5 דברים שכדאי לדעת על אחסון דירה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
5 דברים שכדאי לדעת על אחסון דירה

5 דברים שכדאי לדעת על אחסון דירה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אחסון דירה בקלי קלות

אם צפויה לכם נסיעה קרובה לחו"ל ואתם מעוניינים לאחסן את כל התכולה של הדירה במחסן המיועד לכך או שמא קניתם דירה אך יש פער בין תאריך פינוי הדירה הקודמת לכניסה אל הדירה הנוכחית ומצבים נוספים, תצטרכו לאתר חברה אמינה ובעלת מוניטין אשר מציעה שירות אחסון דירה המתאים לתכולה ולתנאים שלכם.

אחסון דירה רק בחברה אמינה ובעלת מוניטין

יש לקחת בחשבון כי אחסון של תכולת דירה הוא לא דבר של מה בכך. אנשים רבים טועים לחשוב כי כאשר מדובר באחסון, כל שהם צריכים לעשות הוא למצוא מחסן ולהוביל את התכולה אליו. הם אינם לוקחים בחשבון כי אחסון של תכולה במחסן אשר לא מתאים לחפצים, יכול לגרום למצב בו החפצים שלכם יוחזרו אליכם תוך פרק זמן מסוים עם נזקים. בנוסף, יש לוודא כי החברה בה בחרתם מקפידה על כל הקשור אל נושא האבטחה של התכולה. כלומר, כי החברה מחזיקה בשומרים לאורך כל שעות היממה או מחוברת למוקד וזאת על מנת להבטיח כי במקרה של ניסיון פריצה, התכולה שלכם לא תיגנב. כך או כך מומלץ לדאוג גם לביטוח של התכולה.

המיקום של המחסנים

ההמלצה היא לבחור במחסנים אשר ממוקמים בקרבה אליכם. קחו בחשבון כי מחיר ההובלה של החפצים נשען במידה רבה על המרחק בין הדירה לבין המחסן וכן כי תהיו מעוניינים לבקר מדי פעם במחסנים אם על מנת לוודא שהציוד נשמר כהלכה ואם על מנת לחלץ ריהוט זה או אחר ולכן רצוי שהנסיעה הלוך חזור לא תהיה פרויקט של שעות.

מחסנים לאחסון דירה

 

הכנה מקדימה ותעריפים

חשוב לבצע הכנה מקדימה אשר תכלול את בחירת החברה האמינה ביותר שתספק לכם את שירות האחסון, לסגור איתה חוזה לתקופה אך להקפיד כי ניתן יהיה להאריך את תקופת האחסון במחירים סבירים וכי סוג המחסנים והגודל של המחסנים הקיימים אכן מתאים לתכולה הקיימת. אך מלבד כל אלו לכל אחד מאיתנו מעוניין לדעת מראש מה תהיה ההוצאה בעבור אחסון התכולה. כאן חשוב תעשו רשימה של החפצים אותם אתם מעוניינים לאחסן, סוג החפצים (ציוד חשמלי, ריהוט מעץ וכו') וכן כי תמדדו את הנפח שלהם. בצורה זו תדעו כמה נפח נדרש לאחסון שלהם. העלות של אחסון נקבעת על פי נפח- קוב החפצים שלכם.

בחירה נכונה של סוג המחסן המתאים  לתכולה

חשוב לברר עם חברת האחסון מהם המחסנים אותם הם מציעים ללקוחות. ההמלצה היא לברר מאיזה חומרים עשוי המחסן (מחסן מתכת, אלומיניום או מחסן עץ ), כי המחסן מבודד מפני חום, כי יש בו מיזוג אוויר או אוורור כלשהו. קחו בחשבון כי מחסנים העשויים מפח, אסבסט או גבס הם מחסנים אשר לא יוכלו להבטיח הגנה מפני חום או קור חיצוני, דבר אשר יכול להרוס רהיטים העשויים מעץ ומכשירים חשמליים.

תמיד יש לדאוג לביטוח תכולה

ההמלצה היא תמיד לרכוש ביטוח לתכולת הדירה הממוקמת במחסן. ישנן חברות אחסון המציעות ביטוח תכולה מטעמם, כאן חשוב מאוד לבדוק מה ביטוח זה מכסה. במקרים רבים מדובר בביטוח סטנדרטי אשר מכיל את כל ההגנות הדרושות. וודאו כי הביטוח מכסה את התכולה במקרים של שריפה, לחות גבוהה שגרמה נזק לחפצים ונזקי מים.5 דברים שכדאי לדעת על אחסון דירה

אם צפויה לכם נסיעה קרובה לחו"ל או צורך של פינוי דירה מכל סיבה שהיא ואתם מעוניינים לאחסן את כל התכולה של הדירה במחסן המיועד לכך או שמא קניתם דירה אך יש פער בין תאריך פינוי הדירה הקודמת לכניסה אל הדירה הנוכחית ומצבים נוספים, תצטרכו לאתר חברה אמינה ובעלת מוניטין אשר מציעה שירות אחסון דירה המתאים לתכולה ולתנאים שלכם.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל