קצת על שירותי אחסנה וניהול מחסן - הובלות דוד
פורטל לקוחות
קצת על שירותי אחסנה וניהול מחסן

קצת על שירותי אחסנה וניהול מחסן

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

קצת על שירותי אחסנה וניהול מחסן

האם העסק שלכם זקוק לשירותי אחסון? מעוניינים לדעת כיצד תוכלו לבחור את החברה המתאימה למתן שירות זה ואיזה פרמטרים כדאי שתבדקו לגבי המחסן? המשיכו בקריאת המאמר שלנו.


אז יש ברשות העסק שלכם המון ציוד ואתם מעוניינים לאחסן אותו לתקופה ממושכת במחסן ראוי, לפני הכל קבעו פגישת ייעוץ עם החברה המספקת את השירות ובדקו את מקום האחסון מקרוב והאם מבחינת פרמטרים של טמפרטורה, קרבה פיזית, הדברה, הוא אכן מתאים לאחסון הציוד שלכם. אתם הרי לא רוצים לאחסן ציוד במחסן בעייתי מבחינת הנתונים הללו, כי אז הציוד שלכם עשוי להיהרס ואתם תמצאו את עצמכם מוציאים יותר כסף ממה שתכננתם בפועל.


לאחר ביצוע הבדיקות הללו, בקשו לקבל הצעת מחיר מסודרת. בדקו מספר חברות המציעות את השירות וכן תוכלו לקבל ההערכה לגבי מחיר השירות. השוו בין ההצעות ובדקו איזו הצעה משתלמת עבורכם. יחד עם זאת אל תתפתו לסגור עסקה רק כי המחיר נמוך ומתאים לכם. בדקו גם חוות דעת והמלצות על החברות ואם אפשר בקשו לדבר עם לקוחות של אותן החברות. כך תוכלו לקבל נתונים אמיתיים ממקורות מהימנים.

שירות אחסנה בשילוב עם ניהול מחסן להצלחת העסק

כאשר רוכשים את השירות, מומלץ גם לשלב איתו שירות נוסף ומשמעותי עבור העסק והוא ניהול מחסן. ידוע לכל, שניהול חכם של מחסן, הוא זה שיתרום גם להצלחת העסק בהמשך. לכל עסק, חשוב שיהיו נתונים מדוייקים בזמן אמת, לגבי מלאי הסחורות שלו במחסן. במידה ולא יהיו כאלה, הדבר עשויים לגרום להפסדים כספיים, שכן תוזמן סחורה נוספת (שכרוכה גם בעלות נוספות), שבפועל מלאי הסחורה הקיים, עדיין לא נמכר או מצב הפוך – שתחסר סחורה ואתם לא תהיו מעודכנים ואז תפסידו עסקאות פוטנציאליות עם לקוחות, דבר שלא תרצו.

באילו אמצעים ניתן לבצע ניהול מחסן?

כיום, קיימות בשוק מספר תוכנות המסייעות לניהול שוטף ויעיל של המחסן. מעבר לכך, במידה והעסק שלכם צריך תוכנה ייעודית וממוקדת לניהול המחסן שלו, ניתן להזמין כזאת, מחברות המציעות את השירות. באמצעות התוכנה, ניתן יהיה לתייג את הפריטים, כמותם, מיקומים במחסן ויהיה ניתן לבצע פעולות נוספות באשר למלאי. כך שהדבר יסייע משמעותית בניהול הפריטים. מכיוון שמדובר על תוכנה מקצועית וחכמה, יהיה ניתן לשלוף את הנתונים מיידית ולקבל דוח מצב עכשווי.


מעבר לכך, אפשר גם לסדר את המוצרים פיזית במחסן, כך שמוצרים שידוע שיש להם ביקוש גבוה, ימוקמו במיקום נגיש ויהיה ניתן לשלוף אותם ללא בעיה ואילו מוצרים בעלי ביקוש נמוך, ימוקמו בעומק המחסן. ישנם פרמטרים נוספים הקשורים לסידור המוצרים במחסן ועל כן רצוי להביא בעל מקצוע מהתחום, שיעשה סדר בבלאגן.


השילוב של שימוש בתוכנה לוגיסטית יחד עם כישוריו של בעל מקצוע בתחום, יביאו לתפוקה מקסימאלית וגבוהה מהמחסן ואף יסייעו לתהליכים לוגיסטיים להצליח ללא בעיות.