכם על מנת להגיש לכם הצעת מחיר משתלמת ומותאמת במיוחד לצרכים שלכם.
אל תתפשרו, הובלה בראש שקט ובטוח מתחילה כאן בהובלות דוד!