מדוע חשוב לבדוק אם יש ביטוח לפני ההובלה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מדוע חשוב לבדוק אם יש ביטוח לפני ההובלה?

מדוע חשוב לבדוק אם יש ביטוח לפני ההובלה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלה של דירה או משרד דורשת מעורבות מטעם אנשי מקצוע בעלי ניסיון. חברת דוד הובלות המספקת שירותי הובלת נדרשת לעמוד בשורה ארוכה של קריטריונים מחמירים, לרבות מקצועיות, מיומנות ואמינות. אך יחד עם זאת, גם החברה הטובה ביותר לא תמיד יכולה להתכונן אל הבלתי צפוי. יש מקרים רבים של תאונות דרכים בדרך מנקודת המוצא אל היעד, נפילות של ציוד מתוך המשאית וכמובן בעיות מכאניות. הדרך היחידה להתמודד עם תקלות מן הסוג הזה היא באמצעות ביטוח.

המטרה של ביטוח הוא לכסות נזקים שנגרמים לציוד. הביטוח רלוונטי הן עבור חברת ההובלות והן עבור הלקוח, וזאת בשל מספר סיבות. ראשית, מבחינת חברת ההובלות מבטיח הביטוח את הכיסוי הכלכלי במקרה של נזק שנגרם לא באשמה. כיסוי כזה יכול להגיע לעשרות ולמאות אלפי שקלים, בעיקר בהובלות למשרדים וארגונים גדולים. שנית, הלקוח יכול להפעיל את הביטוח על מנת לקבל החזר על ציוד אישי שנפגע. מהבחינה הזו אין הבדל בין רהיטים, מכשירי חשמל, תכשיטים וכדומה. פוליסת הביטוח מגדירה באופן מדויק איזה סוג של ציוד מכוסה וכל הגורמים המעורבים רשאים לבדוק זאת.

השקט הנפשי של ביטוח
 

היכרות עם היתרונות של ביטוח לא מספיקה על מנת לשכנע לקוחות מדוע חשוב לבדוק את הנושא הזה מראש. רק מי שכבר ביצע הובלה עם ביטוח יכול להזדהות עם היתרונות הללו, בעיקר כאשר מדובר על לקוחות במגזר הפרטי. אך יחד עם זאת, אפשר להזכיר את התועלת הצפויה מבדיקת הנושא של הביטוח לפני ההובלה. ביטוח מעיד במידה רבה על המקצועיות של חברת ההובלות. חברה מנוסה לא תרשה לעצמה לבצע הובלות ללא ביטוח מקיף עבור המובילים, הרכבים והציוד. לעומת זאת, חברה ללא ביטוח עלולה לסכן את הציוד האישי ולגרום נזקים בלתי הפיכים.

ביטוח מעניק שקט נפשי ולכן הוא חשוב בתקופה הלחוצה של מעבר דירה או משרד. יש המון סידורים שצריך לבצע במקביל להובלה והמטרה צריכה להיות סיום של כמה שיותר משימות. על מנת לעשות זאת זקוק הלקוח לכיסוי ביטוחי מלא. את הכיסוי הזה ניתן לקבל באמצעות פוליסת ביטוח העומדת לרשותה של חברת הובלות מקצועית.

ביטוח בכל סוגי ההובלות
 

בניגוד למה שנהוג לחשוב, בדיקת ביטוח מול החברה לפני ביצוע ההובלה אינו מתבצע רק כאשר מדובר על ציוד יקר. כל סוג של הובלה מחייב ביטוח ודורש התייחסות רצינית מצד החברה המבצעת. לקוח שרוצה למנוע מראש את עוגמת הנפש חייב לבדוק את הנושא של ביטוח. זהו חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים שעוזרת לסנן בין חברות הובלות. מלבד המחיר, ההמלצות וההתרשמות האישית מהחברה והמובילים, רצוי לבדוק האם יש ביטוח ומה הוא כולל.

לסיכום, בשנים האחרונות התגברה המודעות לצרכנות נכונה גם בתחום ההובלות. כתוצאה מכך החלו הלקוחות לברר מראש לגבי ביטוח ולא להתפשר על כיסוי מקיף ויעיל. כיום הביטוח הוא אלמנט חשוב בשירותי הובלות מקצועיים עבור המגזר הפרטי, העסקי והציבורי. יש לכך סיבות רבות והניסיון מוכיח כי מדובר על הפתרון היעיל ביותר. הביטוח עונה על צרכי חברת ההובלות וכמובן גם על הרצונות של מזמין השירות. 

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל