מה צריך לקחת בחשבון במעבר דירה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מה צריך לקחת בחשבון במעבר דירה?

מה צריך לקחת בחשבון במעבר דירה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מעבר דירה הוא שינוי, וכל שינוי מעורר חששות, תהיות וציפיות. כל שינוי קשה, לרבות שינוי שמייחלים לו ומתכננים אותו. מעבר לדירה אחרת, חדשה או משופצת, מחייב היערכות לוגיסטית מבעוד מועד.

תנאי ראשון והכרחי הוא להתקשר עם חברת הובלות מקצועית ומנוסה, אשר בבעלותה ציוד איכותי לביצוע כל סוגי ההובלות וכוח  אדם מאומן ומיומן באריזת תכולות של בתים, בהעמסתן, בהובלתן, בפריקתן ובסידורן בבית החדש.

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ עומדת בתנאי סף נדרשים אלה ואף מעבר להם. שאלו את הלקוחות שלנו והיווכחו לדעת כי אכן כך. החברה מפעילה מערך לוגיסטי מורכב של הובלה, הפצה ואחסנה.

כל תכולה, לרבות הרגישה והיקרה ביותר, מועברת בתנאים המבטיחים שמירה קפדנית על שלמותה. החברה מפעילה, כאמור, מערך לוגיסטי ובו בקרה ממוחשבת און ליין על תנועת המשאיות ועל השלב שבו מצוי תהליך ההעברה.

 

על מנת להיערך כראוי וכרצוי להעברת דירה יש לקחת בחשבון:

1. את מועד ההעברה- העונה בשנה, היום בשבוע, השעה ביממה. לכל אחד מהפרמטרים האלה עשויה להיות השפעה. בקשו חוות דעת מקצועית מבעלי החברה ויחד איתם תקבעו את המועד המתאים לכם ביותר בשקלול האילוצים החיצוניים והנוחות שלכם.

2. רצוי ומומלץ להזמין נציג של החברה כדי לאמוד את הנתונים העשויים להשפיע על ההעברה ולהקל עליכם ועל אנשי החברה לבצעה. על פי בקשה יוקצו לכם משאבי האריזה ואם תרצו נציגי החברה יארזו את התכולה בהם.

3. אם הדירה שממנה אתם עוברים ו/או אליה אתם עוברים מצויה בקומה גבוהה במבנה רב קומות, ודאי יידרש מנוף להעברה. במקרה כזה חשוב ביותר שנציג מטעם החברה יגיע לביתכם כדי לברר את אפשרות ההגעה הנוחה ביותר אל הבית.

4. על אף חשיבותו של תכנון מוקפד מבעוד מועד, חשוב לקחת בחשבון היתכנות עיכוב או פיגור בלוח הזמנים, בעיקר בשל אילוצים טכניים אובייקטביים שעלולים להשפיע על העמידה בזמנים, כגון: פקקי תנועה, משך העמסה או פריקה ממושך יותר מהמתוכנן ועוד.

5. ודאו כי קיים ביטוח המכסה את כל הציוד, והוא חל גם על ההובלה. על תותירו שום אות קטנה לא מפוענחת. ודאו כי אתם מבינים היטב את משמעותו של כל סעיף בחוזה שעליו אתם חותמים.

חברתנו בעלת תקן איכות - ISO 9000:2008.

בעונה החמה של העברת הדירות –בחודשי הקיץ- החברה משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לעמוד בקצב ההזמנות להעברת דירות. שישה צוותים המצוידים בציוד החדיש והמשוכלל ביותר, לרבות צי משאיות מותאמות במלואן להעברת ציוד רגיש, עומד לרשות מי שנזקקים לשירות זה.

לא כדאי משום בחינה שהיא להשאיר את הזמנת השירות ברגע האחרון. על מנת לאפשר ביצוע העברת הדירה בשקט, בהעדר לחץ, במהירות וביעילות המרבית, חשוב שיתוף פעולה מלא בין ספקי השירות ובין הלקוחות.

כחברת הובלות ותיקה, בעלת מוניטין והמלצות חמות ומחמיאות על טיב השירות שלנו ואיכותו אנחנו מזמינים גם אתכם להסתייע בשירות שלנו ובכך, להתברך בו ולברך עליו.

בהצלחה!
נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל