מה צריך לדעת לפני הובלת מכונות כבדות? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מה צריך לדעת לפני הובלת מכונות כבדות?

מה צריך לדעת לפני הובלת מכונות כבדות?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מה צריך לדעת לפני הובלת מכונות כבדות?

הובלת מכונות כבדות, לרבות מכונות מזון למיניהן, מכונות שתייה ואף מכונות תעשייתיות מכל סוג שהוא, מצריכה התייחסות מיוחדת. חברות הובלות, המתמחות בהובלות כאלו, מציעות את שירותיהן לכלל לקוחותיהן מכל הארץ, חלקם פרטיים וחלקם מוסדות שונים. אם אתם מעוניינים בשירות זה כדי להוביל מכונה כבדה ישירות אל בית העסק שלכם, או אולי המפעל.

 

נקודות חשובות שכדאי לכם לבחון לפני שאתם בוחרים את החברה שתבצע זאת:

  1. ביטוח – הובלת מכונות כבדות, לרבות מכונת פחיות לבתי הספר או העסקים השונים, שונה מכל הובלה רגילה. מדובר בדרך כלל במכונות כבדות מאד, שניתן להובילן באמצעים מיוחדים ומכשור מסוג אחר. לפני שפונים אל החברה המבצעת את ההובלה, חשוב לבדוק מהם תנאי העסקה, ובייחוד – האם ישנו ביטוח. מומלץ לבחור חברת הובלות שמציעה גם ביטוח במסגרת ההובלה, ביטוח שיבטיח לכם ראש שקט ובעיקר כתובת שניתן לפנות אליה במידת הצורך. ביטוח כזה אמור לכסות כל נזק שנגרם למכונה הכבדה בעת ההובלה, בין אם במהלך הנסיעה אל היעד ובין אם בהובלה עצמה.
     
  2. ניסיון בתחום – הובלת מכונות כבדות מצריכה יכולת מקצועית ברמה גבוהה והכרות רבה עם התחום. במהלך ההובלה משתמשים המובילים במכשור מיוחד כדי להרים את המכונה ולהכניסה את הרכב המוביל ואחר כך כדי להוביל אותה ישירות אל המקום שבו תעמוד. חשוב לפנות לחברות מנוסות, חברות הובלות המתמחות בהובלת מכונות כבדות ולרשותן עומד כל הציוד הנדרש לשם כך. מומלץ, בעת הפנייה אל החברה, לשמוע מנציגיה באשר לניסיון זה ולשאול מול אילו לקוחות היא עבדה בעבר וכמה שנים מציעה את שירותיה בתחום.
     
  3. מי הצוות שמבצע את העבודה בפועל – אחד הפרמטרים שמומלץ לבדוק לפני הפנייה לשירות זה, הוא הצוות שעומד מאחורי החברה, כלומר – מי בפועל מבצע את ההובלה הכבדה של מכונת השתייה או המזון או כל מכונה כבדה אחרת. חברות הובלות רבות, המציעות את שירותיהן בתחום זה, מעסיקות צוותים מקצועיים של מובילים, המתמחים בכך. יש לבדוק מראש שאכן מדובר בצוות מקצועי ומנוסה, צוות שיידע להתמודד כהלכה עם כל אתגרי ההובלה.
     
  4. עלות – שירות זה מוצע בטווח רחב של מחירים. מחיר השירות נקבע בהתאם לפרמטרים שונים, כמו ניסיונה של חברת ההובלות, מידת מורכבות הובלת המכונה ועוד. מומלץ לערוך סקר שוק מקדים, לפנות לכמה חברות הובלות שונות המציעות שירותי הובלות מסוג זה ולבדוק כמה עולה השירות. מומלץ לבדוק מראש גם מה כולל השירות ובמקביל כיצד או האם ניתן להוזיל את העלויות.

לסיכום

הובלות מכונות כבדות, בין אם אלו מכונות תעשייתיות או מכונות מזון ושתייה, הן מורכבות ומאתגרות. חשוב לפנות אך ורק לחברות מנוסות ומקצועיות, חברות הפועלות בתחום לא מעט שנים ומעסיקות צוות מיומן של עובדים.