הובלת מטענים גדולים- עסק למקצוענים בלבד - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת מטענים גדולים- עסק למקצוענים בלבד

הובלת מטענים גדולים- עסק למקצוענים בלבד

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

שינוע מטענים גדולים וציוד חורג

הובלת מטענים גדולים- עסק למקצוענים בלבד

פרוצדורת הובלות של מטענים חורגים או מטענים כבדים במיוחד שונה מאוד מהובלות של תכולת דירה או משרד. כאן נדרש לוודא כי מדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בסוג זה של הובלה אשר יכולה להציג בפניכם את הרישיונות הדרושים, דואגת לביטוחים ולאחריות התכולה בעת השינוע ומשתמשת במשאיות וציוד נוסף  המתאים לסוג המטענים אותם יש להוביל.

בוחרים אך ורק במקצוענים

יש לוודא כי מדובר בחברה חוקית ובעלת ניסיון רב בשינוע של מטענים גדולים מאותו סוג של המטענים אותם אתם מעוניינים להעביר. כאן חשוב לקחת בחשבון כי ציוד כבד של מפעל חייב להיות מועבר בקפידה על ידי הציוד המתאים ועל ידי צוות של מקצוענים אשר יבטיחו לכם כי הציוד לא יפגע ויושבת, דבר אשר יכול לפגוע בתפקוד של העסק שלכם ובשירותים אותם אתם מעניקים ללקוחותיכם. בנוסף, חשוב לא להתפשר על חברה המציעה את התעריף הזול ביותר, שכן אם היא אינה מקצועית דיה, קיים סיכון גבוה כי הזול יעלה לכם ביוקר, דבר שיבוא לידי ביטוי בנזק כלכלי לעסק שלכם.

 

 

לוגיסטיקה ואמינות

בכל הנוגע לשירותי לוגיסטיקה ומתן שליחויות, חברה מקצועית תשים דגש על המקצועיות, דבר אשר יבוא לידי ביטוי בתכנון מקדים של כל ההיבט הלוגיסטי, עמידה בלוח זמנים ושינוע בטוח וזהיר של כל המטענים הגדולים אותם היא נדרשת להעביר.

יש לקחת בחשבון כי כל עסק נמדד על פי איכות המוצרים אותם הוא מייצר וכמות התפוקה ולכן יש לבחור בחברת שליחויות מקצועית אשר תשנע את המטענים שלכם במהירות ובבטיחות ולא תפגע בפעילות העסק. בנוסף, חשוב מאוד לברר עם החברה מהם הצעדים אותם היא מבצעת טרם השינוע. חברה מקצועית תמיד תדאג לשלוח את אחד מנציגיה על מנת שיבדוק את סוג המטען ויגיע למסקנה מהו הציוד הדרוש לשנע אותו וכיצד ניתן לבצע פעולה זו בצורה המהירה והבטוחה ביותר. לאחר מכן חברת ההובלה תדאג לשתף את הלקוח בכל השלבים של ההובלה המיועדת, דבר אשר יכלול את כמות המובילים, הציוד אשר ישמש להובלה, אופן העמסת הציוד, לוח הזמנים המדויק לביצוע סך התהליך ועוד. רק לאחר שלבים אלו חברת ההובלות תשלח הצעת מחיר מדויקת והלקוח יחליט האם הוא מעוניין שחברה זו תבצע את תהליך שינוע המטענים שלו.

 

 

שינוע מטענים גדולים וכבדים- נקודות חשובות

  • אישורים ופיקוח- יש לקחת בחשבון כי פעמים רבות שינוע של מטענים חורגים דורש פיקוח בעת ההובלה עצמה של רכב נוסף ואישור של המשטרה להובלת אותם מטענים חורגים. יש לוודא עם החברה כי היא דואגת לפיקוח זה ויש לה את אישורי המשטרה להובלה של מטען חורג גדול וכבד.
  • שעות השינוע- יש לוודא כי החברה מתכננת לבצע את השינוע בשעות הלילה או הבוקר המוקדמות כאשר צירי התנועה פנויים ובכך היא מבטיחה לכם הובלה מהירה ובטוחה.
  • פתרון תקלות- יש לוודא כי כל תהליך השינוע תוכנן בקפידה וכי החברה ערוכה לתוכנית חלופית ופתרון בעיות באופן מיידי.
  • שירותים נלווים- יש לוודא כי החברה מבטיחה לכם אפשרות לשנע את המטען למחסנים המותאמים לסוג התכולה, ביטוחים, משאיות עם כריות אוויר ועוד.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל