שימושים נפוצים במנוף הרמה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
שימושים נפוצים במנוף הרמה

שימושים נפוצים במנוף הרמה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מנוף הרמה

מנוף הרמה משתייך לרשימת ציוד החובה של כל אתר בנייה, חברת הובלות ופעמים רבות הוא משמש לעזר בכל הקשור אל הרמה של ציוד סיעודי ועזרה לקהל הנכים ועוד. במאמר זה נגולל את תפקידו של סוג זה של מנוף בכל הקשור אל תחום ההובלות.

הובלות ומנוף הרמה


אם בעבר, הורגלנו לראות את המובילים סוחבים על גבם את רוב הציוד הכבד, כיום כל המובילים וחברות ההובלה מודעים לעובדה כי סחיבה על הגב במורד המדרגות יכולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות, כמו למשל כאבי גב, עורף, שבר ועוד. בנוסף, מדובר על פרוצדורה אשר גורמת להרבה רעש בחדר המדרגות, לכלוך ותלונות מצד השכנים. נכון לשנת 2013 כל חברת הובלות תשאל את הלקוח שלו היא אמורה לבצע הובלה האם קיימת מעלית גדולה במבנה (וזאת על מנת שהיא תוכל להוריד את הציוד במהירות ובקלות) וכן היא תעבור על החפצים על מנת לראות מהם החפצים הכבדים והחריגים בגודלם אותם עדיף להוריד דרך המרפסת או החלון של הבית או המשרד באמצעות מנוף הרמה. מנוף מבטיח הובלה זהירה, מהירה, שקטה וכמובן כזו אשר אינה פוגעת בבריאות הסבלים והבריאות הנפשית שלנו ושל השכנים.

מנופי הרמה- נקודות חשובות


חשוב לדעת כי קיימים יתרונות רבים לשימוש במנופים אלו ולכן ניתן לראות כי חברות הובלה בעלות ניסיון ומוניטין מוצלח תמיד יציעו ללקוחותיהם את האפשרות הנוחה ביותר של הרמת או הורדת החפצים על ידי מנוף מיוחד המיועד לכך. היתרונות של מנופים אלו באים לידי ביטוי בדברים הבאים:

  • סוג ציוד- ניתן להעביר בעזרתם כמעט כל סוג של ציוד אותו אנו מעוניינים להעביר מהמשרד או מהבית.
  • דפוסי שימוש- מנופים אלו יכולים לשמש לעבודה קבועה או לעבודה חד פעמית.
  • עומס וגובה- חשוב לקחת בחשבון כי ישנם סוגים שונים של מנופי הרמה וכל מנוף שונה מהאחר בעומס אותו הוא יכול להרים ובגובה אליו הוא יכול להגיע. כל חברת הובלה יכולה לבחור בסוג המתאים לה ולהבטיח לעצמה כי היא תצליח להתמודד בקלות עם עומסים וגבהים נפוצים.

 

הסוגים הנפוצים של המנופים


ישנם שני סוגים של מנופי הרמה אשר זכו ל- "פופולאריות וזאת משום שהם עומדים בעומסים המוגדרים כסטנדרטים ונוחים לשינוע. הסוג הראשון הוא מנוף הסל אשר מותקן על משאית והסוג השני הם מנום הפועלים על הידרואליקה ומותקנים על גבי משאיות כבדות מאוד (כאן מדובר על מנופים אשר יכולים להגיע לגובה רב, עומסים גדולים והמשקל שלהם גדול מאוד).  בחירתו של המנוף המתאים ביותר תמיד תיעשה בהתאם למשימה של חברת ההובלה (ברוב המקרים מנופי הרמה מסוג סל בהחלט מספיקים).

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל