שירותי אחסנה ולוגיסטיקה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
שירותי אחסנה ולוגיסטיקה

שירותי אחסנה ולוגיסטיקה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

שירותי אחסנה ולוגיסטיקה

הכלכלה המודרנית מחייבת הקפדה על שירותי אחסנה ולוגיסטיקה. שירותים אלו קובעים את יעילות החברה או העסק בטווח הקצר והארוך, הם משפיעים על שביעות הרצון של הלקוחות ויש להם גם משמעות שיווקית. המטרה העיקרית של שירותי אחסנה ולוגיסטיקה היא לנהל את זרימת המשאבים בין נקודות מוצא ונקודות יעד. הניהול מתמקד בטובין והוא מתבצע על בסיס תכנון, יישום ובקרה של תהליכים רבים. המשותף לשירותי אחסנה ולוגיסטיקה הוא הישענות על אמצעי תחבורה, מלאי, טיפול בחומרים ואריזה. בנוסף, בחלק מהמקרים מלווה השירות באבטחה היקפית או ספציפית. העברת מטענים וסחורות במגזר האזרחי או העסקי נקראת שילוח, לעומת העברת מטענים בין מדינות המוכרת בשם שילוח בינלאומי.

אנשי מקצוע העוסקים בתחום של אחסנה ולוגיסטיקה עוברים הכשרה מיוחדת. במהלך ההכשרה הם נחשפים לנושאים כמו רכש לוגיסטי, לוגיסטיקת ייצור וכמובן גם לוגיסטיקת הפצה. הרגישות של התחום מחייבת היכרות עם אופיין של פעולות לוגיסטיות לאחר מכירה ועם לוגיסטיקה של סילוק פסולת. אנשי המקצוע עומדים לרשות עסקים, חברות וארגונים במגזר הפרטי והציבורי. הם עורכים מחקר שוק על בסיס קבוע וזמינים גם לצורך תכנון דרישות, ניהול ספקים והזמנות ופעולות פיקוח. מהבחינה הזו מהווים שירותי אחסנה ולוגיסטיקה חלק בלתי נפרד מהתחום של מנהל עסקים. שירותים ברמה גבוהה נמדדים לפי אסטרטגיה תפעולית, תכנית עסקית ושיטות אפקטיביות לניתוחי אירועים או השוואת ביצועים.

מדוע להזמין שירות דרך חברת ע.ר.ד לוגיסטיקה מקבוצת ע.ר.ד?


חברת ע.ר.ד לוגיסטיקה/ ע.ר.ד הובלות דוד מעניקה שירותי אחסנה ולוגיסטיקה בכל רחבי הארץ. החברה מספקת סל שירותים נרחב עבור השוק הפרטי, אך עוסקת גם במתן שירות לחברות וארגונים. היתרון של החברה הוא יחס אישי לכל לקוח ומחירים הוגנים. החברה היא בעלת תעודת ספק מורשה של משרד הביטחון, רישיון מוביל ותווי תקן מחמירים.

כדאי להזמין שירותי אחסנה ולוגיסטיקה דרך חברת הובלות דוד משום שכך ניתן להינות מסל שירותים הכולל את כל שרשרת האספקה. סל המכיל צי רכבים מגוון, המסוגל לבצע פרויקטים מורכבים. הנציגים שלנו יכולים לחסוך כסף עבור החברה שלכם ואנו מתחייבים לעמידה מלאה בלוח הזמנים שנקבע מראש. כל פעולות השינוע, האחסנה והלוגיסטיקה שלנו מכוסות בפוליסת ביטוח אטרקטיבית ורחבה. אנו משתמשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים לבקרה על המלאי, ההזמנות והאספקה באמצעות המשאיות, מעקב וניטור על צי הרכבים וניהול של צוות מיומן ומקצועי המפעיל את חטיבת המחסנים הלוגיסטיים וחטיבת התובלה.

עצות לשירותי אחסנה ולוגיסטיקה


אנו מציעים לכם לתאם פגישת ייעוץ עם נציגי חברת הובלות דוד / ע.ר.ד לוגיסטיקה על מנת לשמוע פרטים מלאים על שירותי אחסנה ולוגיסטיקה. הניסיון שלנו מלמד כי רק תיאום ציפיות בין החברה המבצעת לבין הלקוח, לרבות התייחסות לנקודות תורפה בטיחותיות וכשלים פוטנציאליים, יכול להביא לתוצאות הרצויות. הטיפ העיקרי הוא לבדוק היטב את הניסיון של הצוות המספק שירותי אחסנה ולוגיסטיקה. אנו מזמינים אתכם לברר על חברת הובלות דוד, לקבל המלצות ולהציב דרישות מיוחדות.

קבוצת ע.ר.ד גאה להציב סטנדרטים גבוהים עבור שירותי אחסנה ולוגיסטיקה. בואו ליהנות מתמיכה מקצועית לכל אורך הדרך, החל מרגע העמסת המטענים ועד הפריקה או האחסון.