שרותי אריזה, פירוק והרכבה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
שרותי אריזה, פירוק והרכבה

שרותי אריזה, פירוק והרכבה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ, מציעים למגוון לקוחות החברה שרותי אריזה מקצועיים ואיכותיים.
לקוחות רבים בין אם הם עסקיים ובין אם הם פרטיים, זקוקים לשרותי אריזה בטרם הם עוברים דירה, על מנת ליעל את המעבר, לגרום לו להיות קל פשוט ונוח יותר, ועל מנת לחסוך באנרגיות , זמן וכסף בסיכומו של התהליך.


הציוד אותו צברתם במהלך השנים הוא יקר לכם מפז, הן בשל הערך הסנטימנטאלי שלו, והן בשל הערך הכספי שלו, ועל כן לקראת המעבר, עליכם להיערך בהתאם ולארוז את הציוד באופן מקצועי ביותר,כדי שיחזיק מעמד מבלי להינזק לכל אורך ההובלה אותה אתם מבצעים.

כיצד מבצעים שרותי אריזה מקצועיים

על מנת ששרותי האריזה יתבצעו באופן המושלם ביותר, אנו מבצעים את הפעולות הבאות :

  • שימוש בחומרי גלם איכותיים – מוצרים אותם אתם אנו מעבירים, חייבים להיארז באופן מקצועי ובסיוע חומרי גלם איכותיים, לרבות קרטונים, מוצרי עיטוף אשר שומרים על המוצר, נייר הדבקה ועוד. ישנם מוצרים רבים אשר עלולים להיסדק או להישבר ממכה אחת קטנה, ועל כן חשוב לארוז אותם באופן ראוי. בחברתנו חומרי גלם מובילים, אשר ישמרו על הציוד שלכם בשלמותו וידאגו שלא יגרם לו כל נזק.
  • צוות מקצועי ומיומן – צוות העובדים בחברתנו הינו צוות מיומן ומקצועי, אשר אורז תכולות בתים ומשרדים במהירות ויעילות, תוך שמירה על הריהוט ויתר הפריטים שיש ברשותכם.
  • סדר וארגון – על מנת שהפריקה במשכנכם החדש תהיה קלה ומהירה, האריזה צריכה להתבצע באופן מקצועי, ועל כן אנו ערוכים לארוז את כל התכולה שלכם, כך שלאחר המעבר הפרוק יהיה מהיר ויעיל.
  • פרוק והרכבה – ריהוט גדול אשר דורש פרוק והרכבה, צריך יחס אישי מצד צוות המובילים המקצועי שלנו, משום שפירוק לא נכון עלול לגרום לריהוט לנזק לעיתים בלתי הפיך.

ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ מספקים שרותי פרוק והרכבה מקצועיים, ואנו מבצעים את עבודתנו, תוך לקיחת אחריות מלאה אודות הציוד שברשותכם.

אם גם אתם זקוקים לשרותי אריזה, ע.ר.ד הובלות היא החברה בשבילכם, צרו קשר ונציג מטעמינו יענה על כל בקשותיכם.

חומרי אריזה

שירותי אריזה מהווים חלק חשוב ובלתי נפרד ממכלול מעב..
קרא עוד

מדוע כדאי להשתמש בשירותי אריזה?

ייעוץ והכוונה, הדרכה נכונה ובעיקר- אריזה מקצועית ע..
קרא עוד