איך לארוז מטבח ולהישאר בחיים? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
איך לארוז מטבח ולהישאר בחיים?

איך לארוז מטבח ולהישאר בחיים?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

איך לארוז מטבח ולהישאר בחיים?

אחד השלבים המאתגרים ביותר באריזת דירה הוא שלב אריזת תכולת המטבח. אריזת המטבח דורשת מיומנות רבה ואף ידע מקדים או הכנה. מיותר לציין, כי אריזה לא מקצועית עלולה להוות סיכון מסוים לכלי המטבח השונים, כמו גם לשלמותם. לכן על מנת שיום האריזה יעבור בשלום, וכדי שכל התכולה תגיע אל יעדה בבטחה, הנה כמה טיפים חשובים לאריזה חכמה.

חפצים שבירים

תכולת המטבח לא פעם כוללת חפצים שבירים ועדינים ביניהם כלי פורצלן שעברו בירושה מסבתא, אגרטלים מיוחדים, כלי חרסינה יוקרתיים לאירוח, כוסות וצלחות שמיועדות לשימוש היומיומי, כלי הגשה מקריסטל ועוד המון כלים אחרים. אחד מגורמי הסיכון העיקריים לכלים אלו הוא שלב אריזת החפצים. אם כך איך נארוז את המטבח ונישאר בחיים? אחת הדרכים המקובלות להגן על כלי המטבח השבריריים היא על ידי שימוש בניילון בועות.

ניילון בועות

ניילון בועות, או בשמו המוכר יותר "פצפץ", נועד במיוחד לאריזת חפצים שבירים כמו למשל, כלי המטבח. בשלב האריזה, לפני שהכלים נכנסים לקרטונים חשוב לעטוף אותם בניילון בועות מיוחד ולעשות זאת היטב, ואם אפשר ויש זמן,  אף לייצב אותם בתוך הקרטון בעזרת הדבקה עם נייר סלוטייפ. ניילון זה יגן על הכלים הגנה מרבית. מה גם שישנם סוגים רבים וההבדל ביניהם מתבטא במספר השכבות. כאן כדאי לפעול על פי ההמלצה של בחירת ניילון בעל שכבות עבות מרובות לעטיפת כלים שבירים במיוחד ולרדת בדרגת העובי בהתאם לצורך.

נייר אריזה עשוי ממשי

פתרון נוסף שעשוי לסייע באריזת המטבח הוא שימוש בנייר אריזה עשוי משי. נייר אריזה מסוג זה גם יעיל מאוד במקרים מסוימים וגם חוסך נפח המתבטא במקום איחסון. במידה ואתם מתקשים לבחור בנייר המתאים לסוג האריזה, כדאי לפנות לקבלת ייעוץ מחברה מקצועית.

אריזות מיוחדות ומותאמות אישית

לחברות האריזה ישנם סוגים שונים של מארזים, ולא רק קרטונים, רבים מהם מיועדים לשימוש במקרים בהם נדרש לארוז חפצים יקרי ערך או לחלופין, כלים שבירים. ארגזים אלו מאוד יציבים ביחס לאחיהם הקרטונים ועשויים מחומרים שונים, חלקם מכמה שכבות של קרטון, אחרים בנויים מעץ וישנם אף ארגזי אלומיניום. כמובן שכל בחירה תתבצע בהתאם לצרכים שלכם ולמידת הרגישות של החפצים שלכם, ובהסתמך על המלצה מקצועית

לא האיכות אלא הכמות

"כל המוסיף גורע" זהו מוטו שצריך ללוות אתכם בשלבי אריזת כלי מטבח שבירים. גם אם עטפתם את הכלים שלכם בכל סוגי הנייר שקיימים, אל תעמיסו כלים רבים בארגז אחד, על מנת למנוע חיכוכים. חשוב לזכור שפה החיסכון בארגזים לאו דווקא מועיל.

"לא הביישן למד" – זו לא בושה לבקש עזרה

על מנת לארוז את המטבח ולשרוד, עליכם לא פעם להפעיל שיקול דעת ולחשוב בצורה עניינית לגבי מהי הדרך האידיאלית לארוז. כמובן שבמידה ואינכם יודעים, תמיד תוכלו לפנות לקבלת ייעוץ או טיפים לאריזה חכמה מחברת הובלות מקצועית.