גליל פצפצים לאריזה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
גליל פצפצים לאריזה

גליל פצפצים לאריזה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

פצפץ לאריזה

 

ההיסטוריה של הפצפץ

 

היום אנחנו רוצים לדבר על הפלא הממכר: פלסטיק בועות או בשמו העממי "פצפצים".
הפצפץ הומצא בשנת 1957 על ידי זוג מהנדסים שניסו למצוא משטח פלסטי שיסייע להקלת ניגוב באמצעות נייר. הוא עשוי מפולימר מסוג פוליאתילן שידוע בעמידות שלו ואכן זוג המהנדסים הללו עלה על מכרה זהב. ב1960 הוקמה החברה שלהםSealed Air Corporation  ("תאגיד אויר אטום") ששיווקה את המוצר הזה תחת השם Bubble Wrap, עטיפת בועה.

 

 

 

 

לצד היותו מתודה רווחת לריפוי בעיסוק ( למי אין זיכרונות ילדות מישיבה בסלון ולחיצה על הבועות הגמישות ), פצפץ לאריזה משמש לשמירה על חפצים שבירים או בעלי רגישות. מלבד השימוש של ניילון פצפצים למעבר דירה הוא משמש למעשה את המשק כולו לצרכים נוספים: לתחומי האלקטרוניקה שם הוא שומר על צ'יפים ושרתים חשובים, תעשייה של מעטפות מרופדות בפצפצים מבפנים ועוד.  
במגזר הפרטי ניילון פצפצים לאריזה משמש אותנו בעיקר במעברי דירות. אתם יכולים לקנות אותו בחנויות כלי כתיבה, כלי בית, רשתות "עשה זאת בעצמך" וגם בחלק מ"הטמבוריות". בכל מקרה מומלץ לבחור בחברת הובלות טובה שמציעה שירות של אריזה או שתספק לכם ניילון פצפצים לאריזה לשימוש עצמי במידה והנכם מעוניינים לארוז לבד.

 

כמה זה עולה לנו?

 

אם כך, לקונים פצפצים לאריזה- מחיר משתנה מספק לספק. גליל יכול לנוע בין 50 ל 400 ₪, תלוי בסוג הפלסטיק ובאיכותו, באורך הגליל, האם אתם קונים מחנות שהיא רשת גדולה או חנות מקומית למשק בית המחזיקה במלאי קצר ומוגבל. בחירת סוג הפלסטיק תלויה במידת הרגישות של הדברים אותם אתם מבקשים לעטוף. חלקים אלקטרוניים עדינים מאד למשל, מצריכים שימוש בחומר אריזה העשוי מפלסטיק שאינו מייצר חשמל סטטי היות וזה עלול לפגוע בתקינותם ועוד. גליל פצפצים לאריזה גדול יכול להספיק למעבר של דירה ממוצעת של 2 אנשים, לדירה של עד 3 חדשים. מעבר לכך כבר יהיה צורך בגליל נוסף.

 

חברת "ע.ר.ד" הובלות בעלי ניסיון עשיר ויותר מהכל מוניטין של שנים במעבר דירות. אנו מתחייבים בפניכם על שימוש בחומרי האריזה איכותיים ועמידים ולשרות מיטבי. אל תהססו והתקשרו אלינו כבר עכשיו בטלפון 1-700-071-075 על מנת לקבל את כל הייעוץ והמידע הנדרש לכם. מוזמנים לקרוא עוד על שרותי האריזה ואופן העבודה שלנו.