מנוף הרמה מחיר | מנוף הרמה השוואת מחירים - הובלות דוד
פורטל לקוחות
שרותי מנוף הרמה

שרותי מנוף הרמה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

ע.ר.ד הובלות דוד מציעה שירותי מנוף הרמה עד לגובה של 60 מטרים להעברת תכולת הדירה או לפריטים בודדים. זאת תוך עמידה בתנאים מחמירים של בטיחות ועם הרבה ניסיון, מקצועיות ומיומנות במתן פתרונות מותאמים אישית.

שימוש במנוף מקצר את זמן ההובלה ותורם משמעותית לאיכות ההובלה הן מבחינת קושי העבודה והן מבחינת היכולת להעברת התכולה במקרים בהם הגישה להעמסה/פריקה לא נוחה ולעיתים אף לא מתאפשרת. הצוות המקצועי של ע.ר.ד הובלות דוד מציע לכם מגוון של פתרונות מקצועיים בתחום והכל תוך התאמה מושלמת לצרכים שלכם.


מתי עולה הצורך בשירותי מנוף?


שירותי מנוף הפכו למאוד נפוצים בשנים האחרונות והם הופכים את עבודתה של חברת ההובלות להרבה יותר יעילה, מהירה ואופטימלית. עבודת המנוף מייתרת את הצורך בעוד כמה זוגות של ידיים עובדות ומבטיחה כי העברת הרהיטים והעמסתם תתבצע בצורה הכי מקצועית שאפשר ובמינימום זמן. שירותי מנוף מתאימים במיוחד לשינוע והעברה של חפצים ורהיטים כבדים אותם מאוד קשה ולעיתים אף בלתי אפשרי להעביר באופן ידני. בעזרת המנוף ניתן להרים אותם לגובה של עד 60 מטרים, ליהנות ממענה מיטבי, מתקדם ומותאם אישית ולשמור באופן מקסימלי על בטיחותם של הנוכחים ועל שלמותו של הרכוש.


מציאת חברה המספקת שירותי מנוף – עקרונות חשובים

 

היות והשימוש במנופי הרמה הפך ליותר ויותר נפוץ, ההיצע בתחום זה הפך להיות נרחב במקביל. לכן כדי לזכות לשירות איכותי ומיטבי ולוודא כי כל היתרונות האמורים יבואו לכדי ביטוי, חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר שמה הולך לפניה בתחום. כאן הצוות המקצועי של ע.ר.ד הובלות דוד נכנס לתמונה ולזכותו עומד ניסיון של שנים רבות בתחום. הצוות המקצועי שלנו מספק את שירותיו ללקוחות רבים במגזר הפרטי והעסקי ולכן מיומן במתן שירותי מנוף מתקדמים ומקצועיים. ניסיוננו הרב, איכות עבודתנו, ההתאמה לצרכים שלכם וההקפדה על עמידה בתקני בטיחות מחמירים הם שהפכו אותנו לחברה מובילה בתחומה אשר תשמח לספק לכם בדיוק את המענה הלוגיסטי לו אתם זקוקים.

 

לתמונות של מנוף הרמה ניתן להיכנס לגלריה - לחץ/י כאן לגלריה לפרטים נוספים או להזמנת שירותי מנוף הרמה, צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם.

מתי יש להשתמש בשירותי מנוף הרמה במעבר דירה?

אתם עומדים לעבור לקומה גבוהה בבניין רב קומות, חשבת..
קרא עוד

מדריך להובלות עם מנוף

בנינו עבורכם מדריך להובלה במנוף, מתי נדרש להזמין ש..
קרא עוד