מדוע חשוב לקחת מובילים עם המלצות? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מדוע חשוב לקחת מובילים עם המלצות?

מדוע חשוב לקחת מובילים עם המלצות?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

היות שאין הנחתום מעיד על עיסתו - חשובה, נאמנה ואמינה היא עדותם של לקוחותיו. הלקוחות- הם שיעידו, הם שיגידו. חשיבות המלצותיהם נובעת בעיקר מאחר שהיא הביטוי המובהק ביותר למבחן התוצאה (או, אם תרצו, לתוצאת המבחן).

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ מבורכת ומתברכת בהמלצותיהם של לקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. על פי תוכן ההמלצות ניתן להיווכח בחוזקות החברה וביתרונותיה, ביחס האנושי של אנשיה, במקצועיותם ובמיומנותם. ההמלצות  אינן מתמצות רק בעובדה שהן משקפות דברי שבח והוקרה (תודה רבה וחמה לכל המודים והמחמיאים); באות בהן לידי ביטוי הכדאיות והתועלת שבשכירת שירותיה של החברה. הודות להובלה המוצלחת אנשים נכנסו במועד המתוכנן והרצוי לדירה החדשה, הצליחו להעתיק את משרדם למקום אחר מבלי לפגוע ברציפותה של העבודה השוטפת.

השאיפה והחתירה למצוינות אינן מספיקות, מאחר שהחברה נבחנת רק על פי התוצאות. ואכן, עיניכם הקוראות רואות ועדות, כי על פיהן השירות מעיד על השגת מצוינות. 

לא אחת נדרש תיאום לוגיסטי מורכב על מנת לאפשר הובלה בטיחותית במועד המתוכנן. חרף התכנון המוקדם, המוקפד והיסודי, לא אחת נדרש כושר אלתור על מנת להיחלץ ממצבים לא צפויים או כדי לתת מענה לצרכים שמתעוררים בו ברגע.

מה עושים כאשר זרי הדפנה דוקרים?

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ אינה שוקטת על השמרים- קל וחומר אינה קופאת עליהם. כמו כן היא אינה נחה על זרי הדפנה ואינה מסתפקת במלים הטובות שנאמרות עליה. האחריות והמחויבות שלנו כלפי הלקוחות מחייבות אותנו להמשיך להשקיע, להתאמץ, להיות ראויים בכל מקום זמן לאמון של הלקוחות, לאשראי שהם מעניקים לנו, לתחושת הביטחון שאנחנו משרים עליהם. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לאכזב את הלקוחות ולהותירם מתוסכלים. אשר על כן החברה משכללת ומייעלת את שיטות עבודתה, רוכשת ציוד חדשני ומוודאת כי לכל לקוח יינתן השירות המקצועי המיטבי.

תו תקן ISO 9001:2008  הוא תו איכות ובטיחות המעיד על עמידתה של החברה בכל תנאי הסף הנדרשים לצורך קבלתה את תו התקן.

שירות לקוחות אינו רק שם של מחלקה בחברה- הוא ביטוי למחויבותה הבלתי מתפשרת כלפי הלקוחות. אנחנו  מאמינים כי כל לקוח ראוי וזכאי ליהנות משירות מקצועי ומיחס אנושי ואישי.

דוגמה ומופת

על אף שראוי לשמור על מידת הצניעות הראויה והמתחייבת, מותר לנו גם להיות בעלי ערך עצמי גבוה. רכשנו את הזכות הזו לא בחסדו של איש אלא בזכות המאמצים וההשקעה הבלתי פוסקים שלנו. ואכן, יעידו רבים, כפי שניתן להתרשם מההמלצות, שחברת חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ  מהווה לא רק דוגמה לחברות רבות באופן שבו היא פועלת אלא מופת להן.

כל המלצה שאנחנו  מקבלים- כן יירבו! – מגבירה בנו את המוטיבציה להוכיח כי אנחנו ראויים לה. כל המלצה מהווה  עבורנו הוכחה כי הובלנו בדרך הטובה, הבטוחה והנכונה, וכי עשינו זאת במהירות הרבה ביותר המותרת והאפשרית.

זכות וכבוד הם לנו להיות ראויים להמלצות של לקוחותינו. תודה לכולכם. 

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל