להדביר אחרי או לפני הובלה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
להדביר אחרי או לפני הובלה?

להדביר אחרי או לפני הובלה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

להדביר אחרי או לפני הובלה?

כל מי שעובר מקום מגורים, בין אם מדובר בדירה חדשה ובין אם מדובר בדירה ישנה או משופצת, וכן כל מי שעובר למשרד או חנות חדשה, מתלבט לא פעם בשאלה, מתי לבצע הדברה במקום, האם לפני שמזמינים שירות הובלות או אחרי.

במאמר זה אנחנו נבחן את שתי האופציות ונסביר, את היתרונות והחסרונות של כל אופציה, מתוך מחשבה מה יותר נוח מבחינתכם ומה ישמור טוב יותר על החפצים ועל הריהוט שלכם. בסופו של המאמר אנחנו נציג איזה מבין האופציות יותר טובה.

חשוב להבהיר, אם אתם מתכוונים לבצע הובלה בקרוב, בין אם מדובר בהובלה של דירה או משרד, חשוב ליצור קשר עם מדביר מומלץ מספיק זמן לפני ביצוע ההובלה, ולקבוע מועד מוסכם, כך תוכלו להיערך בהתאם, הן מבחינת לוח זמנים של תהליך ההובלה והפירוק והן על מנת שתוכלו לקבוע מתי להיכנס אל הנכס עצמו.

הדברה אחרי הובלה – יתרונות וחסרונות

היתרון של הדברה אחרי הובלה, הוא שמדובר למעשה באקט אחרון. אם כבר ביצעתם את ההובלה, וכעת כל מה שנשאר לכם זה לבצע את ההדברה, אז מיד לאחר מכן תוכלו להיכנס אל המשכן החדש. לוח הזמנים יהיה הרבה יותר ברור ונוח כשתהליך ההדברה יתבצע אחרי ההובלה.

אך עם זאת, יש לכך מספר חסרונות. ראשית, ייתכן מאוד וחומר ההדברה יפגע ברהיטים ובחפצים, מה שעלול לגרום לעוגמת נפש בשבילכם. שנית, בדרך כלל, אחרי שאנחנו מבצעים את תהליך ההובלה, אנחנו מתחילים לסדר את הדברים. במקרה הזה, אם אנחנו נתחיל להדביר את המקום, אז יהיה צורך לשנות את המיקום של כל הדברים ולאחר מכן שוב לסדר הכל. זה יוצר אי נוחות ובזבוז זמן.  שלוש, אנחנו מוגבלים בזמן, במובן מסוים, בסידור הדברים במבנה, שכן אנחנו צריכים לסיים עד שהמדביר יגיע לבצע את עבודתו.

הדברה לפני הובלה – יתרונות וחסרונות

היתרון העיקרי של הדברה לפני הובלה הוא, כך המדביר שמבצע את העבודה נהנה משטח פנוי לגמרי, הוא יכול לרסס בכל מקום שירצה, בצורה חופשית מבלי שיצטרך להזיז את החפצים שלנו ומבלי שיצטרך להיזהר, שמה חפץ מסוים יינזק או יישבר.

יתרון נוסף הוא, כך אנחנו מכניסים את הדברים בצורה שקטה, רגועה, יש לנו את הזמן שלנו, אנחנו לא צריכים למהר ולפרוק את כל הדברים בבת אחת.

עוד יתרון של הדברה לפני הובלה, בהנחה ומדובר במבנה שנבנה זה עתה או עבר שיפוץ, הרי שהלכלוך של תהליך הבנייה או השיפוץ, לא יידבק לרהיטים, במהלך תהליך ההדברה ויתרה מזו בתהליך הניקיון, הכל יתנקה ואז החפצים ייכנסו לדירה נקייה.

החיסרון של הדברה לפני הובלה הוא, שארגזים וחפצים אנחנו מכניסים פנימה, עלולים להביא עמהם מזיקים שונים, מבלי שנדע מזה, במידה והם ישבו במקומות שלא הודברו, הם עלולים להישאר שם זמן רב מבלי שנדע מכך.

בסיכומו של דבר, כפי שאנחנו יכולים לראות, תהליך הדברה לפני הובלה הוא עדיף מאשר תהליך הדברה אחרי הדברה, כי הוא יותר פשוט, נוח ויעיל.