הובלות עם מנוף למשרדי הייטק - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות עם מנוף למשרדי הייטק

הובלות עם מנוף למשרדי הייטק

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלות עם מנוף למשרדי הייטק

חוששים להעביר את משרד ההייטק שלכם הממוקם באחת הקומות העליונות של הבניין? הסירו דאגה מליבכם! חברת הובלות דוד תוכל לספק לכם מגוון פתרונות מתקדמים שייעלו משמעותית את יום המעבר שלכם.


אם בעבר כדי להוביל ציוד רגיש מבניינים גבוהים, על הצוות המקצועי של חברת ההובלות היה לכתת רגליו במעלה ובמורד המדרגות או בחלוף השנים במעלית, כיום לרשותן של חברות הובלות עומד ציוד משוכלל ומתקדם. ציוד חדשני כמו מנוף לדוגמה מאפשר לייעל את העבודה, לחסוך בזמן יקר, במשאבים ובכוח אדם ולשנע את הציוד בדרך הנוחה והבטוחה ביותר.


שירותים אלו הופכים רלוונטיים במיוחד, כאשר מדובר בבניינים גבוהים ובהם משרדי הייטק, משרדים אשר לרוב מחזיקים ציוד רגיש ומערכות ממוחשבות ולכן צריכים לשים דגש רב על בחירת חברת הובלות המתאימה להם.

הובלות עם מנוף – כך לא תבזבזו זמן יקר

משרדי הייטק נחשבים לפסגת הטכנולוגיה, הקדמה והחדשנות ולא פעם מחזיקות מכשור אשר רק הוא לבדו שווה הון רב. לרוב משרדים אלו ממוקמים בבניינים גבוהים בלבם של מרכזים תעשייתיים אורבניים ולכן בעת מעבר, הם זקוקים לפתרונות מותאמים אישית. יתרה מכך, עבור העובדים בתחום ההייטק כל שניה מבוזבזת היא זמן עבודה יקר ולכן שירותיה של חברת ההובלות צריכים להיות יעילים ומקצועיים וזאת כדי להציע למשרדים אלו מענה הולם והובלה שעונה במדויק על כל הצרכים האמורים. שירותי הובלות עם מנוף מייעלים בצורה משמעותית את ההובלה, ומאפשרים לחברה לחזור לתפקודה השוטף במהירות האפשרית.

הציוד הרגיש שלכם נמצא בידיים טובות

מלבד פרמטר הזמן והיעילות המקסימלית המתאפשרת משירותי הובלות עם מנוף, לפני שממהרים להזמין את השירות ישנן כמה וכמה נקודות שכדאי לבדוק, ביניהן:

  • מקצועיות – על החברה להיות כמה שיותר מקצועית בתחומה, מומלץ שתהיה זו חברה ולה המלצות רבות מטעם לקוחות מרוצים. אל תהססו לבדוק את הנושא ולחקור לעומק את המוניטין של החברה עמה אתם עובדים.
  • הכשרה – על הצוות המבצע את העבודה להיות בעל ההכשרה המתאימה. מלבד לשנע ציוד או רכוש לא פעם על הצוות מוטל גם לפרק ולהרכיב חזרה פריטי ריהוט שונים ויש לוודא שהנושא נלקח בחשבון וכי החברה מעמידה לרשותכם אנשי צוות מיומנים ומקצועיים.
  • בטיחות – הבטיחות שלכם, של העובדים שלכם ושל אנשים הנמצאים בסביבת המשרד בעת ההעברה חשובה לאין שיעור. וודאו כי את עבודת המנוף מבצעים אנשי מקצוע מיומנים וכי יש ביטוח מטעם חברת ההובלות.
  • ניסיון – על חברת ההובלות להיות מנוסה בהובלות מנוף מבניינים גבוהים, לרבות ממשרדי הייטק. חברה מנוסה תוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, לספק פתרונות בשטח, להתמודד בהצלחה עם אתגרים וכיוצא בזה.
  • אריזה – כאשר מדובר בשינוע חפצים על ידי מנוף, ישנה חשיבות רבה לאריזה מקצועית של הציוד או הרכוש. לכן וודאו כי חברת ההובלות מציעה גם שירותי אריזה, כי היא מפגינה זהירות רבה ודואגת בכל רגע נתון למזער נזקים ואף להימנע מהם כליל.

הכל מתחיל במציאת חברת ההובלות המתאימה

נסכם ונאמר כי חברת ההובלות הנכונה יכולה להפוך את הובלת המשרד שלכם למשימה פשוטה, ידידותית, נוחה וקלה וכן לאפשר לכם ליהנות משקט נפשי ומחזרה מהירה לשגרת העבודה.


לכן אל תקלו ראש בנושא, השקיעו בכך מחשבה, עשו שיעורי בית, חקרו את התחום לעומק והבינו עד תום את הצרכים שלכם. אל תתפשרו על פחות מחברה מקצועית ולה ציוד מתקדם כמו מנוף. בעזרת מכשור חדשני יתאפשר לכם לשפר פלאים את יום המעבר שלכם ולעבור כל מעבר בקלות.