טעויות נפוצות שלא תרצו לעשות במעבר דירה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
טעויות נפוצות שלא תרצו לעשות במעבר דירה

טעויות נפוצות שלא תרצו לעשות במעבר דירה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

טעויות נפוצות שלא תרצו לעשות במעבר דירה

אחד הימים הכי מלחיצים אם לא המלחיץ מכולם, הוא יום מעבר הדירה. יום זה מלווה בהמון ארגונים, בירידה לפרטים הכי קטנים וברצון לסיים עם הכל כמה שיותר מהר, כדי להתחיל בחיים החדשים בדירה החדשה. השילוב של לחץ, מתח, חששות, התרגשות וציפייה לשינוי, עלול לגרום לכם לבצע טעויות נפוצות בתקופת המעבר. סוג של טעויות, שלא תרצו לעשות במעבר דירה. אל תדאגו זה קורה לטובים ביותר, אבל אם אפשר למנוע טעויות גורליות אז רצוי ואף כדאי.

השארת דברים לרגע האחרון

אל תשאירו סידורים לרגע האחרון, לא אריזות ולא הזמנה של חברת ההובלות. תדאגו לעשות רשימה מבעוד מועד של כל הדברים שעליכם לבצע לפני המעבר. על אף שמחשבות  כמו "יהיה בסדר" ו"מי שמאמין לא מפחד" רווחות בקרב אנשים רבים, חשוב לזכור, שהארגזים לא יארזו את עצמם וחברת ההובלות לא תמתין עד שתבינו היכן נמצא כל ארגז.

בחירה בחברת הובלות בהסתמך על המלצות של אנשים לא מוכרים

למרות שזה נחמד לקבל המלצות, לא מומלץ להסתמך על המלצות של זרים, בכל הנוגע לבחירת חברת ההובלות. קחו בחשבון שחברת ההובלות יכולה להפנות אתכם ללקוחות מרוצים ולהתעלם מלקוחות שאינם מרוצים. לכן קבלת ממליצים ומליצי יושר מטעמה, עלולה להיות לא אובייקטיבית. בנוסף, בחירת חברת ההובלות צריכה להסתמך על ניסיון ומוניטין מקצועי ולא רק על המחיר הזול ביותר, אל תשכחו שלפעמים חיסכון יכול לעלות ביוקר בעתיד.

חוסר סדר וארגון

חוסר ארגון וסדר הוא תמיד מתכון לצרות ולתקלות פוטנציאליות. לכן, עליכם להיות מאורגנים. דאגו לקחת יום חופש מראש, לארגן סידור אופטימלי לילדים, לערוך רשימה עם כל הסידורים ואף לסמן וי, על מטלות שבוצעו. כמו כן, אל תשכחו לוודא מראש עם חברת ההובלות שהצוות המקצועי זוכר את יום ותאריך ההובלה כדי למנוע עיכוב בזמנים.

חוסר סבלנות או לחץ בזמנים

היו סבלנים, קחו יום חופשי על מנת שתהיו זמינים ולא לחוצים לחזור לעבודה. חוסר סבלנות כלפי צוות המובילים עלול לגרום להם שלא לשתף פעולה, מה שיכול לסכן את ההצלחה והיעילות של תהליך ההובלה. כמו כן, קחו בחשבון, שדברים יכולים להשתבש והיו גמישים לשינויים.

דאגו להצעת מחיר כתובה

כאשר אתם בוחרים את חברת ההובלות, שבו איתם בנחת וכתבו הצעת מחיר. הצעת המחיר תכלול את פרטי השירות, את המחיר ואת כל מה שכלול בו. דאגו לוודא שהכל ברור לכם, וכי אתם מבינים את כל הפרטים והתנאים, על מנת למנוע אי נעימויות בעתיד. טיפ חשוב – אל תוותרו על הצעת מחיר כתובה ואל תיענו להצהרות כמו "אל תדאגו, אנחנו כבר נסתדר על המחיר" מפי חברת ההובלה.  כמו כן שימו לב שהעבודה כוללת פירוק והרכבה של כל מה שאינו עובר כמו שהוא, אחרת התוספת במחיר עלולה להפתיע אתכם מאוד.

כתבו לכם את הכתובת החדשה

כן. כן. זה יכול לקרות. אם הכתובת החדשה לא תהיה כתובה לנגד עיניכם אתם עלולים לשכוח אותה. לכן רשמו את הכתובת החדשה לנגד עיניכם כדי שתוכלו לכוון את חברת ההובלות בקלות אל מקום מגוריכם. מה שבטוח, שאם תקפידו על כל הפרטים, יום ההובלה שלכם יהיה מוצלח, יעיל ויעבור בשלום, וללא טעויות מיותרות.