שירותי אחסנה למגזר העסקי - הובלות דוד
פורטל לקוחות
שירותי אחסנה למגזר העסקי

שירותי אחסנה למגזר העסקי

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

ע.ר.ד הובלות דוד מעמידה לרשות חברות ועסקים שירותי אחסנה מתקדמים במחסני החברה. השירותים שלנו בתחום נבדלים משירותים דומים באיכותם הגבוהה ובסטנדרטים בלתי מתפשרים של אבטחה ותחזוקה.


שירותי אחסנה למגזר העסקי נותנים מענה לעסקים רבים. שירותים אלו נפוצים לטווח ארוך וקצר כאחד וזמינים לצרכים שונים ומגוונים. הצוות  המקצועי של ע.ר.ד הובלות דוד ישמח לספק לכם שירותי אחסנה התואמים את הקריטריונים וזאת מבלי להתפשר על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירותים.


היתרונות של חברת ע.ר.ד הובלות דוד


מחסני חברת ע.ר.ד הובלות דוד ממוקמים בתוך מבנה תעשייתי מקורה ומודרני, ובהם תמצאו פתרונות אחסון מגוונים הנתפרים בדיוק על פי צרכי הלקוח ובהתאם לאופי המוצר, לזמן האחסנה ולסוג השירות הדרוש לכם. חברתנו ערוכה לאחסון חפצים וציוד ולאחסנת תכולה מכל הסוגים: חפצים אישיים, מטענים גדולים וכבדים, אחסנת משטחים, אחסנת ציוד אלקטרוני רגיש (היי-טק) ושמירת חפצי אמנות ועתיקות.


עבורכם: מדובר במקסימום בטיחות ושקט נפשי


חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ מציעה שירותי אחסנה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לחברה מספר מחסנים במרכז הארץ אשר מצוידים במיטב גורמי הבטיחות כגון: דלתות פלדה במשקל 2 טון, ספרינקלרים, אזעקה מתקדמת, מצלמות, מוקד אנושי ואבטחה בשעות הלילה. בעזרת השירותים שלנו אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים עם הידיעה שתכולת המחסן שלכם נמצאת בידיים טובות ושהרכוש שלכם זוכה למקסימום אבטחה סביב השעון של מיטב המערכות ואנשי המקצוע בתחום.


שמירה על תנאי אחסון מיטביים


מלבד אבטחת המתחם, החברה דואגת לבצע הדברה אחת לתקופה, לנקות ולשמור על איכות גבוהה כל הזמן. שמירה על תנאי אחסון אופטימליים מבטיחה כי הרכוש שלכם לא יינזק או יפגע ממזיקים ומכרסמים, כמו גם מגורמים חיצוניים אשר אינם תלויים בכם. איכות השירותים שאנו מעניקים לכם נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו וחשוב לנו שתהיו כמה שיותר מרוצים. איכות זו באה לידי ביטוי בעשיית המיטב עבורכם ובשמירה על תנאי אחסון נאותים ברמה הגבוהה ביותר.

לפרטים נוספים אודות שירותי אחסנה למגזר העסקי צרו עמנו קשר ונשמח להתאים את הפתרונות המדויקים ביותר לצרכים שלכם. תמונות אחסנה ניתן לראות בגלריה.

אחסנה למגזר העסקי - כיצד לאחסן את העסק שלכם

המחסן בו אתם משאירים את הציוד העסקי שלכם חייב להיו..
קרא עוד

קצת על שירותי אחסנה וניהול מחסן

האם העסק שלכם זקוק לשירותי אחסון? מעוניינים לדעת כ..
קרא עוד

עמילות מכס ושחרור סחורות מהמכס

כל הפרטים על שחרור סחורות מהמכס, עלויות ועוד
קרא עוד