מדוע חשוב לשלב בין שירותי האריזה וההובלה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מדוע חשוב לשלב בין שירותי האריזה וההובלה?

מדוע חשוב לשלב בין שירותי האריזה וההובלה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מדוע חשוב לשלב בין שירותי האריזה וההובלה?

בעסקים רבים ידוע הקונספט של ONE STOP SHOP, מכלול שירותים שמקבלים במקום אחד, אשר מייעלים את תהליך העבודה ומשפרים לאין ערוך את רמת השירותים. הדבר נחשב ליעיל במיוחד, כאשר מזמינים חברת הובלה.

 

השילוב בין שירותי אריזה לבין שירותי הובלה חשוב לאין שיעור, בעיקר אם מעוניינים להקל על התהליך באופן משמעותי. התקופה של מעבר דירה אינה פשוטה ונלוות אליה משימות רבות הדורשות היערכות והתרוצצות. חברת הובלות שמבצעת הן שירותי אריזה והן את ההובלה עצמה, יכולה לחסוך מכם מטלה גדולה ובכך לאפשר לכם להתפנות לדברים חשובים אחרים.

שירותי אריזה מטעם חברת ההובלות מקלים על תהליך המעבר

אריזת החפצים ומיונם לפני מעבר הדירה זוהי משימה שדורשת זמן רב ומאמצים. יש למצוא קופסאות, למיין, למסור מה שלא נחוץ ובעיקר – להעביר את כל תכולת הבית לתוך ארגזים.

 

משימה זו יכולה להיות לא קלה, במיוחד כאשר מעורבים רגשית ולא פעם נדרשת עזרה, בעיקר אם במהלך התקופה יש להתפנות לשגרת העבודה או לטיפול בילדים. חברת הובלות המציעה גם שירותי אריזה עוברת עמכם את כל התהליך והיא מנוסה לא רק במיון חפצים, אלא גם בייעול העבודה, כך שהתהליך יהפוך להיות פשוט יותר באופן משמעותי. החברה אחראית על הבאת ארגזים, על התאמת פתרונות האריזה לתכולה, ועל עבודה במקצועיות ובמיומנות רבה. בל נשכח שמדובר בכוח אדם נוסף. עוד ידיים העוזרות לתהליך האריזה, לא רק שיכולות לייעל אותו, אלא גם לחסוך בזמן יקר.

המודעות לתכולת הארגזים הופכת את המעבר לבטוח יותר

כאשר חברת ההובלות, על הצוות המקצועי שלה, אמונה גם על תהליך האריזה ומעורבת בו, היא מודעת לתכולה הנמצאת בכל ארגז וארגז ולכן יכולה להעביר חפצים שבירים בזהירות יתרה ויותר מכך, באפשרותה לספק אריזות מיוחדות אשר ישמרו על אלו טוב יותר. מעורבות זו, תאפשר למובילים לפעול ביתר רגישות ולהעביר את הארגזים במינימום נזקים.

על מה לשים דגש כאשר בוחרים חברת הובלה שמספקת גם שירותי אריזה?

  • יש למצוא חברה מקצועית ולה ניסיון בשני התחומים רצוי שתהיה זו חברה ולה מוניטין.
  • חברה מסודרת מחזיקה בתו תקן ISO 9000 מתאים.
  • חשוב שהחברה תעמיד לרשותכם אנשי מקצוע המיומנים באריזה, בהובלה ובפריקת הציוד.
  • מומלץ לשאול אם לחברה מגוון גדול של ארגזים אשר יכולים להתאים לכל סוג של רכוש.
  • כדאי לברר שלחברה יש את כל הציוד והמכשור המתאימים לביצוע האריזה וההובלה, כדי להקל ולייעל את התהליך.
  • כדאי שהחברה תציע כיסוי ביטוחי לכל אחד משלבי התהליך החל מהאריזה, דרך ההובלה ועד לפריקה.
  • יש לבדוק את מידת הזמינות של החברה כאשר מומלץ לתאם עמה מבעוד מועד את זמן ההגעה.
  • יש לוודא שהצעת המחיר כוללת את מכלול השירותים – הן את האריזה, הן את ההובלה והן את הפריקה.

באמצעות כל אלו תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים מקצועיות של חברה שאינה מתחמקת מאחריותה ומעניקה שירותים מקצועיים ברמה גבוהה.

ובתום התהליך - פריקת הציוד     

בתום תהליך ההובלה מתבצעת פריקה של כל הציוד שלכם בדירה החדשה. חברה אשר עזרה בתהליך האריזה, יודעת איפה כל דבר נמצא ובאפשרותה לפרוק כל ארגז במקום אליו הוא מיועד ובכך להקל עליכם בדרככם החדשה. כך ארגזים אשר מקומם במטבח יונחו במטבח החדש, ארגזים הכוללים מצעים ובגדים יפוזרו בין חדרי השינה וכן הלאה.

 

ולסיום, בל נשכח את הבונוס הגדול מכולם והוא העובדה שמישהו אחר חוסך מכם את העבודה הקשה, מונע מכם לדחות דברים למחר ומסייע לכם לייעל את תהליך המעבר.