מה הם שירותי מנוף? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מה הם שירותי מנוף?

מה הם שירותי מנוף?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

סוג המנוף נקבע עלי פי מיקום הדירה

סוג המנוף המוצע ללקוחות נקבע על פי מיקום הדירה שיש להוריד ממנה חפצים או להעלותם אליה. בכל מקרה מוצע מתווה אפקטיבי לשימוש במנוף וניתן המענה הטוב ביותר על פי הנסיבות.

חברת ע.ר.ד מעמידה לרשות לקוחותיה את התשתית הטובה ביותר לביצוע פעולות שינוע והעברה של תכולת בתים פרטיים, משרדים, מפעלים ועוד.

היות שעבודה בגובה מחייבת מיומנות וניסיון רבים, רצוי ומומלץ לפנות לחברה שיש לה תשתית אנושית ולוגיסטית וכל הציוד הדרוש המתאימים לביצוע עבודות המחייבות שימוש בשירותי מנוף.

בשל הרגישות המובנת של העלאת תכולה של דירות ומשרדים לגבהים והורדתה מהם יש חשיבות רבה למקצועיותם של האנשים האמונים ומופקדים על תפעול שירותי ההרמה והמנוף.

 

אנו מספקים שירותי מנוף והרמה 

שירותי מנוף והרמה הם חלק ממכלול שירותים לוגיסטיים שהחברה מספקת ללקוחותיה. המחויבות הבלתי מעורערת שלה אל לקוחותיה ואחריותה כלפיהם מתמצה, בין השאר, בכפיפותה לתקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר, באופן המאפשר ללקוחות לסמוך על אנשי המקצוע של החברה כי העבודה תבוצע בשלמותה באופן הבטוח ביותר.

ציוד מכאני מתקדם ביותר, לרבות המנופים וגופי ההרמה המשוכללים, מאפשרים לחברה לבצע העלאת משאות והורדתם מכל קומה שהיא במבנה רב קומות. כל עבודותיה של החברה נשלטות, מבוקרות ומפוקחות על ידי אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, באופן שבו ניתן לקבל תמונת מצב עדכנית, און ליין, בכל מקום ובכל זמן נתונים.

ניתן למלא את הטופס המקוון המופיע באתר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר לגבי שירות מנוף בפרט ושירותים נלווים נוספים שהחברה מציעה ומספקת.

תוכלו, לבקשתכם, לקבל חוות דעת והמלצות מלקוחות שהסתייעו בשירותי המנוף של חברת ע.ר.ד (הם שיעידו, הם שיגידו...) ולקבל מהם דיווח ממקור ראשון ובלתי אמצעי על אודות טיב השירות ומקצועיותו.