כל המידע על הובלות קטנות - הובלות דוד
פורטל לקוחות
כל המידע על הובלות קטנות

כל המידע על הובלות קטנות

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אנשים רבים נתקלים בחיים בסיטואציות בהן הם זקוקים לשירותי הובלה קטנים. בין אם מדובר בסטודנט ללא רכוש רב שעובר דירה, בין אם בצעיר שעוזב את הקן בפעם הראשונה, בין אם בהעברת רהיט אחד כמו מקרר או פסנתר ובין אם מדובר בהעברת כמה רהיטים בודדים. במקרים מסוגים אלו, ההוצאה על חברת הובלות נראית כמיותרת ולא הכרחית, היות ואין באמת צורך במשאית ענקית עבור מספר רהיטים. אם כך מה עושים?

במקום לחפש אחר בני משפחה וחברים אשר יחלצו לעזרתכם בסחיבת כמה נגלות ברכב פרטי או לחלופין, בהשאלת טנדר או כל רכב מסחרי, אתם יכולים לבחור בפתרון נוח, קל וזול באופן יחסי, והוא – שירותי הובלה המיועדים במיוחד למעט חפצים. במידה ואינכם יודעים איך השירות עובד והיכן ניתן להשיגו, במיוחד עבורכם, ריכזנו את כל המידע על הובלות קטנות.

מחירים של שירותי הובלות קטנות

חלק חשוב לאנשים שמעוניינים בכל המידע על הובלות קטנות, הוא, איך לא, המחיר. ובכן המחירים של הובלות קטנות נעים בין מאות בודדות ועד אלפי שקלים כאשר המחיר משתנה בהתאם לכמה גורמים והם:

  • סוג הרהיט, גודלו ומשקלו –רהיטים גדולים וכבדים לא פעם מצריכים שינוע מיוחד.
  • כמות הרהיטים.
  • אזור ההובלה - מקומות כמו המרכז למשל, מאופיינים בשירותי הובלות יותר יקרים ממקומות אחרים.
  • הגישה לאזור – ישנם אזורים שהנם פחות נגישים מאחרים ועל כן דורשים מאמץ גדול יותר מחברת ההובלה.
  • הוספת שרותי אריזה ופריקה, גם היא מייקרת את המחיר.
  • מספר הקומות וקיומה של מעלית

מה כוללים שירותי הובלות קטנות?

חברה להובלות קטנות תיתן לכם מענה בכמה תחומים עיקריים ביניהם, שירותי אריזה ופריקה, שירותי הובלה, הובלת רהיטים כבדים ואף שירותי אחסנה מתקדמים. שירותי ההובלה הבסיסיים הם אלו הסטנדרטים של הובלת התכולה, כאשר אל כל שירות נוסף שאתם מזמינים, תתלווה גם תוספת במחיר, אולם מדובר בתוספת משתלמת, היות ואתם מקבלים מענה נוח שיכול להקל עליכם בתקופת המעבר הלחוצה. יחד עם זאת, על מנת שהמעבר יעבור בשלום וכי כל חפציכם, גם אם מדובר בחפצים בודדים, יגיעו אל מעונם החדש בבטחה, חשוב כי תבחרו בחברת הובלות מובילה בתחומה.

הובלות קטנות במחירים נוחים

אנו בחברת הובלות דוד מודעים לכך שבחירת החברה המתאימה היא תנאי הכרחי להובלה מהירה, יעילה ובטוחה, ולכן אנו שואפים להיות מובילים בכל השירותים אותם אנו מציעים. אנו מעמידים לרשותכם צי רכבים מגוון היכול לבצע הובלות מסוגים שונים, כמו גם בכל תרחיש אפשרי. בנוסף, על מנת להעביר את חפציכם בבטחה, אנו מצוידים במיטב הטכנולוגיות והאמצעים המתקדמים, כאשר כל פעולות שינוע והעברת מטענים מבוטחות ובעלות כיסוי נרחב ומקיף.

אז למה לכם להתאמץ ולנסות להעביר ריהוט בעצמכם כאשר אתם יכולים להזמין לשם כך חברת הובלות מקצועית? צרו אתנו קשר עוד היום ותוכלו לזכות בשירותי הובלה קטנים במחירים תחרותיים!