מהי העונה החמה בענף ההובלות ואילו חידושים צפויים בשנה הקרובה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מהי העונה החמה בענף ההובלות ואילו חידושים צפויים בשנה הקרובה

מהי העונה החמה בענף ההובלות ואילו חידושים צפויים בשנה הקרובה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

ענף ההובלות

מהי העונה החמה בענף ההובלות ואילו חידושים צפויים בשנה הקרובה

העברת משרד מכתובת נוכחית אל היעד החדש היא פתח להתחלה חדשה וצמיחה, אך המשימה הלוגיסטית של העברת התכולה עלולה להוות קושי אם אין אתם מבצעים זאת כראוי.
משרדים רבים נוהגים לעבור "דירה" במהלך פעולתם העסקית והתקופה הפופולארית ביותר למעבר מסתמנת בכל שנה מחדש בתקופת פסח דהיינו באביב.

יכול מאוד להיות כי ההתחדשות שמסמלת התקופה, היא שגורמת לבעלי עסקים רבים לחוש צורך לארוז את מתלתליהן ולנדוד לעבר הכתובת הבאה, ומאידך יכול מאוד להיות שהצמיחה העסקית בתקופת החורף, היא שהביאה את הבעלים לגבש מסקנה כי קיים צורך בחלל גדול יותר ולכן המתינו בעלי המשרד למזג האוויר הנוח שיאפשר את המעבר.

כך או אחרת פסח היא תקופה עמוסה בהעברת משרדים ועל כן אם הינכם עתידים לעבור משרד, אל תתמהמהו ושריינו תאריך עם חברת ההובלות המתקדמות בתחום ועם חברה אשר יכולה להציע לכם את החידושים המתקדמים ביותר.

החידושים הצפויים בשנה הקרובה

מעבר משרד היא עבודה לא פשוטה אותה אתם צרכים לבצע הן בחיפוש אחר חברת ההובלות בעלת הוותק הרצוי המקצועיות , הניסיון וחשוב לא פחות, חברה אשר יכולה לספק לכם חידושים שלא היו קיימים בשנים הקודמות.

הטכנולוגיה שמתקדמת תופסת את מקומה גם בתחום ההובלות וככל שחברה מחזיקה בחידושים, כך ההובלה יכולה להיות קלה ומהירה יותר ולעיתים אף זולה יותר כי כבעלי משרד אתם בטח יודעים לומר כי זמן שווה כסף וככל שההובלה תהיה מהירה יותר, כך תחזרו במהרה לשגרה ותוכלו להמשיך בעשייה שמגדילה את הרווחים שלכם.

שינוע והעברת ציוד כבד - אנו מתחייבים להעביר ולשנע את כלל הציוד בעסקים במקצועיות חסרת פשרות, אך בשנת 2013 השינוע יהיה ממוקצע ונסתייע במכשור מתקדם על מנת להעביר את כלי הרכב הכבדים , מכונות כבדות ועוד. שינוע זה אינו מסתכם רק בהעברה אלא באחריות כי הציוד אותו מעברים נשמר בדיוק כפי שיצא לראשונה מבית העסק.

אריזה - אף על פי שאנו משתמשים באריזה מקצועית כיום, בשנה הקרובה נבצע אריזה בטוחה עם מיטב האריזות המאפשרות לשמור על הציוד לאורך כל תקופת ההובלה ובמידת הצורך גם לתקופת האחסנה. לעיטוף הציוד חשיבות נעלה, משום שזה מה ששומר על הציוד לאורך זמן מנזקים שעלולים להיות בלתי הפיכים לעיתים. אנו מודעים לעובדה כי הציוד הוא יקר ערך הן מבחינת העלויות והן מבחינת המשך תפקוד תקין של העסק.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל