לפני שעוברים לדירה החדשה – צריך לנקות אותה! - הובלות דוד
פורטל לקוחות
לפני שעוברים לדירה החדשה – צריך לנקות אותה!

לפני שעוברים לדירה החדשה – צריך לנקות אותה!

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

לפני שעוברים לדירה החדשה – צריך לנקות אותה!

קחו למשל סיטואציה שקורת למשפחות רבות. קובעים תאריך שבו עוברים לדירה החדשה ומחליטים שעד אז אפשר לערוך שיפוץ נחמד כמו צביעה או אולי הוספה \ הריסה של קיר. על פי כל התכנונים השיפוץ אמור להסתיים בתאריך היעד של ההובלה, אבל למרבה ההפתעה מגלים שלאחר שהשיפוץ הסתיים נותרת הדירה החדשה מלוכלכת מאוד באבק וחומרים רבים שהשאירו המשפצים. אם ניקיון הדירה לא כלול בשיפוץ זה אמור להיות תקין, אבל מישהו בסופו של דבר צריך לנקות את האזור.

 

לבקש מחברת ההובלות לדחות את ההובלה לא תמיד אפשרי וגם אם אפשרי – זה לא הדבר המומלץ לעשות. מה שצריך לעשות הוא לתכנן מראש ולתאם עם חברת השיפוצים על תאריך סיום ולוודא אם הם אחראים גם על הניקיון. אם הם לא אחראיים, חשוב מאוד לפנות לחברת ניקיון שמתמחה בניקיון דירות לאחר שיפוץ. ולא חשוב מה אתם חושבים, לא לנסות לנקות את הדירה בעצמכם כי התוצאה אף פעם לא משביעת רצון בטווח הארוך, גם אם היא נראית כך.

למה לא לנקות לבד?

יש כמה סיבות שבגללן לא כדאי שתנקו בעצמכם את הבית.

  • לנקות את הדירה לוקח זמן רב וזה אומר שתצטרכו לקחת זמן חופש מהעבודה או לעבוד קשה במשך זמן רב בערבים ולכן יהיה לכם גם קשה וגם תפסידו כסף מכיוון שלא עבדתם.
  • לחברות ניקיון יש את כל החומרים המתאימים כדי לבצע עבודת ניקיון מקצועית. חומרים וכלים שאין בבית של אדם ממוצע יכולים להפוך עבודה מעבודה טובה לעבודה מדהימה ואיכותית.
  • עובדי ניקיון מנוסים יודעים לבצע את העבודה בזמן מינימלי ולכן אם אתם בלחץ של זמן ויש לכם דדליין לתאריך ההובלה הזמן הזה יכול להיות מאוד משמעותי עבורכם.
  • הסיבה הזאת היא החשובה ביותר – אנשים רבים חושבים שהם יודעים לבצע את עבודות הניקיון. הן נראית בסיסיות למדיי עבורם אבל זה לא כך. עבודת הניקיון לאחר שיפוץ היא עדינה ביותר ואם לא עושים את העבודה בצורה הנכונה יכול להיגרם נזק. ניקיון מפורט ועם דגש על הפרטים הקטנים צריך להילקח בחשבון וצריך לנקות את כל המקומות החל מהפנלים, מסביב לשקעים ולמתגים, במשקופים ולנקות את החלונות והדלתות. בנוסף לכך, אם אפשר לבצע הברקה רצינית לרצפה באמצעות ציוד איכותי – מה טוב.

הסיבה הזאת חשובה בגלל שאם תנסו לנקות בעצמכם ותזניחו דברים שייראו לכם שוליים – כמו למשל אבק שהצטבר במקומות קטנים וזניחים – הם יתקשו עם הזמן ויהפכו להיות חלק בלתי נפרד מהבית שלכם. ואז בעתיד, כשתרצו לנקות אותם אתם תצטרכו לגרד חלק מהצבע של הקירות או לגרום לחורים ושברים לא רצויים.

 

אם תתכננו מראש את צעדיכם מהפרט הראשון עד הפרט השני תוכלו להגיע לשלב ההובלה ללא בעיות וללא תקלות והדירה תיראה בדיוק כמו שתמיד חלמתם.