צי משאיות להובלה ואופן ההתאמה שלו ללקוח - הובלות דוד
פורטל לקוחות
צי משאיות להובלה ואופן ההתאמה שלו ללקוח

צי משאיות להובלה ואופן ההתאמה שלו ללקוח

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

צי משאיות להובלה ואופן ההתאמה שלו ללקוח

מנהלים ואחראי הובלה בעסקים לעולם יתלבטו בשאלה האם להשכיר משאיות, או להחזיק צי משאיות להובלות. הפתרונות מגוונים ולכל אחד היתרונות שלו.
ראשית, היקף השימוש במשאיות הוא קריטי. עסק שמהותו הובלות ומחזיק צי משאיות להובלה נהנה מזמינות כוח הובלה לא מבוטל. צי משאיות יכול לשמש את העסק להובלות ארוכות וקצרות, העיקר שהיכולת של בעל העסק להפעיל צי משאיות הובלה הוא בהינף רגע. גם עסקי הובלות הינם שונים בין אחד לרעהו. הובלות הינן צורך המגיע בצורות שונות. בין עם מדובר בהובלות גדולות יחסית או בינוניות וקטנות, צורך משתנה מאדם לאדם ושירות מעסק לעסק.


בחירה נכונה של משאיות

ברגע שאנחנו מתכננים לעשות הובלה ללקוח, צריך לקחת בחשבון כמה דברים חשובים. ראשית אין סיכוי להתייחס לציוד בהיקף מסוים באותה הצורה כמו להובלת כל ציוד אחר. יש לבדוק את צורך הלקוח, את הציוד שהוא מעוניין להעביר. האם מדובר בציוד שביר או לא, האם דרוש קירור או שמדובר בציוד עמיד יחסית. לאחר שהסקנו את המסקנות הללו אנחנו יכולים לתכנן את ההובלה הרצויה.
צי משאיות בנקודה זו הוא מאוד יעיל, כאשר אנחנו מחזיקים צי משאיות אשר בו סוגים מגוונים יחסית של כלי רכב, אפשר להסתגל ולהתאים את המשאיות שבידינו לצורך ההובלה המסוימת. כאן יש לשים לב כי ליסינג המשאיות יכול לתת מענה לעסקים אשר רוצים לתת שירות הובלות בהיקף גדול יחסית, אך אין בידם לרכוש צי משאיות נרחב מספיק כדי להיפתח לשווקים הרצויים.


ליסינג תפעולי של משאיות יכול לתת מענה לאותם לקוחות אשר רוצים את האפשרות לתת שירותי הובלה, במגוון רחב, שכן לא מספיק להחזיק כלי רכב כזה או אחר כדי לענות על צרכים רבים של לקוחות מגוונים. הליסינג מקל על התהליך, שכן אדם יכול לרכוש כמות גדולה יחסית של כלי רכב מבלי לשלם על כולם באופן מידי, ידוע שמחירן של משאיות בכמות רבה יכול להגיע לסכומים גדולים מאוד. עסקת הליסינג פותרת את הבעיה הזו.


לסיכום  - ניכר כי אדם המעוניין שיהיה בידו צי משאיות למען שירותי הובלה, לא יכול לוותר לעצמו באיכות המוצר שהוא מחזיק בידיו, ההמלצה היא שאם אדם רוצה לתת שירות כמו שצריך – עליו  להחזיק צי נרחב של משאיות, כך לא ימצא עצמו במצבים מביכים בהם הוא אינו יכול לתת שירות או מענה כפי שהיה רוצה.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל