מדריך להובלות עם מנוף - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מדריך להובלות עם מנוף

מדריך להובלות עם מנוף

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מדריך להובלות עם מנוף

הובלת דירות או משרדים עם מנוף מתבצעת כאשר חדר המדרגות אינו מאפשר כניסה רגילה של המובילים. גם במידה ופתח הדלת צר או נמוך מדי, כשאין מעלית או כאשר לא קיימת אפשרות לפרק רהיטים ומוצרי חשמל, יש צורך בהזמנת שירות דומה.

המטרה של המנוף היא לחסוך בהוצאות עבור הלקוח ולהבטיח עמידה בלוח הזמנים של ההובלה. ככל שמקדימים לתאם את השירות מול החברות המובילות, כך ניתן ליהנות מהצעות מחיר אטרקטיביות יותר. זהו שירות מבוקש ושכיח בארץ ובעולם ובזכותו ניתן לבצע מעברי דירה גם במקומות לא נגישים. המנוף תורם לתהליך מעבר הדירה ואינו דורש היערכות מיוחדת מצד הלקוח. עם זאת, לא כל חברה מוסמכת להפעיל מנוף. יש צורך ברישיון מטעם הגורמים הרלוונטיים על מנת לבצע פעולות שינוע עם מנוף, במות הרמה או אמצעים מיוחדים אחרים.

בטיחות וטווח מחירים


מנוף שומר על הציוד בצורה אופטימאלית ולכן הוא מועדף לעיתים גם במקרים בהם ניתן לגשת אל דירה או המשרד בצורה רגילה. עם מנוף ניתן להכניס רהיטים כבדים וגדולים, לשאת חפצים יקרי ערך ולהתנהל בתוך מקומות עם אילוצים מיוחדים. המנוף חוסך את הטרחה עבור המובילים ותורם גם ללקוח. זהו פתרון אידיאלי עבור סטודנטים, בני זוג צעירים בתחילת דרכם ומשפחות עם כמות גדולה של ציוד. בסקטור העסקי והתעשייתי משתמשים במנוף בעיקר לצורך שינוע של ציוד כבד במיוחד אותו לא ניתן לשאת באופן פיזי. למנוף יש גם יתרון בטיחותי אותו כדאי לנצל במהלך הובלות גדולות.

טווח המחירים המשוער עבור שימוש במנוף לצורך שינוע של ציוד עומד על 250-400 ש"ח. זהו מחיר הנגבה בתוספת למחיר הרגיל של השירות, והוא גם נמדד על פי שעות העבודה. המחיר למנוף עד קומה חמישית שונה בדרך כלל מהמחיר הנגבה עבור מנוף לקומות גבוהות יותר. מצד שני, בהרבה מקרים אין ללקוח אפשרות להחליט לבדו האם להשתמש במנוף. בדירות ישנות ובעיקר בבניינים גבוהים ללא מעלית לא קיימת אלטרנטיבה אחרת. מנוף הוא לא רק האופציה המשתלמת והבטוחה ביותר, אלא לעיתים גם היחידה. כל שעת עבודה נוספת עם המנוף עולה בערך 50 ש"ח אולם רצוי לתאם זאת מראש מול נציגי החברה.

שלל פתרונות להרמת ציוד לגובה


שימוש במנוף הוא חלק בלתי נפרד מהשירות הניתן עבור לקוחות במקומות שונים בארץ. בעבר נהוג היה להשתמש במנוף רק עבור שינוע של ציוד משרדי ותעשייתי, אולם חברות המתמחות בתחום השכילו לגייס אנשי מקצוע נוספים המציעים את השירות גם עבור לקוחות פרטיים. כיום כל אחד יכול להזמין שירותי הרמה עם מנוף וליהנות מהיתרונות שלהם. צוות העובדים מגיע לאחר תיאום מראש עד בית הלקוח או העסק, פורש את הציוד ומספק פתרון לכל סוגי הציוד לגובה. המנוף הוא חזק, קל ובטוח גם לשימוש ממושך בשעות ארוכות. מעבר לכך, משאיות מנוף השתכללו גם הן ולכן הלקוח נהנה משירות מקיף ללא פשרות.

לסיכום, כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של הזמנת שירותי הובלות עם מנוף. זו אופציה אידיאלית ללקוחות פרטיים ועסקיים, המעוניינים לבצע מעבר מהיר וללא תקלות מיוחדות או סיכון פוטנציאלי עבור הציוד.