כך תבחרו חברת הובלות איכותית - הובלות דוד
פורטל לקוחות
כך תבחרו חברת הובלות איכותית

כך תבחרו חברת הובלות איכותית

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מעבר דירה זוהי חגיגה. החידוש שבמעבר למקום החדש והתחושה הרעננה מעניקה לכל הסיפור ממד חגיגי ושמח מאוד. הפרק האחרון הכרוך בכל התהליך של מעבר הדירה זוהי ההובלה. ההעברה בפועל של כל תכולת הדירה שלנו אל מעוננו החדש. נראה אולי כי מדובר בחלק מינורי וקטן מכל  הסיפור אך האמת היא כי לעיתים דווקא שם החגיגה מסתיימת. חברת הובלות שאינה עומדת בזמנים או שהיא מבצעת את מלאכתה שלא כראוי בלי אחריות ושמירה על החפצים – הורסת את כל השמחה ואת כל החגיגה שבמעבר הדירה.

 


איך נבחר בחברת הובלות?

הבחירה בחברת הובלות אינה בחירה שניתן לעשות אותה בהינף יד וללא מחשבה. אנחנו חייבים לבדוק היטב מה מציעה חברת ההובלות והאם אכן אנחנו מוכנים להפקיד בידיה את תכולת הבית שלנו. מה בעצם עלינו לבדוק?

  • חברת הובלות מוכרת ובעלת מוניטין – חשוב לפנות אך ורק אל חברת הובלות מוכרת בשוק שצברה מעגל לקוחות נלהב ומרוצה הממליץ עליה בכל פה. חברה כזו היא חברה שרכשה את שמה הטוב ביושר והיא חברה שבדרך כלל תוכלו לסמוך עליה כי היא תבצע את המלאכה באופן מושלם.
  • חברת הובלות עם אחריות – כאשר אנחנו מפקידים את העבודה בידיה של חברת הובלות אנחנו למעשה מפקידים את כל הרכוש שלנו בידיים של הצוות המוביל. ברור שלא נרצה להפקיד את הרכוש שלנו בידיים שאינן אחראיות ומבטיחות. על כן חשוב לברר היטב האם החברה מתחייבת להיות אחראית על כל הרכוש שלנו עד שהוא יגיע אל היעד.
  • חברת הובלות עם ביטוח – מלבד האחריות מצד החברה – חשוב מאוד שהחברה תחזיק גם בביטוח המתאים עבור התכולה אשר אותה היא משנעת עבור הלקוחות שלה. חברה שאינה מבטחת את התכולה עלולה להשאיר את הלקוח עם נזקים כבדים במקרים אשר בהם משאית ההובלה תיקלע לתאונת דרכים והרכוש יינזק.
  • חברת הובלות עם כוח אדם מתאים – חשוב לוודא כי החברה תגיע אלינו עם צוות המתאים להיקף העבודה עם כוח אדם יחסי. חברה שאינה מסוגלת לשלוח את כמות העובדים הדרושה לצורך ביצוע העבודה תגרום לכך שהעבודה תארך הרבה יותר זמן מהדרוש וחבל.

 

לא פוסחים על ניקוי שטיחים


לפני שאנחנו מחזירים את כל הרהיטים ואת השטיחים חשוב לבצע ניקוי שטיחים יסודי של כל אותם חפצים ובמיוחד של השטיחים. רק לאחר שהשטיח יהיה נקי לגמרי נוכל להניח אותו מחדש וכך נהנה מבית נקי ומצוחצח, חדש ובוהק בדיוק כפי שחלמנו...