מדוע כדאי להשתמש בשירותי אריזה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מדוע כדאי להשתמש בשירותי אריזה?

מדוע כדאי להשתמש בשירותי אריזה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

כאשר אנחנו רוצים או נדרשים לארוז את תכולת הבית או המשרד כדי להעתיק את מקומנו- אחת השאלות שאנחנו שואלים או נשאלים היא, מה האמצעי הטוב ביותר לאריזה וכיצד לארוז את הציוד באופן שיאפשר העברתו בשלמותו.

אחת התשובות לשאלה שבכותרת היא תשובה שניתנת על דרך השלילה. כאשר לא משתמשים בשירותי אריזה מקצועיים נוכחים, לא אחת, לדעת עד כמה משמעותי הוא ההבדל בין אריזה חובבנית לבין אריזה מקצועית.

שירותי אריזה מקצועיים ואפקטיביים

חברת הובלות דוד מציעה ומספקת שירות הובלות מקצועי, הכולל ביטוח נרחב של כל התכולה, בקרה ממוחשבת און ליין על ההעברה, מכל מקום לכל מקום ובכל זמן.
על מנת לייעל את תהליך העברת דירה, לקצר ולהבטיח שהוא ייעשה באופן בטוח, חשוב שנציג מטעם החברה יפקוד את ביתכם, יעריך את כמות התכולה והרכבה וימליץ לכם על אופן האריזה המיטבי. החברה מספקת מכלים ואמצעים נוספים לאריזה חזקה, איכותית ובטיחותית.

שירותי אריזה מקצועיים מהווים ערובה למעבר בטוח של תכולת הדירה אל המקום החדש שלה. ייעוץ והכוונה, הדרכה נכונה ובעיקר- אריזה מקצועית על ידי נציגי החברה בכלי קיבול המיועדים לה ושינוע זהיר שלהם לצורך העמסתה על המשאית ופריקתה ממנה מאפשרים לכם לישון בשקט בלילה שקודם ליום ההעברה.

על מנת להקל עליכם לארוז את תכולת הדירה בכלל ואת החפצים הבעייתיים שבה בפרט, מוצעת לכם חברה בעלת מקצועיות, ותק וניסיון מגוון ועשיר במעבר תכולות של דירות, לא אחת גם דירות הממוקמות בקומות גבוהות של בניינים רבי קומות, מה שמחייב ידע וניסיון ובעיקר זהירות מרבית.

מהי אריזה טובה?

האריזה היא שכבת המגן של הציוד, חגורת הביטחון שלו. אריזה טובה ואיכותית חוסכת זמן בפריקת הציוד. היא מאפשרת ניצול טוב יותר של המקום בתוך  המכל או הקרטון. היא מאפשרת העברת מספר רב של פריטים בתוך יחידת אחסון אחת ובאופן כללי- מקלה על תהליך פינוי הדירה באופן מסודר.

אריזה טובה מפחיתה באופן משמעותי את הסכנה כי ייגרם נזק לתכולה. לשם כך החברה משקיעה מחשבה, מאמצי תכנון וביצוע ובעיקר- ידע וניסיון מצטברים של צוותי מובילים המתחייבים לעשות את המיטב על מנת לבצע העברת דירה באופן מהיר ומסודר.

לשם כך החברה משתמשת בחומרי גלם איכותיים בלבד, הכוללים מוצרי עיטוף ונייר הדבקה חזק ועמיד. אריזת התכולה נעשית בזהירות רבה, תוך שמירה על הציוד היקר שנמצא בדירה ולא נארז.

אריזה אפקטיבית היא כזאת המתבצעת באופן מאורגן, הגיוני, מסודר ושיטתי. האורזים יודעים היטב כיצד לארוז את התכולה, באופן שיקל על סידורה המהיר בדירה החדשה לאחר פריקתה ושינועה אל תוך הדירה.

לא תמיד ניתן לעשות את הטוב ביותר אבל חברת הובלות  דוד לא רק מתחייבת לך אלא מקיימת את התחייבותה הלכה למעשה.

מאחר שאין הנחתום מעיד על עיסתו היות שטוב מראה עיניים (המגביר את האמינות) אתם מוזמנים לקרוא את המלצותיהם של לקוחות פרטיים ומוסדיים, כפי שהם מובאים כאן באתר. הן שיעידו. הן שיגידו.

כל סיבה כשלעצמה טובה ומספיקה


קיימות אפוא סיבות רבות לכדאיות שכירת שירותיה של חברת הובלות לביצוע אריזה, אבל די בכל אחת מהן כדי להצדיקה. לקוחות רבים עשויים להעיד כי שירותי האריזה של החברה סייעו להם באופן משמעותי ביותר בתהליך העברת דירה.

כל מי שהסתייעו בשירותי החברה לאריזת התכולה של ביתם לצורך העברת דירה ודאי נוכחו לדעת עד כמה משמעותית היתה האריזה הטובה והבטוחה.  חשוב לציין, כי גם צי הרכבים ואמצעי העמסת הציוד ופריקתו מהווים ערובה לשמירה מיטבית על שלמותו.