מה עושים עם חפצים שנותרו לאחר מעבר דירה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מה עושים עם חפצים שנותרו לאחר מעבר דירה?

מה עושים עם חפצים שנותרו לאחר מעבר דירה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

לפינוי דירה יתרונות רבים

פינוי דירה הוא הזדמנות לתפוס שתי ציפורים במעוף אחד: להיפטר מחפצים בלתי שימושיים, המונחים מזה שנים כאבנים שאין להן הופכין ומסירתם לנזקקים ובכך לגמול חסד חשוב ומרגש. מעבר דירה הוא הזדמנות מצוינת לעשות ספירת מלאי ובעיקר להיווכח בו ובה בעת גם לעשות ספירת בלאי....

מעבר מאפשר לראות במו עינינו כמה דברים אגרנו שמרנו אף שאין לנו כל צורך או עניין בהם ולמעשה תהליך פינוי דירה מתכולתה מזמן לנו הזדמנות להבחין בין מה שחשוב וחיוני לנו לבין מה שמיותר. כיום קל יותר להגיע לקהלי יעד פוטנציאליים לחפצים שאינם רלוונטיים באמצעות אתרי אינטרנט כגון יד 2 ואתרי לוחות נוספים, שבהם ניתן להציע למסירה או למכירה חפצים שונים על ידי חשיפה לצרכנים הפוטנציאליים.

כאשר נציגיה של חברת הובלות אורזים את תכולת הדירה ומכניסים אותה למכלים ולאריזות שונות אנחנו יכולים להנחות אותם לייחד מקום לחפצים שאנחנו לא מתכוונים להעבירם אל הדירה החדשה. ריכוזם במקום אחד מאפשר לנו לערוך רישום מסודר שלהם ולהחליט על ייעודם. חלק ניכר מהחפצים, כמשוער וכצפוי, אינם במצב טוב, אם לנקוט לשון המעטה, וייתכן כי הפתרון להם הוא  פשוט- השלכתם בנקודות איסוף המיועדות להם, על יד פחי אשפה וכלי קיבול שונים למחזור או לגריסה.

פתרון ביניים זמני

במידה ומכל סיבה שהיא יש ברשותכם חפצים שכיום אין לכם צורך בהם אבל אתם צופים שייעשה בהם שימוש בעתיד על ידי מי מכם, יש לכם אפשרות לאחסן אותם במחסנים מאובטחים שמעמידה לרשותכם חברת ההובלות. אחסון חפצים אשר ייתכן שימוש עתידי בהם הגוזלים מקום שניתן להניח בו חפצים אחרים, שימושיים, עשוי להוות אפשרות טובה עבורכם עד לקבלת החלטה מה ייעשה בהם. תרומה של חפצים תמיד תתקבל בעין יפה ובהבעת תודה. יש עמותות רבות המסייעות לנזקקים, אשר כל אחת מהן ודאי תשמח לקבל מכם חפצים שונים שאין לכם חפץ ושימוש בהם אבל הם עשויים לסייע ולהועיל לאנשים הזקוקים להם.

סדר ונתינה של חפצים ראויים לברכה 

לא רק מתן בסדר ראוי לברכה ולהוקרה. כל נתינה, גם אם וכאשר היא נעשית באופן גלוי, היא מעשה אנושי ראוי להוקרה. לא אחת הסיפוק שחשים מעניקי החפצים עשוי להיות רב אף יותר מתחושת השמחה של מקבליהם. אתם יכולים להתייעץ עם אנשים שונים הממלאים תפקידים במוסדות ובגופים העוסקים בנושאי רווחה. הם ודאי עשויים לתת לכם עצות מעשיות על נמענים שישמחו לקבל חפצים שאתם רוצים להיפטר מהם במהלך העברת דירה. העברת דירה היא שעת רצון טובה מבחינות רבות ומהווה הזדמנות טובה לעשות סדר וניקיון מכל בחינה והיבט. זה הזמן להעביר לבית החדש רק את מה שעשוי לשרת אתכם ולהועיל לכם. רבים מבין העוברית בית מופתעים ונדהמים להיווכח מה רבה היא כמות החפצים המיותרים שיצאו מכלל שימוש שאגרו עם השנים. הגיע זמן להיפטר מהם. בהצלחה למעניקים ולמקבלים!

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל