עוברים משכן? אל תחכו לדקה ה90 - הובלות דוד
פורטל לקוחות
עוברים משכן? אל תחכו לדקה ה90

עוברים משכן? אל תחכו לדקה ה90

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

עוברים משכן? אל תחכו לדקה ה90

אחת הדרכים לעבור דירה בשלום היא על ידי היערכות ותכנון מקדים. לכן אם חשבתם לחכות עד לדקה ה- 90 כדי להתחיל בארגונים, מוטב כי תחשבו שוב, ויפה שעה אחת קודם.

 

אם נודה באמת, רבים האנשים שמעדיפים לחכות עד לרגע האחרון בעת ביצוע משימות ועדיין בכוחם לבצע אותן על הצד הטוב ביותר, היות והם מתפקדים טוב בעת לחץ. אולם כאשר מדובר במעבר דירה כן חשוב להיערך בהקדם ולא לחכות לרגע האחרון, היות והחלום על מעבר פשוט וקל עלול להפוך לסיוט בלהות, תרתי משמע. איך ניתן להיערך למעבר? כיצד מתחילים? מה יש לבדוק? ועל מה להקפיד? לפניכם כמה מן הדגשים שיהפכו את יום המעבר למיטבי.

מתחילים עם רשימה מסודרת

כדי לשמור על מיקוד מומלץ ורצוי לערוך רשימה מסודרת של כל הדברים אותם אתם נדרשים לארגן. בדרך זו תהיה לכם שליטה גדולה יותר על תכנון הזמן שלכם ותוכלו לדעת טוב יותר מה עומד לפניכם. ומה על הרשימה לכלול? את כל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד ביניהם הזמנת מוביל, אריזה, תאום עם אנשי מקצוע, סגירת קצוות וכל שיש לכם לעשות בעת המעבר. כמובן שבאפשרותכם לקחת את מילוי כל הסעיפים ברשימה על עצמכם, אולם אם אתם עוברים עם בני משפחה נוספים ולהלן: בני זוג או שותפים, מומלץ לחלוק בנטל ולהתחלק במשימות השונות.

הזמנת מוביל – דורשת תיאום מראש

אולי נדמה כי זאת נקודה מובנת מאליה אך לא תמיד כך הדבר. יש להזמין חברת הובלות מבעוד מועד במיוחד אם ברצונכם ליהנות משירותיה של חברה מקצועית ומהימנה וכאשר מדובר בחודשים עמוסים כמו הקיץ או האביב. כמו כן רצוי שלא לחכות לרגע האחרון לבחירת אנשי המקצוע אשר יהיו אמונים על העברת הציוד שלכם ולו רק בגלל שהלחץ יכול להוביל אתכם לביצוע פשרות מסוגים שונים. יש לציין כי ברוב המקרים באפשרותה של חברת ההובלות לספק לכם חומרי אריזה כך שגם על הסעיף הזה תוכלו לסמן וי וכך לחסוך בזמן ובמאמצים.

איך אורזים?

אם אתם יכולים לבקש ארגזים וחומרי אריזה מחברת ההובלות מה טוב. השימוש בהם יהיה יותר נוח, מה גם שלחברה ישנם סוגים שונים של ארגזים בגדלים שונים והם מיועדים לכל סוגי החפצים. חפצים שבירים מומלץ לארוז בארגזים בעלי דופן כפולה, זאת תוך שמצפים אותם בנייר עיתון, פלסטיק בועות או שאר אפשרויות דומות. ככל שהאריזה תהיה כמה שיותר מסודרת כך הדבר יקל עליכם בעת הפריקה לכן מומלץ לשמור על מקסימום סדר גם בתוך הארגזים. יש לסמן כל ארגז בהתאם לחדר אליו הוא שייך, ניתן לעשות זאת על ידי מדבקות או טושים צבעוניים, כך בעת הפריקה תוכלו לשים כל ארגז בחלל המיועד ולחסוך בעבודה במידה משמעותית.

הזמן להיפרד מכל מה שלא צריכים

כאשר גרים בבית זמן ממושך אין זה בלתי נמנע ועם השנים אוגרים חפצים רבים. לכן אין טוב יותר מזמן המעבר כדי לעשות קצת סדר בדברים ולסנן, למיין ולמסור חפצים, בגדים ורהיטים שאין לכם בהם עוד יותר שימוש. מיון וסדר יקלו עליכם גם בשלב האריזה היותר והם יחסכו מכם את הצורך לארוז פריטים רבים. באפשרותכם למסור את כל מה שאין בו עוד שימוש לאנשים שאתם מכירים או אף להזמין חברה שתעשה זאת עבורכם. ישנן אף חברות שידאגו לפנות את הציוד לנזקקים ללא תשלום.

בימים שלפני ההובלה – מה עושים?

אחרי שנערכתם בהקדם תשימו לב כי הכל יותר מתוקתק וכי יום ההובלה מתקרב כאשר אתם כמעט מוכנים. בשבוע שלפני ההובלה מומלץ ליצור קשר עם החברה ולוודא כי אכן כל הפרטים סגורים ומתואמים וכי החברה תגיע בזמן המיועד. זה הזמן לסגור את כל הקצוות ולשלם את כל התשלומים לפני המעבר. ביום שלפני ההובלה מומלץ לארוז לעצמכם תיק שיכלול את החפצים האישיים שלכם וכן אוכל, מים, בגדים להחלפה, כלי רחצה וכיוצא בכך. וביום ההובלה עצמו מומלץ לשמור חניה קרובה למשאית של המובילים, כדי שיהיה כמה שיותר נוח לשנע את הציוד והרהיטים.

 

בעזרת תכנון, ארגון ומעט סדר תוכלו להפוך את יום ההובלה לפשוט ונוח. כמובן שלשם כך יש למצוא גם את חברת ההובלות הנכונה, כזו שתגלה מקצועית ותסייע לכם לוודא כי הכל יבוא על מקומו בשלום.