נגמר האחסון בבית? פנו לחברת אחסון - הובלות דוד
פורטל לקוחות
נגמר האחסון בבית? פנו לחברת אחסון

נגמר האחסון בבית? פנו לחברת אחסון

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

נגמר האחסון בבית? פנו לחברת אחסון

המציאות הזאת מוכרת בבתים רבים – עם השנים מצטבר רכוש שככל שמנסים לארגן ולסדר, הוא רק מעמיס על הבית ויש למצוא לו מקום אחסון. זה עשוי לקרות כאשר יש לנו רכוש יקר ערך או רכוש של משפחה שהגיע אלינו, או כל תכולה שהיא שאנחנו רוצים להשאיר אתנו ולא להיפטר ממנה.

במקרים כאלה אנחנו מתלבטים מה לעשות בכל התכולה הזאת ומהי הדרך הטובה ביותר לאחסן אותה מבלי להזיק לה ומבלי להעמיס עלינו בבית שבו אנחנו חיים.

כמו כן, כאשר אנחנו רוצים לייעל את חיינו ולאחסן רכוש לאו דווקא בביתנו אלא במקום חלופי, בגלל שטח מצומצם לאחסון בבית, מומלץ למצוא חלופה אחרת, מקצועית, מבוקרת ומפוקחת, נוחה לכולם ונגישה – חברת אחסון המציעה שטחי אחסון או פתרונות אחסון נוספים לכל סוג של תכולה.

מתחמי אחסון לעומת מחסנים ביתיים

מחסן ביתי הוא תוספת מבורכת למי שיכול להרשות לעצמו מבנה נפרד כזה או להקצות מחסן כזה בתוך הבית מבלי להעיק על בני הבית בכל החפצים שמאוחסנים שם. חלופה כזאת יכולה לסייע למי שיודע שהוא מאורגן ומסודר מספיק כדי לארוז ולאחסן את החפצים כך שלא יינזקו, אבל גם שלא ישמשו מסתור ומקום קינון למזיקים שונים או ייפגעו ממזג אוויר חם או קר. אם אינכם שולטים בתנאי האחסון לא מומלץ להחזיק רכוש יקר ערך או בעל ערך סנטימנטלי בחלופות אחסון ביתיות, אפילו לא בארגז על מדף נידח. היתרון הברור ביותר של אחסון במחסנים מקצועיים הוא השמירה על הרכוש ולא רק אחסונו. מחסנים ייעודיים נפרדים נחשבו פעם לפתרון אחסון שמיועד בעיקר לגופים מוסדיים וכן גם פיתחו שיטות אחסון וקטלוג, שמירה ותחזוקה ששומרים על התכולה בצורה נאותה יותר מאשר מחסנים ביתיים. הנזק שיכול להיגרם לציוד משרדי או לארכיב ברור לכולם. עם הזמן, המחסנים המקצועיים הציעו מקום גם לאנשים פרטיים שזקוקים לאחסון תכולה מסיבות שונות, במיוחד עקב נסיעות למקומות רחוקים לאורך זמן ונזקקו לפתרונות מאובטחים ומתוחזקים כהלכה. היום, מחסנים ומתחמי אחסון פתוחים לכולם.

מתחמי אחסון ותנאיהם

מתחמי אחסון מורשים מומלצים על סוגי אחסון שונים שלא תמיד מתאימים לתכולה המדוברת. חשוב להתאים את צורת האחסון לתכולה עצמה, כך שתהיה בטוחה ונכונה לחפצים שלכם. באותה מידה, לא כל ארגז נכון לכל סוג של תכולה. ארגזי קרטון, פלסטיק, מתכת וחומרים נוספים מספקים הגנות שונות לכל חפץ בנפרד. מתחם אחסון מאולתר שאין עליו שמירה 24 שעות ביממה הוא מחסן שבו לא תרצו לאחסן תכולה יקרת ערך, אלא מקסימום חפצים שפשוט אין לכם מקום להם ואתם לא תינזקו אם יקרה להם משהו, חלילה. לכל שאר התכולה כדאי למצוא מקומות אחסון נאותים, שהשמירה עליהם הדוקה, שהסטנדרטים של האריזה והאחסון בהם מקצועיים ומתייחסים כראוי לכל סוג של רכוש.